27 Mart 2020 Cuma 12:05

GÜNDEM

Enuygun.Com’Dan Sosyal İzolasyon’A Destek Uygulaması

Tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüs salgını sebebiyle İçişleri Bakanlığı salgınla mücadele kapsamında şehir içi ve şehirlerarası çalışan toplu taşıma araçlarına yönelik bir genelge hazırladı. Artık Sosyal mesafeyi korumak için otobüsler, kapasitelerinin yarısı kadar yolcu taşımaya başlayacak. Yayımlanan bu genelgede ile birlikte Enuygun.com “Sosyal İzolasyon” etiketini otobüs bileti arama sayfasına ekledi.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Kovid-19) için ülkemizde geniş kapsamlı tedbirler alınmaya devam ediyor. İçişleri Bakanlığı’nın salgınla mücadele kapsamında yayımladığı şehir içi ve şehirlerarası çalışan toplu taşıma araçlarına yönelik genelgeyle birlikte sosyal mesafeyi korumak için otobüsler, kapasitelerinin yarısı kadar yolcu taşımaya başlayacak. Bu genelgeyle birlikte Enuygun.com otobüs bileti hizmetine “sosyal izolasyon” etiketini ekledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Enuygun.com CEO’su Çağlar Erol “Enuygun.com olarak tüm dünya ve ülkemizi etkisi altına alan bu süreci yakından takip ediyoruz. Bu zorlu dönemde yetkili mercilerin kararları doğrultusunda her türlü tedbiri ve güvenliği almak zorundayız. Sosyal mesafe kurallarına dikkat çekmek amacıyla sosyal izolasyon etiketi uygulamasını başlattık. Bu sayede mecburi seyahat eden yolcular da tedbirlerini alabilecekler’’ dedi.

Kovid-19 salgını sebebiyle alınan geniş kapsamlı tedbirler kapsamında İçişler Bakanlığı’nın yayınladığı genelgede otobüsler %50 yolcu kapasitesiyle seferlerine devam edecek. Bu tedbirler kapsamında mecburi seyahat etmek zorunda kalanlar Enuygun.com’dan otobüs biletlerini alırken sosyal izolasyon etiketi seçeneğiyle sosyal mesafe kuralını uygulayabilecek.

2008 yılında karşılaştırma sitesi olarak kurulan teknoloji şirketi Enuygun.com, günümüzde Türkiye’nin en büyük uçak bileti sitesi konumundadır. 200’ü aşkın çalışanıyla ayda 17 milyonun üzerinde ziyaretçisine hizmet veren Enuygun.com; uçak bileti, otel rezervasyonu, otobüs bileti satışının yanı sıra, kredi, mevduat, GSM ve internet paketi karşılaştırması yapmaya da olanak tanıyor. 2016 yılında global markası “Wingie” ile dünyaya açılan Enuygun.com, uçak bileti satışını Almanca, İngilizce, Arapça, İspanyolca ve Rusça dil seçenekleriyle farklı pazarlarda da sürdürüyor.

İlginizi Çekebilir

Eib’Ten Mart’Ta 1 Milyar 95 Milyon Dolarlık İhracat

Ege İhracatçı Birlikleri’nin Mart ayı ihracatı küresel ekonominin seyrini etkileyen koronavirüs salgınının dış ticaret üzerindeki etkilerine rağmen yüzde 4 gerileyerek 1 milyar 95 milyon dolar olarak kayıtlara geçti.


İş Makinaları Sektörü Ekonomik Önlem Paketindeki Sektörler Arasında Yer Almayı Talep Ediyor

İMDER YÖNETİM KURULU BAŞKANI MERİH ÖZGEN:


Medya Ve Reklama Yapılan Yatırım 2019’Da 11 Milyar Lirayı Geçti

MEDYA VE REKLAMA YAPILAN YATIRIM 2019’DA 11 MİLYAR LİRAYI GEÇTİ


Küresel Gsyh 2020 Yılında Yüzde 0,5 Büyüyecek

03 Nisan 2020 – Allianz Grup’un iştiraki olan dünyanın lider alacak sigortası şirketi Euler Hermes, 2020 yılı Ekonomik Görünüm Raporu’nu paylaştı. Gelişen ve gelişmekte olan ülkelerde 2020 yılının ilk yarısında Covid-19 salgını nedeniyle keskin bir resesyon yaşanacağının belirtildiği rapora göre, yılın tamamında dünya genelinde iflaslar yüzde 14 artacak. Raporda ayrıca, Covid-19 salgını nedeniyle başta Çin, ABD ve Avrupa olmak üzere tüm dünyada yaşanan talep şokunun yatırım harcamalarını olumsuz etkilediği belirtilerek, dünya ekonomisinde toparlanmanın ise salgını sınırlama önlemlerine bağlı olarak yılın ikinci yarısında başlayabileceği vurgulanıyor.


İmamoğlu “İbb’Nin İnsanlara Katkı Sunma Konusunda Kimsenin Fetvasına İhtiyacı Yoktur”

İMAMOĞLU: “İBB’NİN İNSANLARA KATKI SUNMA KONUSUNDA KİMSENİN FETVASINA İHTİYACI YOKTUR”


Etiketler: Enuyguncom, sosyal, bileti, tedbirler, kapsamında

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.