9 Ekim 2019 Çarşamba 17:15

GÜNDEM

Erkek Bakımının Siyah Elması Graphite Bakım Serisi

Kişisel bakımın lider markası Remington, yeni Graphite Bakım Serisi ile erkek bakımını üst seviyelere çıkarıyor. Pürüzsüz ve kaygan bıçaklarıyla konforlu bir tıraş deneyimi sunan Graphite serisi şık tasarımıyla da hayranlık uyandırıyor. Erkek bakımının siyah elması Graphite Bakım Serisi’nde Graphite G3, Graphite G4 ve Graphite G5 olmak üzere farklı ihtiyaçlara yönelik tıraş makinaları yer alıyor.

Erkek Bakımının Siyah Elması  Graphite Bakım Serisi
Erkek Bakımının Siyah Elması  Graphite Bakım Serisi
Erkek Bakımının Siyah Elması  Graphite Bakım Serisi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın ilk elektrikli tıraş makinesi üreticisi Remington, kişisel bakım için gerekli tüm çözümleri Graphite Bakım Serisi ile bir arada sunuyor. Tepeden tırnağa bir stil için ihtiyaç duyulabilecek tüm gereksinimleri bir arada sunan Graphite Serisi G3, G4 ve G5 ürünleriyle kişisel bakımı farklı bir seviyeye çıkarıyor. Her türlü bakım gereksinimini fonksiyonel yapısıyla kolayca karşılayan Graphite Serisi ürünleri, 2-20 mm arasında saç ve sakal için ayarlanabilir tarakları, en yeni teknolojiye sahip burun, kaş ve kulak kılı düzelticileri ve uzun ömürlü kullanımıyla kişisel bakım deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor.

Graphite G3 Kişisel Bakım Kiti: İster Kısalt İster Düzelt!

Hepsi bir arada stil için kusursuz bir çözüm olan Graphite G3 Kişisel Bakım Kiti ile kişiselleştirilmiş görünümü kolayca elde edin. 6 çok yönlü parçaya sahip G3 Kişisel Bakım Kiti ile vücut tüylerinizi ister düzeltin ister kısaltın. Nerede olursanız olun tarzınızı kolayca yansıtmanızı sağlayacak Graphite G3, 40 dakikalık etkileyici çalışma süresi ve kablosuz özelliğiyle de bakım rutininizin favorisi olacak.

Graphite Serisi G4 Kişisel Bakım Kiti: Şık Tasarım ve Fonksiyonel Yapı!

Sayısız bakım ürününü ortadan kaldıran yeni Graphite G4 Kişisel Bakım Kiti ile tarzınızı kolayca yansıt. Kişiselleştirilmiş bakım hissini ev konforunda yaşatan Graphite G4 ile vücut kıllarını kesebilir, sakallarınıza şekil verebilir ya da tarz katan sakal çizgilerini kolayca verebilirsiniz. Zahmetsiz ve hassas kişisel bakım deneyimini sahip olduğu çok yönlü 7 başlık ve 60 dakikalık çalışma süresiyle kolayca karşılayan Graphite G4, tepeden tırnağa bakımın vazgeçilmez ürünü oluyor.

Graphite Serisi G5 Kişisel Bakım Kiti: Tarzını Yaratma Özgürlüğü!

Kişisel bakımınız için ihtiyaç duyduğunuz tek ürün Graphite Serisi’nden geliyor. Serinin en özel ürünü Graphite G5 ile üst düzey kesim performansının tadını en özel tarzları yaratırken çıkarın. Tüm vücudun bakımını sahip olduğu 9 çok yönlü parçayla üstlenen Graphite 5, 90 dakikalık kablosuz kullanım ve pilin ne zaman azaldığını gösteren 2 aşamalı led ışık göstergesiyle de kontrolü size bırakıyor.

PG3000 Graphite Serisi G3 Kişisel Bakım Kiti Satış Fiyatı: 289,90 TL

PG4000 Graphite Serisi G4 Kişisel Bakım Kiti Satış Fiyatı: 379,90 TL

PG5000 Graphite Serisi G5 Kişisel Bakım Kiti Satış Fiyatı: 469,90 TL

Tuğçe Oral

Adnan Adil

İlginizi Çekebilir

Skagen İle Zamana İmzanızı Atın

Klasik saatlere modern bir yorum getiren ünlü saat markası Skagen’in Signatur koleksiyonuna yeni eklenen modeller; yalın, şık ve zamansız tasarımlarıyla kadınların kalbini çalıyor.


Başkan İmamoğlu "Tarihi Binalarımıza Gibi Sahip Çıkacağız"

Başkan İmamoğlu: "Tarihi binalarımıza gibi sahip çıkacağız"


Ipekyol Sonbahar Kış 2019 2020 Koleksiyonu İle Yeni Mevsime Açılan Hayal Bahçesi

Göz alıcı tasarımları modern Ipekyol kadınıyla buluşturan Ipekyol Sonbahar-Kış 2019-2020 Koleksiyonu, mevsimin yeni havasına gönderme yapan anahtar parçalarla zamansız şıklığı bir arada sunuyor.


Deniz Manzarasında Eğlence Ve Spora Davetlisiniz

SPOR İLE EĞLENCE BİR ARADA


Tesak’Da Edebiyat, Felsefe, Tarih Söyleşileri Başlıyor

Kadıköy’ün yaşayan kütüphanesi Tarih, Edebiyat ve Sanat Kütüphanesi’nde (TESAK) 2019-2020 etkinlik sezonu, felsefeci yazar Önay Özer’in konuk olduğu “Sanat, Edebiyat ve Tarihin Temeli olarak Dil” konulu söyleşi ile başlıyor.


Etiketler: Graphite, Bakım, Kişisel, Serisi, bakım

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.