4 Nisan 2017 Salı 13:13

GÜNDEM

Esenyurt Uyuşturucu Bataklığına Döndü

Esenyurt Uyuşturucu Bataklığına Döndü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İstanbul polisinin başarılı uyuşturucu operasyonleri sürse de çarpık kentleşme, işsizlik, terör gibi diğer sosyolojik nedenlerle İstanbul'un uzak ilçeleri Esenyurt ve Beylikdüzü uyuşturucu bataklığı haline geldi. Aileler tedirgin. Özellikle Esenyurt'ta uyuşturucu madde kullanımı yaygın. Suç örgütleri marifetiyle pazarlanan uyuşturucu maddelere karşı polis savaş açmış durumda. İstanbul Esenyurt'ta sokaklarda yürek burkan görüntüler yaşanıyor. İstanbul Esenyurt ve Beylikdüzü ilçelerinde uyuşturucu madde bağımlısı gençlerin kendinden geçmiş halleri sık sık medyaya yansıyor.  İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polislerin uyuşturucu ile mücadelesi devam etse de anlaşılan bu polisiye önlemler uyuşturucuyla mücadelede yeterli değil. Bu bataklığın kurutulması için terörizme finansman sağlayan ve gençleri zehirleyen suç baronlarına karşı çok daha sert önlemlerin alınacağı düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir

Vodafone 15. İstanbul Yarı Maratonu Kayıtları Başladı

Dünyanın en iyi 8 yarı maratonundan biri olan Vodafone İstanbul Yarı Maratonu 5 Nisan 2020 Pazar günü 15. kez koşulacak. Yaklaşık 75 ülkeden 15 bin sporcunun katılımı beklenen yarışlar için kayıtlar erken kayıt avantajları ile başladı.


Mobilya Ve Mermer İhracatçıları, Mimarlarla Güçbirliği Yapacak

Türk Mobilya ve mermer sektörleri, prestijli projelerde Türk mobilyası ve mermerinin daha fazla yer alması ve Türkiye’nin bu sektörlerden elde ettiği döviz miktarını arttırmak için yapıların hayat bulmasında kilit görev üstlenen mimarlarla güç birliğine gitme kararı aldı.


2019’Da Twitter’Da En Çok Neler Konuşuldu

Hem gerçekleştirdiği yardımlar ve platformu AHBAP hem de kullanıcılarla etkileşimiyle Twitter gündemine damga vurmayı başaran Haluk Levent 2019’da en çok konuşulan ünlü isim oldu. Türkiye’de de hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Güney Koreli pop müzik grubu BTS de en çok konuşulanlar arasında yerini aldı.


Rıchard Mılle, 2020 Ucı Dünya Turu Bisiklet Yarışında Start Alacak Olan Bahraın Mclaren Takımıyla İşbirliği Yaptı

-Richard Mille, Bahrain McLaren Takımıyla yeni işbirliğine başlıyor


Karaca Almanya'da Mağaza Açtı, Marka Satın Aldı

Almanya’nın en köklü markalarından Weimar’ı alan Karaca, Berlin’de üçüncü Karaca mağazasının da açılışını yaptı.


Etiketler: uyuşturucu, Esenyurt, İstanbul, Beylikdüzü, madde

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.