4 Nisan 2017 Salı 13:13

GÜNDEM

Esenyurt Uyuşturucu Bataklığına Döndü

Esenyurt Uyuşturucu Bataklığına Döndü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İstanbul polisinin başarılı uyuşturucu operasyonleri sürse de çarpık kentleşme, işsizlik, terör gibi diğer sosyolojik nedenlerle İstanbul'un uzak ilçeleri Esenyurt ve Beylikdüzü uyuşturucu bataklığı haline geldi. Aileler tedirgin. Özellikle Esenyurt'ta uyuşturucu madde kullanımı yaygın. Suç örgütleri marifetiyle pazarlanan uyuşturucu maddelere karşı polis savaş açmış durumda. İstanbul Esenyurt'ta sokaklarda yürek burkan görüntüler yaşanıyor. İstanbul Esenyurt ve Beylikdüzü ilçelerinde uyuşturucu madde bağımlısı gençlerin kendinden geçmiş halleri sık sık medyaya yansıyor.  İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polislerin uyuşturucu ile mücadelesi devam etse de anlaşılan bu polisiye önlemler uyuşturucuyla mücadelede yeterli değil. Bu bataklığın kurutulması için terörizme finansman sağlayan ve gençleri zehirleyen suç baronlarına karşı çok daha sert önlemlerin alınacağı düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir

Tepe Çağrı Merkezi’Nden 5 Farklı Dilde Hizmet İmkânı

Müşterilerine sunduğu özel hizmetleriyle dikkat çeken %100 yerli sermayeli Tepe Çağrı Merkezi, Türkçe’nin dışında İngilizce, Arapça, Fransızca ve Rusça dillerinde sunduğu hizmetlerle uluslararası firmalara çözüm ortağı olma imkânı sunuyor.


Alışveriş Merkezleri Ve Yatırımcıları Derneği Güçlü Yönetim Kadrosu İle Yeni Döneme Hazır

AVM endüstrisine sorumlu liderlik yapmak ve sektörün sağlıklı gelişimine katkıda bulunmak amacıyla kurulan AYD (Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği) Prof. Dr. Hüseyin Altaş başkanlığındaki ilk Yönetim Kurulu toplantısını yaptı.


Güneş Gözlüğünün Yeni Adresi Solaris

Dünyanın lider güneş gözlüğü perakende zincirlerinden Solaris ve alışveriş sitesi www.solarisco.com’un Türkiye lansmanı Mert Vidinli ile düzenlenen özel bir davetle gerçekleşti. Solaris Güneş Kategori Başkanı Thibault De Bodman’ın da katıldığı davette sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri geniş portföyündeki dünyaca ünlü markaların güneş gözlüklerini denerken Monality ve DJ Aytek Dorken’in eğlenceli performansıyla keyifli anlar yaşadılar.


Taç Kendini Temizleyen Stor Perde İle Storlar İlk Günkü Gibi Temiz...

TAÇ Kendini Temizleyen Stor Perde ile storlar ilk günkü gibi temiz


Koroplast’In Yeni Reklam Filmleri Dijital Dünyada Yayınlandı!

Geliştirdiği ürünlerle tüketicilerin yaşam kalitesini yükselten Koroplast, “Korursa Koroplast Korur” sloganıyla yeni bir reklam filmi kampanyası başlattı. Koroplast, dijitalde yayınladığı iki yeni filminde, çift kilitli ve fermuarlı poşetlerin koruyucu özelliğini ön plana çıkararak tüketicilerin yaşamlarını nasıl kolaylaştırdığına vurgu yapıyor.


Etiketler: uyuşturucu, Esenyurt, İstanbul, Beylikdüzü, madde

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.