4 Nisan 2017 Salı 13:13

GÜNDEM

Esenyurt Uyuşturucu Bataklığına Döndü

Esenyurt Uyuşturucu Bataklığına Döndü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İstanbul polisinin başarılı uyuşturucu operasyonleri sürse de çarpık kentleşme, işsizlik, terör gibi diğer sosyolojik nedenlerle İstanbul'un uzak ilçeleri Esenyurt ve Beylikdüzü uyuşturucu bataklığı haline geldi. Aileler tedirgin. Özellikle Esenyurt'ta uyuşturucu madde kullanımı yaygın. Suç örgütleri marifetiyle pazarlanan uyuşturucu maddelere karşı polis savaş açmış durumda. İstanbul Esenyurt'ta sokaklarda yürek burkan görüntüler yaşanıyor. İstanbul Esenyurt ve Beylikdüzü ilçelerinde uyuşturucu madde bağımlısı gençlerin kendinden geçmiş halleri sık sık medyaya yansıyor.  İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polislerin uyuşturucu ile mücadelesi devam etse de anlaşılan bu polisiye önlemler uyuşturucuyla mücadelede yeterli değil. Bu bataklığın kurutulması için terörizme finansman sağlayan ve gençleri zehirleyen suç baronlarına karşı çok daha sert önlemlerin alınacağı düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir

Erol Evgin Bursa’Da

EROL EVGİN BURSA’DA


Aksa Jeneratör Endonezya’Da Enerji Sektörüyle Buluştu

Türkiye’nin lider jeneratör üreticisi Aksa, farklı coğrafyalarda enerji sektörüyle buluşmaya devam ediyor. Son olarak ekonomik kalkınmasıyla Güneydoğu Asya bölgesinde dikkat çeken Endonezya’nın başkenti Cakarta’da düzenlenen ve ASEAN ülkelerinin en büyük elektrik ve güç fuarı olan Electric & Power Indonesia’ya katılan Aksa, ziyaretçileriyle bir araya geldi


Diyabetli Çocuk Ve Gençler Ünlülerle Basketbol Oynadı, 36 26 Kazandı

Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği Turnuvası kapsamında Tip 1 diyabetli çocuk ve genç basketbolcular, bu yıl üçüncü kez ünlülerle “Arkadaşım Diyabet Basketbol Gösteri Maçı” yaptı. Tip 1 diyabetli çocukların herkes gibi spor yapabileceklerine dikkat çekmeyi amaçlayan gösteri maçı, bu yıl da Novo Nordisk Türkiye’nin koşulsuz desteğiyle, Diyabetli Çocuklar Vakfı (DİYAÇEV) ve Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği (TÜBAD) tarafından gerçekleştirildi


İş Bankası’Ndan Ön Ödemeli Dijital Kart “Maxipara Kart”

Türkiye İş Bankası, ön ödemeli kart markası olan MaxiPara Kartı dijitale taşıdı, Maximum Mobil’den anında kart sahipliğini sağladı.


İstanbul Metrosu’Nda Spor Var…

İBB, 23 – 30 Eylül arasındaki Avrupa Spor Haftası kapsamında çeşitli etkinlikler düzenleyerek İstanbulluların günlük hayattaki hareketliliğini artırmayı amaçlıyor.


Etiketler: uyuşturucu, Esenyurt, İstanbul, Beylikdüzü, madde

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.