20 Haziran 2019 Perşembe 11:30

GÜNDEM

Eset Eset, Çözüm Ortaklarıyla Kıbrıs’Da Buluştu

Türkiye’nin kurumsal ve bireysel olarak en çok tercih edilen siber güvenlik yazılımlarını sunan ESET, geleneksel Kıbrıs buluşmasında 7’inci kez çözüm ortaklarıyla biraraya geldi. 420 kişilik kalabılık katılımla gerçekleşen toplantıda güncel siber riskler anlatıldı ve ESET’in yeni uygulamaları tanıtıldı.

Eset    Eset, Çözüm Ortaklarıyla Kıbrıs’Da Buluştu
Eset    Eset, Çözüm Ortaklarıyla Kıbrıs’Da Buluştu
Eset    Eset, Çözüm Ortaklarıyla Kıbrıs’Da Buluştu
Eset    Eset, Çözüm Ortaklarıyla Kıbrıs’Da Buluştu
Eset    Eset, Çözüm Ortaklarıyla Kıbrıs’Da Buluştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ESET, Türkiye’deki çözüm ortaklarıyla 14-16 Haziran tarihlerinde Kuzey Kıbrıs’da Bafra bölgesinde bulunan Concorde Otel’inde buluştu. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Trabzon olmak üzere Türkiye çapındaki önemli merkezlerden gerçekleşen 420 kişilik katılımla, 2019 Kıbrıs Buluşması, bugüne kadarki en kalabalık ikinci ESET Çözüm Ortakları Toplantısı oldu. Buluşmada, ESET Türkiye yönetim kadrosu ve ESET’in İstanbul, Ankara, İzmir ve Trabzon ofis çalışanları da hazır bulundu.

Yeni uygulamalar tanıtıldı, yılın ilk dönemi değerlendirildi

Toplantıda ESET çözüm ortakları son kurumsal gelişmeler ve ürünlerle ilgili bilgilendirildi. Özellikle kurumlara yönelik ESET Dynamic Threat Defence ve ESET Cloud Administrator gibi daha güçlü koruma ve daha kolay kullanım sağlayan yenilikçi çözümler anlatıldı. Bayi, dağıtıcı ve müşterilerden gelen talep ve öneriler değerlendirildi.

Yoğun katılım, ESET’e duyulan güvenin göstergesi

ESET Türkiye CEO’su Alain Soria, geniş katılımı; “ESET‘e, güçlü ürünlerine ve Türkiye ekibine duyulan güvenin bir göstergesi“ olarak nitelendirdi. Soria, çözüm ortaklarına markanın büyümesi adına gösterdikleri özveri ve çabaya teşekkür etti.

Huzurlu bir hayat için siber güvenlik şart!

Alain Soria, dijital dünyadaki zararlı yazılım sayısının 850 milyonu aştığına dikkat çekti. “Huzurlu bir hayat sürdürebilmek için siber güvenlik şart“ diyen Soria, “Dijital cihazı çalıştırmaya başladığınız andan siber riski de başlatıyorsunuz“ dedi.

Soria, sözlerini şöyle sürdürdü: “Siber saldırılar hem karmaşıklaşıyor, hem de IoT nedeniyle saldırı yüzeyi genişliyor. Bu risk ortamına, ancak proaktif ve sürekli yenilikçi olmayı başaran deneyimli bir siber savunma yazılımıyla cevap verebilirsiniz. ESET, dünya çapına yayılmış 16 araştırma merkezi, 21 ofisi ve küresel siber tehditlere karşı katmanlı yazılımlarıyla bireyler ve kurumları koruyor. Bugün dünya çapında 200’ü aşkın ülkede 100 milyonu aşkın kişi ve 500 binden fazla kurum ürünlerimizi güvenerek kullanıyor.“

İlginizi Çekebilir

Şimdi Koltukları Yenilemenin Tam Zamanı!

Şimdi koltukları yenilemenin tam zamanı!


Vakıfbank, Maribor'u Rahat Geçti

VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, 2020 CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu'ndaki dördüncü maçında Nova KBM Branik Maribor'u 25-15, 25-11 ve 25-10'luk setlerle 3-0 mağlup etti. Gruptaki üçüncü galibiyetini alan sarı-siyahlılar, beşinci maçta İtalyan ekibi Savino Del Bene Scandicci'yle 5 Şubat Çarşamba günü deplasmanda karşılaşacak.


Yüzer Nükleer Enerji Santralinden Chukotka Ağına İlk 10 Milyon Kwh Elektrik Gücü Sağlandı

YÜZER NÜKLEER ENERJİ SANTRALİNDEN, CHUKOTKA AĞINA İLK 10 MİLYON KWH ELEKTRİK GÜCÜ SAĞLANDI


Bülten Dünyanın En Büyük Crème De La Mer Enstalasyonu İstanbul Havalimanı'nda!

Mükemmel La Mer Deneyimi:


Zabıtanın Önceliği Halkın Sağlığını Korumak

ZABITANIN ÖNCELİĞİ HALKIN SAĞLIĞINI KORUMAK


Etiketler: ESET, Türkiye, Soria, siber, çözüm

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.