16 Ekim 2019 Çarşamba 10:36

GÜNDEM

Espor’Da Bir İlk! Fıfa Eworld Cup’In Resmi Maç Topu Adıdas

adidas ve EA SPORTS yıllardır devam eden işbirliğini geliştirerek sürdürüyor. eSpor’un en önemli karşılaşması olarak görülen ve dünyanın en iyi oyuncularının dünya şampiyonluğu için yarıştığı EA SPORTS FIFA 20 Global Serisi’nin resmi ortağı olan adidas, kupanın maç topuna da imzasını attı. Yapılan iş birliği kapsamında EA SPORTS FIFA 20 Global Serisi FIFA eWorld Cup’ın resmi maç topu adidas oldu.

Espor’Da Bir İlk! Fıfa Eworld Cup’In Resmi Maç Topu Adıdas
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

adidas ve Electronic Arts, eSporalanında bir ilk olarak EA SPORTS FIFA 20 The Global Serisi FIFA eWorld Cup için resmi maç topunu yarattı. Resmi maç topu ilk olarak Kasım ayında düzenlenecek FUT Champions Cup Stage 1’deki mücadele sırasında sahneye çıkacak.

Dijital top, FUT Champions kalkanının yanı sıra beyaz bir taban üzerinde koyu kırmızı ve siyah renkli bir tasarıma sahip. Oyunculara gerçeğe en yakın deneyimi sağlaması için geliştirilen dijital top, geleneksel futbol hareketlerini tam anlamıyla yansıtıyor. Bunun için futbolcuların topla gerçekleştirdiği pek çok harekete bağlı pozisyon varyasyonları üzerine çalışılarak fiziki olana en yakın görünüme kavuşturuldu.

Fiziksel ve dijital bağlantının daha da güçlendirilmesi amacıyla topun vereceği tepkiler; çim, toprak, tahrip olmuş yağmurlu, çamurlu alanlar gibi bireysel saha tipleri ya da stadyumlar gibi farklı zemin tiplerine göre hazırlandı. adidas top ile birlikte eSpor’da ilk kez bir topun gölgesi aynı zamanda dönüşü göstermek için ekranda görünmüş olacak.

EA SPORTS FIFA 20 Global Serisi’nin adidas topu, 4 Ekim’den itibaren oyundaki yerini aldı. FIFA Ultimate Team paketleri ile topun kilidi açılabiliyor; ya da 8 Kasım’da ilk FUT Şampiyonlar Kupası’nı izleyerek de yine topun kilidini açmak mümkün. adidas’ın bu dijital topu fiziksel formda satışa sunulmayacak.

adidas aynı zamanda bu anlaşmanınbir parçası olarak eSpor’cuların performanslarını artırmaya yardımcı olmak amacıyla düşünce biçimi, beslenme,hareket ve kurtarma tekniklerini içerenbir dizi kısa film hazırladı. Dünyanın önde gelen kişisel performans şirketi EXOS ile ortaklaşa geliştirilen kısa filmler, çevrimiçi olarak izlenebilecek.

İlginizi Çekebilir

Ttyd Başkanı Oya Narin “Turizmde Çeşitlik, Alternatif Gayrimenkul Türleri Gerektiriyor”

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği Başkanı Oya Narin,.gayrimenkul sektörüne yön veren RE360 Konferansı’nda turizm yatırımları ve konut ilişkisi hakkında bir konuşma yaptı.


Basın Açıklaması

Yalova İli Çınarcık İlçe Belediyesi sınırları içinde hizmet veren mobil şebeke ekipmanlarına yönelik engellemelere karşı açıklama gereği duyulmuştur.


Emaar’In İletişim Danışmanlığı Ajansı Golın İstanbul Oldu

Her yaştan ziyaretçisine keyifli ve eğlence dolu bir ortam sunan Emaar, Türkiye'de ilk kez yer alan lüks markaların da dahil olduğu 450 mağaza ve 50'nin üzerinde restoran ve kafeye ev sahipliği yaparken, alışverişten gastronomi ve eğlenceye kadar modern şehir yaşamının her ihtiyacını karşılayan bir yaklaşım sunuyor.


So Chıc... Dekupe Ürünler

Ocak ayı dosya konularınız için So CHIC...'in farklı koleksiyonlarına ait tasarımların dekupe görsellerini fiyatlarıyla birlikte sizinle paylaşmak istedik.


İstmarina Sanat Ünlü İsimleri Ağırladı

Sosyal ve kültürel etkinlikleri denize nazır konumunda sunan şehrin sanat merkezi İstMarina Sanat, “İstanbul'a Bakarken” isimli karma resim sergisine ev sahipliği yapıyor. 25 sanatçının özgün bakış açılarıyla içsellik kattığı eserlerde İstanbul ve tarihi simgeleri sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Sanatçıların aylar süren çalışmaları sonucunda ortaya çıkan sergi, sanatseverler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.


Etiketler: adidas, olarak, FIFA, için, topun

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.