12 Mayıs 2018 Cumartesi 13:50

SPOR

Etnospor’da At Üstünde Dünyaya Meydan Okuyan Bir Çerkez Kızı

Etnospor’da At Üstünde Dünyaya Meydan Okuyan Bir Çerkez Kızı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından, iletişim sponsoru Anadolu Ajansı, telekomünikasyon sponsoru Turkcell’in katkılarıyla organize edilen, 3. Etnospor Kültür Festivali'ni 3’üncü gününe atlı okçuluk dalında yapılan müsabakalar damga vurdu. Geçen sene bu kategoride 2’nci olan 18 yaşındaki Kayseri Atlı Okçuluk Spor Kulübü Sporcusu Janset Genel, Türkiye’nin atlı okçuluk sporunun gelişimi yönünden dünya 1’incisi, sporcu sayısı olarak Macaristan’dan sonra 2’nci konumda olduğunu söyledi. Babasından aldığı ilhamla 12 yaşından beri bu sporu yapan Janset Genel, “Ülkemizde özellikle kadın sporcu sayısı her geçen gün artıyor. Dünyada atlı okçuluk merkezinin Türkiye olması için tüm gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Eısa 2018’De Sony’E Yedi Ödül Birden

Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA-European Imaging and Sound Association), Sony’nin elektronik cihazlar geliştirme konusundaki başarısını, “EISA AWARDS 2018”de markayı tam 7 ödüle layık görerek taçlandırdı. Multimedya alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşu olan EISA, tüm kategorilerdeki teknolojik ürünleri, büyük bir incelikle ele alması, kalite ve inovasyonu iyi değerlendirmesiyle bu alanda bir otorite olarak kabul ediliyor.


Pırellı Ve Prada, Amerıca’S Cup Yelken Yarışları İçin El Ele Verdi

Pirelli ve Prada America's Cup Yelken Yarışları için el ele verdi. Pirelli ve Prada, Luna Rosso’nun eş isim sponsorları olacak ve bu çerçevedeki planlarının detaylarını yakın zamanda düzenlenecek bir etkinlikte duyuracak.


Trt World Malatya’Da Gençlerle Buluşuyor

TRT World’ün geleceğin gazetecilerini yetiştirmek ve mülteci gençlere kendilerini ifade edebilecekleri bir platform sunmak amacıyla başlattığı “Gençler İçin Gazetecilik” (Journalism for Juniours – J4J) eğitim programı, altıncı durağı olan Malatya’da gerçekleştiriliyor.


Üsküdar Üniversitesinden Milli İlaç Üretimine Destek

Üsküdar Üniversitesi Transgenik Hücre Teknolojileri ve Epigenetik Uygulama ve Araştırma Merkezi (TRGENMER), Türkiye’nin epigenetik tabanlı milli ilaç geliştirme çabalarına katkı sağlayacak. Türkiye’deki tıbbi araştırmalara destek verecek merkez, milli ürünler geliştirerek, dışa bağımlığı azaltmayı amaçlıyor.


Koç Holding Yılın İlk Yarısında 57,9 Milyar Tl Konsolide Ciro, 2,6 Milyar Tl Konsolide Ana Ortaklık Payı Net Dönem Kârı Elde Etti

KOÇ HOLDİNG CEO’SU LEVENT ÇAKIROĞLU:


Etiketler: Etnospor, atlı, okçuluk, sponsoru, Janset

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.