12 Mayıs 2018 Cumartesi 13:50

SPOR

Etnospor’da At Üstünde Dünyaya Meydan Okuyan Bir Çerkez Kızı

Etnospor’da At Üstünde Dünyaya Meydan Okuyan Bir Çerkez Kızı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından, iletişim sponsoru Anadolu Ajansı, telekomünikasyon sponsoru Turkcell’in katkılarıyla organize edilen, 3. Etnospor Kültür Festivali'ni 3’üncü gününe atlı okçuluk dalında yapılan müsabakalar damga vurdu. Geçen sene bu kategoride 2’nci olan 18 yaşındaki Kayseri Atlı Okçuluk Spor Kulübü Sporcusu Janset Genel, Türkiye’nin atlı okçuluk sporunun gelişimi yönünden dünya 1’incisi, sporcu sayısı olarak Macaristan’dan sonra 2’nci konumda olduğunu söyledi. Babasından aldığı ilhamla 12 yaşından beri bu sporu yapan Janset Genel, “Ülkemizde özellikle kadın sporcu sayısı her geçen gün artıyor. Dünyada atlı okçuluk merkezinin Türkiye olması için tüm gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Epic Games Fortnite’In E Spor Turnuvalarına 100 Milyon Dolar Ayırdı

22.05.2018 – Battle Royale türüne getirdiği yenilikçi solukla çok kısa sürede 50 milyondan fazla oyuncuya kavuşan Fortnite’ın geliştiricisi Epic Games, yaptığı bir açıklamayla oyunun 2018-2019 dönemindeki e-spor turnuvaları için 100 milyon dolar tutarında bir bütçe ayırdığını duyurdu.


Karcher İle Temizliği Egzersize Dönüştürün

Pek çok kişi zaman aldığı ve yorucu olduğu için temizlik sırasında zorlanıyor. Ancak yorucu, zaman isteyen ve hijyen için bir o kadar da gerekli bu aktiviteyi sağlıklı bir spora dönüştürmek mümkün. Alman Koruyucu Sağlık ve Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde görev yapan bilim adamı Patrick Berndt’in araştırmalarına göre, 80 kg ağırlığındaki bir kişi bir saat süreyle evini temizlediğinde yaklaşık 280 kalori yakıyor. Temizlik yaparken fit kalmak isteyenler, Alman temizlik devi Kärcher’in VC 5 Kablosuz Premium elektrikli süpürgeyle temizlik işini aynı zamanda bir egzersize dönüştürüyor.


Ant Yapı “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” Konut Kampanyasına İki Projesi İle Destek Veriyor

ANT YAPI “BİRLİKTEN GÜÇ DOĞACAK, TÜRKİYE KAZANACAK”


Bartu Küçükçağlayan Ve Feyyaz Yiğit’İn Rol Aldığı Garanti’Nin Yeni Dijital Projesi Megateknoforce Yayında

Garanti’nin yeni dijital projesi MegaTeknoForce, ilk teknoloji testiyle yayında. Bartu Küçükçağlayan ve Feyyaz Yiğit’in, Mert ve Bora isimli iki YouTuber’ı canlandırdığı dijital seride, ikili çeşitli teknolojileri test ediyorlar.


Gayrimenkuldeki Düzenlemeler Sektörü Coşturacak

Torkam İnşaat İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli: “Gayrimenkul alımını kolaylaştırmak için yapılan düzenlemeler sektörde canlılığı artıracak. Gayrimenkul almanın tam zamanı…”


Etiketler: Etnospor, atlı, okçuluk, sponsoru, Janset

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.