12 Mayıs 2018 Cumartesi 13:50

SPOR

Etnospor’da At Üstünde Dünyaya Meydan Okuyan Bir Çerkez Kızı

Etnospor’da At Üstünde Dünyaya Meydan Okuyan Bir Çerkez Kızı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından, iletişim sponsoru Anadolu Ajansı, telekomünikasyon sponsoru Turkcell’in katkılarıyla organize edilen, 3. Etnospor Kültür Festivali'ni 3’üncü gününe atlı okçuluk dalında yapılan müsabakalar damga vurdu. Geçen sene bu kategoride 2’nci olan 18 yaşındaki Kayseri Atlı Okçuluk Spor Kulübü Sporcusu Janset Genel, Türkiye’nin atlı okçuluk sporunun gelişimi yönünden dünya 1’incisi, sporcu sayısı olarak Macaristan’dan sonra 2’nci konumda olduğunu söyledi. Babasından aldığı ilhamla 12 yaşından beri bu sporu yapan Janset Genel, “Ülkemizde özellikle kadın sporcu sayısı her geçen gün artıyor. Dünyada atlı okçuluk merkezinin Türkiye olması için tüm gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Setur, İnsanlık Tarihini Yeniden Yazan Göbeklitepe’Ye Aret Vartanyan İle Beraber Tur Düzenliyor

Setur’un kişiye özel deneyim ve macera seyahatleri sunmak üzere hayata geçirdiği markası SeturSelect, 16-18 Kasım 2018’de gerçekleşecek çok özel bir kültür turuna imza atıyor. Ünlü yazar ve Yaşam Atölyesi Kurucusu Aret Vartanyan’ın katılımıyla, bir kişisel dönüşüm turu olarak planlanan seyahatte misafirler, insanlık tarihinin yeniden yazılmasına neden olan kadim Göbeklitepe’nin yanı sıra yine binlerce yıllık tarihin izlerini taşıyan Balıklıgöl, Harran ve Halfeti bölgelerini de gezecekler.


Tüsad Hekimlere Karşı Şiddet Son Bulmalı

Yaşanan olaylarla kamuoyunun gündemine sık sık gelen sağlık çalışanlarına yönelik şiddet, hekimlerin en önemli gündem maddelerinden biri olmaya devam ediyor. Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği (TÜSAD) Başkanı Prof. Dr. Arzu Mirici, bu yıl 40’ıncısı gerçekleşen Solunum Kongresi’nde ele alınan en önemli konulardan birinin de hasta ve hasta yakınları tarafından sağlık çalışanlarına uygulanan fiziksel ve sözlü şiddet olduğuna dikkat çekti.


Tiktok’La Yeni İnternet Fenomeni Olmaya Hazır Olun!

Tiktok’la Yeni İnternet Fenomeni


Roche Üçüncü Çeyrekte Güçlü Finansal Performansını Sürdürdü

Roche’un grup satışları 2018’in üçüncü çeyreğinde %7 oranında artarak, 42.1 milyar İsviçre Frangı seviyesine ulaştı. Üçüncü çeyrek finansal sonuçlarını açıklayan Roche’un bu performansında, ilaç ve diagnostik alanında sunulan yeni çözümler önemli bir rol oynadı.


İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Ve Sergi Sarayı Genel Müdürü Handan Boyce “Toplantı Sektörünün Zirvedeki 25 Kadını 2018” Listesinde…

Meetings & Convention dergisinin “Toplantı Sektörünün Zirvedeki 25 Kadını ” 2018 listesi bu yıl da sektörün başarılı ve fark yaratan kadınlarını açıkladı.


Etiketler: Etnospor, atlı, okçuluk, sponsoru, Janset

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.