27 Şubat 2019 Çarşamba 11:08

GÜNDEM

Euroleague Basketball’Un En Yeni Sponsoru Axa İspanya

Sigorta sektörünün lideri AXA, Turkish Airlines Euroleague ve 7DAYS EuroCup'ın sponsorları arasında yerini aldı.

Euroleague Basketball’Un En Yeni Sponsoru Axa İspanya
Euroleague Basketball’Un En Yeni Sponsoru Axa İspanya
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AXA İspanya ile Euroleague Basketball Avrupa'nın kulüpler düzeyindeki lider basketbol organizasyonları olan Turkish Airlines Euroleague ve 7DAYS EuroCup için yeni bir sponsorluk sözleşmesine imza attı.

“Ailemizin en yeni üyesi olarak sponsorlarımız arasına katılan AXA’ya ‘Hoş geldin’ demek istiyorum” diyen Euroleague Basketball Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Jordi Bertomeusözlerine şöyle devam etti: "AXA sigorta piyasasında dünyanın belirleyici isimlerinden biri ve bize olan güvenleri şirketlerimizin ve basketbolun markalara sağladığı katma değerin önemini bir kez daha ortaya koyuyor."

Avrupa'nın önde gelen basketbol organizasyonları olan Turkish Airlines Euroleague ve 7DAYS EuroCup'a İspanya, Fransa, Almanya, İtalya, Türkiye, Litvanya, İsrail, Karadağ, Rusya, Yunanistan, Sırbistan, Polonya ve Hırvatistan olmak üzere toplam 13 ülkeden 40 takım katılıyor. 2,5 milyondan fazla seyircinin geçtiğimiz sezonun maçlarını izlemek için salonları doldurduğu Basketbol Euroleague, ayrıca dünyanın dört bir yanında yaklaşık 2 milyar seyirciye de sunuluyor.

AXA İspanya'nın CEO'su Jean-Paul Rignault, "AXA olarak spor ve basketbol için büyük önem taşıyan ekip çalışması gibi değerlerle özdeşleşmiş durumdayız. AXA üst üste on yıldır dünyanın önde gelen sigorta markası konumunda ve Euroleague Basketball’un konumumuzu daha da güçlendireceğine eminiz."

AXA, tüm Turkish Airlines EuroLeague ve 7DAYS EuroCup maçlarının yanı sıra ilgili dijital platformlar ve TV yayınlarında da yer alacak.

İlginizi Çekebilir

Venedik Film Festivali Sırasında Üstün Yetenekli Sanatçılarımızdan Resitaller Serisi

ÇEV Sanat ‘’Genç Yetenekler’’ Cemal Aliyev, Elvin Ganiyev, Iraz Yıldız, Berfin Aksu ve Kenan Tatlıcı; 76’ncı Venedik Film Festivali sırasında; yaklaşık bin yıllık bir kiliseyi de barındıran kentin önemli sanat etkinliklerinin de yapıldığı San Clemente Palace Kempinski’de resitaller serisi verecek.


Üniversitelerde 7 Milyon 740 Bin Kişi Öğrenim Görüyor

BASIN BİLDİRİSİ


Penti Young'da 'Back To School' Heyecanı!

Penti Young okula hazır! Rengarenk, sloganlı soket çoraplar, desenli mus çoraplar, her okul kıyafetine uygun basic tasarımlar okula dönüş heyecanına ortak oluyor.


Bireysel Ve Kurumsal Kadın Yelken Takımlarının Katılacağı 4.“Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası” 6 7 8 Eylül’De Düzenlenecek

Bugüne kadar 20’yi aşkın kurumdan 300’den fazla sporcunun yarıştığı


Bu Sene Bayramlıklar İnternetten Alındı

Kurban Bayramı’nı tatil fırsatı olarak değerlendirenlerin online alışveriş istatistikleri, iyzico tarafından açıklandı. 32 binden fazla e-ticaret sitesinin ödeme altyapısını sağlayam iyzico’nun verilerine göre bayram tatili döneminde her üç alışverişten ikisini kadınlar gerçekleştirdi. Kadınların en çok alışveriş yaptığı sektör ise giyim, ayakkabı ve aksesuar oldu.


Etiketler: Euroleague, İspanya, Basketball, basketbol, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.