5 Kasım 2019 Salı 13:33

MODA

Evlenecek Her 3 Çiftten 2’Si Düğün.Com’Da

Düğün.com evlenecek çiftlerle firmaları buluşturan ve evlenecek her 3 çiftten 2’sinin kullandığı bir internet sitesidir. Ayrıca ayda 1,5 milyon kişinin kullandığı MENA ve Avrupa’da 12 ülkedeki operasyonuyla Türkiye’de lider, dünyada ise ikinci en büyük dijital platformdur.

  Evlenecek Her 3 Çiftten 2’Si Düğün.Com’Da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Düğün.com evlilik hazırlığı yapan çiftlerin düğüne ilişkin her konuda bilgi alabildiği, düğün modasını takip edebildiği ve düğün sektöründeki 40 binin üzerindeki firma ile buluşabildiği bir platformdur.

Çiftler böylece, 40’ın üzerinde şehirde, 36 farklı kategoride bütçesine uygun firmaya kolayca ulaşabiliyor. Beğendiği firmalardan hızlı fiyat teklifleri alarak, düğünlerini ekonomik bir şekilde planlayabiliyor.

Firmalar ise kendileri için önemli bir pazarlama kanalından destek alarak ve IT alt yapısını kullanarak Google aramalarında üst sıralarda çıkabiliyor. Sürekli gelişen algoritma ve ürünler sayesinde, her geçen gün daha çok firma, evlenme hazırlığı yapan çiftle buluşarak, kazancını artırabiliyor. Firmalar ekstra herhangi bir pazarlama ve reklam çalışması yapmalarına gerek kalmadan, hedef kitleleri ile buluşabiliyor.

Bunun yanı sıra firmalara iletilen tekliflerle onlar için önemli bir değer yaratılarak, büyümelerine katkı sağlanıyor. Ayrıca düğün sektörü için de yaklaşık 20 milyar liradan fazla ekonomik hacim yaratılıyor.

Kurucu ortak ve CEO Emek Kırbıyık, Amerika’da düğün planlama alanında uzun yıllaredindiği deneyimleri Türkiye’ye taşımaya karar verdi ve 2007 yılında Düğün.com’u kurdu. İki üniversite öğrencisi ile kurulan dijital platform, bugün 150 kişilik ekibi ile çiftlere ve firmalara hizmet veriyor.

Türkiye’nin yurt dışına da açılan en büyük dijital firmaları arasında

Düğün.com, geliştirdiği ürünler, evlenecek çiftlere ve iş ortaklarına yarattığı değer ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen dijital firmaları arasında yer alıyor. Kurulduğu günden bu yana ise yatırımcıların ilgi odağında ve her yıl ortalama yüzde 60 oranında büyüyor. Bir diğer deyişle, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yeni pazarlara açılan bir şirket.

Bunun yanı sıra Suudi Arabistan, Mısır, Katar, Kuveyt, Dubai, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri dahil 10 Orta Doğu ülkesinde yayın yapan Zafaf.net ile de 2015 yılında MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) pazarına da girdi. Yurt içinde gösterdiği başarıyı, çok kısa bir sürede bu bölgede de yakalayarak lider konuma geldi. Bugün Suudi Arabistan’daki düğünlerin 3’te 1’i Zafaf.net üzerinden gerçekleşiyor.

2016 yılında da anne adayları ve annelere özel bir platform olan Anneysen.com satın alındı ve sitenin trafiği yaklaşık 5 kat artırıldı. Bugün hamile her 2 kadından birine ulaşan Anneysen.com, ayda ortalama 4 milyon kadının hayatına dokunuyor.

Mikro anlamda ise Düğün.com, insan kaynağının mutlu ve verimli şekilde çalışabilmesini önemsiyor ve mutlu şirket kültürü yaratmak için sürekli çalışıyor. Çiftlere ve firmalara en iyi şekilde hizmet verebilmek ve onları en uygun şekilde eşleştirebilmek için, ekibini her geçen gün hızla büyütüyor.

İlginizi Çekebilir

Behçet Hastalığı Göz Sağlığını Nasıl Etkiler

Batıgöz Sağlık Grubu


Borusan Otomotiv Motorsport’Un Yeni Şampiyon Pilotu Yağız Gedik Video

Hazırlayacağınız haber metinlerinde bu bilgileri de kullanmak isteyeceğiniz düşüncesi ile sizlerle paylaşıyoruz.


Tütün Ürünleri Diş Etine Zarar Veriyor!

“Sigara içenlerde diş eti hastalığı görülme oranı, içmeyenlere göre 4 kat daha fazla izlenmektedir. Diğer tütün ürünlerin de; diş eti ve çevre dokular üzerinde olumsuz etkiler oluşturduğu bilinmelidir” diyen İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Periodontoloji Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Süheyla Kaya, açıkladı.


Avıs Kış Mevsiminde De Güvenli Sürüş Keyfini Yaşatmaya Devam Ediyor

En İyisi Kirala, Avis ile Kirala mottosuyla müşterileri ile buluşan, Türkiye’nin lider araç kiralama markası Avis, müşterilerine kış mevsiminde güvenli sürüş deneyimi yaşatmak amacıyla hazırlıklarını tamamladı. Avis, en iyi marka ve modellerden oluşan zengin araç filosundaki tüm araçları antifrizli cam suyundan, zincir ve buz kazıyıcıya kadar tüm donanım ve bakımlarıyla kışa hazır hale getirdi. Ayrıca isteyen müşterilerine kış lastikli kiralama imkanı sunan Avis, farkını kış mevsiminde de yaşatmaya devam ediyor.


Zubizu Yılbaşı Alışveriş Günlerine Yoğun İlgi

Türkiye’nin en iyi markalarının katıldığı ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl 4 - 5 Aralık’ta Yapı Kredi Crystal ana sponsorluğunda Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Her yıl on binlerce ziyaretçinin katıldığı ve yılın en önemli alışveriş etkinliği haline gelen ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl da yoğun ilgi gördü.


Etiketler: için, Düğüncom, düğün, şekilde, yapan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.