12 Nisan 2014 Cumartesi 03:31

DEKORASYON

Evlere Bahar Gelsin

Baharla birlikte evinizde de çiçekler açsın, yeni eşyalarınızla evinizin havası değişsin ister misiniz?

Evlere Bahar Gelsin
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Evlere Bahar Gelsin

Dekorasyon sitesi "Vivense" salondan çocuk odasına, ev aksesuarlarından
balkon takımlarına kadar bahar koleksiyonlarından yepyeni ürünlerle eviniz için şık, modern ve kullanışlı alternatifler sunuyor.

Doğanın yenilenmeye, kasvetli renklerin yerini turuncu, sarı, pembe, mavi gibi en canlı renklerin almaya başladığı bahar aylarında, evinizde bahar temizliği anlayışına yeni bir soluk getirmeye ne dersiniz?

Türkiye’nin online mobilya mağazası "Vivense.com" bahar koleksiyonlarından yepyeni birçok alternatifle bahar havasını ve renklerini evinize taşıyor.

Koleksiyonlarda öne çıkan sarı ve turuncu renkli tasarımlarla evinizde güneş açarken; turkuaz ve yeşil gibi doğanın en güzel renkleriyle, baharla birlikte yeniden hayat bulan doğanın tüm enerjisini evinizde hissedebilirsiniz.

Evinizde büyük bir değişiklik için sezonun öne çıkan canlı renklerinde oturma grubu, yemek odası, mutfak masa seti gibi fark yaratacak tasarımları tercih edebilir; berjer, komodin, televizyon koltuğu, sandalye ve çalışma masası gibi ürünlerle ise evinizin havasını değiştirecek ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Vivense.com’un balkon ve bahçe mobilyalarıyla sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz alanlar da yaratabilirsiniz.

Oturma gruplarından aydınlatmaya, mutfak setlerinden balkon takımlarına kadar evinizin tüm ihtiyaçlarını aynı adreste karşılayan Türkiye’nin online mobilya mağazası Vivense.com’u ziyaret ederek, baharın tüm renkleri ve enerjisini evinize taşıyacak tasarımları keşfedebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yks'nin Ardından Yapılacaklar

Seçimini tercih dönemine bırakma


Ford, 21. Geleneksel Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’Nde Bir Kez Daha Pırellı’Yi Onurlandırdı

Pirelli, 21. geleneksel Ford Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’nde en iyi performans gösteren küresel tedarikçi olarak sürdürülebilirlik ödülüne layık bulundu. Pirelli’nin Sürdürülebilirlik Dünya Mükemmeliyet Ödülünü Ford Motor Company Ürün Geliştirme ve Satınalmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hau Thai-Tang ile Kalite ve Yeni Model Programları Başkan Yardımcısı Linda Cash takdim etti.


Global Somali Diaspora Konferansı’Nın 3'Üncüsü İstanbul’Da Düzenleniyor

Ülkemizin küresel insani kalkınma hedefleri kapsamında kamu diplomasisi desteği sağladığı Somali ile Türkiye arasındaki devletlerarası ilişkilerin ulaştığı düzeyden hareketle, GSD’nin 3'ncü uluslararası konferansı Yunus Emre Enstitüsü'nün desteğiyle İstanbul’da düzenleniyor.


Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak

Göçebe Tuvaller Bodrum'da


Jazeera Havayolu’Nun Sabiha Gökçen’Den Kuveyt Uçuşları Başladı

Kuveyt’in önde gelen havayolu şirketlerinden Jazeera Airways, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçmaya başladı. A320 tipi uçaklarla haftada 3 gün (Çarşamba, Cuma ve Pazar) Kuveyt’e uçacak olan şirket, 26 Ekim tarihine kadar uçuşlarını bu şekilde sürdürecek.


Etiketler: vivense, dekorasyon

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.