12 Nisan 2014 Cumartesi 03:31

DEKORASYON

Evlere Bahar Gelsin

Baharla birlikte evinizde de çiçekler açsın, yeni eşyalarınızla evinizin havası değişsin ister misiniz?

Evlere Bahar Gelsin
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Evlere Bahar Gelsin

Dekorasyon sitesi "Vivense" salondan çocuk odasına, ev aksesuarlarından
balkon takımlarına kadar bahar koleksiyonlarından yepyeni ürünlerle eviniz için şık, modern ve kullanışlı alternatifler sunuyor.

Doğanın yenilenmeye, kasvetli renklerin yerini turuncu, sarı, pembe, mavi gibi en canlı renklerin almaya başladığı bahar aylarında, evinizde bahar temizliği anlayışına yeni bir soluk getirmeye ne dersiniz?

Türkiye’nin online mobilya mağazası "Vivense.com" bahar koleksiyonlarından yepyeni birçok alternatifle bahar havasını ve renklerini evinize taşıyor.

Koleksiyonlarda öne çıkan sarı ve turuncu renkli tasarımlarla evinizde güneş açarken; turkuaz ve yeşil gibi doğanın en güzel renkleriyle, baharla birlikte yeniden hayat bulan doğanın tüm enerjisini evinizde hissedebilirsiniz.

Evinizde büyük bir değişiklik için sezonun öne çıkan canlı renklerinde oturma grubu, yemek odası, mutfak masa seti gibi fark yaratacak tasarımları tercih edebilir; berjer, komodin, televizyon koltuğu, sandalye ve çalışma masası gibi ürünlerle ise evinizin havasını değiştirecek ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Vivense.com’un balkon ve bahçe mobilyalarıyla sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz alanlar da yaratabilirsiniz.

Oturma gruplarından aydınlatmaya, mutfak setlerinden balkon takımlarına kadar evinizin tüm ihtiyaçlarını aynı adreste karşılayan Türkiye’nin online mobilya mağazası Vivense.com’u ziyaret ederek, baharın tüm renkleri ve enerjisini evinize taşıyacak tasarımları keşfedebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Türkiye İş Bankası 95 Yaşında

Milli Mücadelenin mimarı Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından, “siyasi bağımsızlığın iktisadi bağımsızlıkla perçinlenmediği sürece payidar olamayacağı” vizyonu ile kurulan Türkiye İş Bankası, 95 yaşında… 26 Ağustos 1924 tarihinde 2 şube, 37 çalışan ve 1 milyon TL gibi mütevazı bir sermaye ile yola çıkan Banka, bugün yaklaşık 525 milyar TL’lik aktif büyüklüğü ile ülkenin en büyük özel bankası konumunda bulunuyor.


Propolisi Türkiyeden Dünyaya İhraç Eden Kadınbb

Anadolu’nun Eşsiz Kovanlarında Arıların Ürettiği Propolisi Dünyaya Sunan Kadın Girişimci


Bodrum Müzik Festivali’Nde Karsu İle Senfonik Bir Akşam

15. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE DÖRDÜNCÜ GÜN


Bu Sene Bayramlıklar İnternetten Alındı

Kurban Bayramı’nı tatil fırsatı olarak değerlendirenlerin online alışveriş istatistikleri, iyzico tarafından açıklandı. 32 binden fazla e-ticaret sitesinin ödeme altyapısını sağlayam iyzico’nun verilerine göre bayram tatili döneminde her üç alışverişten ikisini kadınlar gerçekleştirdi. Kadınların en çok alışveriş yaptığı sektör ise giyim, ayakkabı ve aksesuar oldu.


Melike Şahin’İn Teklisine Levni Yorumu “Kimin Izdırabı”

MELİKE ŞAHİN’İN TEKLİSİNE LEVNİ YORUMU: “KİMİN IZDIRABI”


Etiketler: vivense, dekorasyon

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.