14 Ekim 2019 Pazartesi 11:47

GÜNDEM

Ey Türkiye 342 Yeni Mezunu Bünyesine Kattı

Türkiye’de yeni mezunlar tarafından en çok tercih edilen firmalardan biri olan uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY (Ernst & Young), yeni dönemde 342 yeni mezunu bünyesine katarak Türkiye ekonomisine ve istihdama sağladığı desteği sürdürüyor. EY, Universum tarafından yaklaşık 250 bin üniversite öğrencisinin görüşü alınarak gerçekleştirilen araştırmada “Dünyanın En İyi Profesyonel Hizmet İşvereni” seçildi.

Ey Türkiye 342 Yeni Mezunu Bünyesine Kattı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’de yeni mezunlar tarafından en çok tercih edilen firmalardan biri olan uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY, her yıl olduğu gibi 2019’da da yeni mezunlara iş fırsatları yaratıyor. EY Türkiye, yeni dönemde 342 yeni mezunu bünyesine katarak ülke ekonomisine ve istihdama sağladığı desteği sürdürüyor. Bu yıl yaklaşık 7000 yeni mezun EY ailesine katılmak için başvuruda bulunurken, EY Türkiye’nin çalışan sayısı kadrosuna dâhil olan yeni mezunlarla birlikte 1.700 kişiye yaklaştı. EY, dünyanın önde gelen işveren markası araştırma şirketi Universum tarafından 12 ülkede yaklaşık 250 bin üniversite öğrencisinin görüşü alınarak gerçekleştirilen yıllık araştırmada 2016’dan bu yana “Dünyanın En İyi Profesyonel Hizmet İşvereni” olarak unvanını koruyor.

Çalışanlarının potansiyellerine ulaşmasını sağlayan bir çalışma ortamı sunuyor

“EY Türkiye olarak; genç yeteneklerimizin barındırdığı potansiyeli, ülkemizin kalkınmasını sağlayacak en önemli değer olarak görüyoruz” diyen EY Türkiye Ülke Başkanı Metin Canoğulları, konu ile ilgili şunları söyledi: “Yeni mali yılda yeni mezun ve deneyimli olmak üzere yaklaşık 400 arkadaşımızın işe alım süreçlerimiz kapsamında aramıza katılmasının yanı sıra 261 çalışanımız bir üst pozisyona terfi etti. Geçtiğimiz mali yılda ise 226 kişi şirketimizde staj yapma imkânı buldu. EY olarak; köklü kurum kültürümüz ile yeni mezunların iş yaşamlarındaki ilk adımlarını atmalarını ve Türkiye’nin gelişmiş ekonomiler arasında yer almasına destek olan işler yapacakları bir geleceğe sahip olmalarını sağlıyoruz. İşletme, mühendislik ve IT öğrencilerinin görüşlerini yansıtan Universum araştırmasında, EY’nin dünyanın en iyi işveren markaları arasında yer alması çalışanlarımızın hem profesyonel hem de kişisel olarak potansiyellerine ulaşmalarını destekleyen bir çalışma ortamı sunduğumuzu gösteriyor.”

Dünya genelinde 150’den fazla ülkede faaliyet gösteren EY, çalışan eğitimine yaklaşık 530 milyon dolar yatırım yaparken, 2019 mali yılında total olarak 34,6 milyar dolar gelir kaydetti.

Oryantasyon süreci hakkında

Bu yıl Ocak ve Mayıs ayları arasında EY Türkiye web sitesinde yayınlanan ilana yapılan başvurular arasında yapılan ön eleme sonucu adaylar genel yetenek ve yabancı dil sınavlarına girmeye hak kazandı. Bu aşamaları da başarıyla tamamlayan adaylardan sorumlu ortaklar ve yöneticilerle gerçekleştirilen mülakatlar sonucunda 342 yeni mezun EY Türkiye’de çalışmaya hak kazandı. 30 Eylül’de aldıkları genel oryantasyon eğitimi ile EY’deki kariyerlerine ilk adımlarını atan yeni mezunlar, 1-18 Ekim tarihleri arasında ise her sene olduğu gibi kıdemli danışmanlar tarafından teknik eğitimler veriliyor. Yeni mezunlar eğitimlerini tamamlamalarının ardından EY Türkiye ailesinin en yeni üyeleri olarak, EY’nin İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa ofislerinde denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlık gibi birçok farklı alanda görevlerine başlayacaklar.

EY Hakkında

EY, denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetlerinde bir dünya lideridir. Dünya genelinde toplam 260.000 çalışanımız, ortak değerlerimizi ve kaliteyi ön planda tutan kararlı tutumumuzu hep birlikte paylaşmaktadır. Daha fazla bilgi için, lütfen www.ey.com adresini ziyaret ediniz. EY her biri ayrı bir tüzel kişiliğe sahip Ernst & Young Global Limited'e üye firmalardan oluşan global bir organizasyon olup tüm hizmetlerini bu üye firmalar tarafından sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Lazer Epilasyon İçin İdeal Zamanı Biliyor Musunuz

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın hızlı, pratik ve kalıcı yollarından birini hiç şüphesiz lazer epilasyon oluşturuyor. Peki lazer epilasyon nedir? Kaç seans yaptırmak gerekir? Lazer epilasyon için ideal zaman hangisidir? İşte bu ve bu gibi soruların yanıtlarını DoktorTakvimi.com uzmanlarından Uzman Dr. Emine Dilek Bahçekapılı Yıldırım veriyor.


Kansızlığın Çaresi Meyve Suyu

Uzmanlar, kansızlık ve kansızlığa bağlı olarak demir eksikliğinin özellikle çocukların zihinsel gelişimi üzerinde geri dönülemez etkilere neden olduğunu söylüyor. Besinlerden alınan demirin emilimi için C vitamininin şart olduğunu söyleyen uzmanlar, meyve suyu tüketmenin çok önemli olduğunu belirtiyor.


Honor Emuı 10 Güncelleme Takvimi Açıklandı

HONOR hakkında


Puma’Nın Mercedes Koleksiyonu Burak Yörük İle Pistleri Sokaklara Taşıyor

Puma, ikonik bir koleksiyona daha imza attı


"Tüyap Eskişehir 2. Ev'leniyoruz, Dekorasyon, Kozmetik Ve Kişisel Bakım Fuarları Yarın Açılıyor”

"Tüyap Eskişehir EV'leniyoruz, Dekorasyon, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarları Yarın Açılıyor”


Etiketler: yeni, Türkiye, olarak, arasında, tarafından

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.