28 Kasım 2019 Perşembe 10:46

GÜNDEM

Ey Türkiye Kurumsal Finansman Bölümü’Nde İki Üst Düzey Atama

Uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY (Ernst& Young) Türkiye Kurumsal Finansman Bölümü bünyesine, alanında tecrübeli iki üst düzey yönetici katıldı. İlhami Koç EY Türkiye Kurumsal Finansman Bölümü Şirket Ortağı olarak, Hidayet Çelikörs ise EY Türkiye Kurumsal Finansman Bölümü Yardımcı Şirket Ortağı olarak atandı.

Ey Türkiye Kurumsal Finansman Bölümü’Nde İki Üst Düzey Atama
Ey Türkiye Kurumsal Finansman Bölümü’Nde İki Üst Düzey Atama
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yönetim kadrosunu 2020 büyüme hedefleri çerçevesinde güçlendirmeye devam eden EY (Ernst & Young) Türkiye’nin Kurumsal Finansman Bölümü ekibine sektörde deneyimli iki isim katıldı. Kasım 2019 itibarıyla, İlhami Koç EY Türkiye Kurumsal Finansman Bölümü Şirket Ortağı olarak, Hidayet Çelikörs ise EY Türkiye Kurumsal Finansman Bölümü Yardımcı Şirket Ortağı olarak atandı.

EY Türkiye Ülke Başkanı Metin Canoğulları, atamalarla ilgili şunları söyledi: “EY Türkiye olarak, kurumsal finansman alanındaki tecrübe ve bilgi birikimimizle şirketler için en doğru stratejinin oluşturulmasına ve hayata geçirilmesine destek oluyoruz. Her yıl daha da büyüyen ve güçlenen ekibimize yeni katılan İlhami Koç ve Hidayet Çelikörs’ün kurumsal finansman alanında sunduğumuz hizmetlerle sektörde yarattığımız farkı yeni başarılarla taçlandıracaklarına inanıyorum. Önümüzdeki dönemde de şirketler için en iyi çözümleri oluşturarak ekonomimizin güçlenmesine katkı sağlamayı sürdüreceğiz.”

Şirketlere sermayeleri ile ilgili olarak tüm kritik aşamalarda destek olduklarını belirten EY Türkiye Kurumsal Finansman Bölüm Başkanı Özge Gürsoy Büyükavşar ise şöyle konuştu: “Stratejilerin oluşturulmasından birleşme ve satın alma kararlarına, finansal yeniden yapılandırmadan proje finansmanına, gayrimenkul danışmanlık hizmetlerinden şirket değerleme hizmetlerine kadar pek çok alanda ve finansal durum tespiti süreçlerinin yönetiminde alanında uzman ve tecrübeli ekiplerimizle şirketlerin yanındayız. Müşterilerimizle bu yolculuğun bir parçası olmaktan ve onlar için değer yaratmaktan mutluyuz.”

2018-2019 mali yılında yönetim kadrosunu güçlendiren EY Türkiye’nin Ortak ve Yardımcı Ortaklardan oluşan 79 kişilik bir yönetim kadrosu bulunuyor. Hizmet verdiği Bağımsız Denetim, Danışmanlık, Kurumsal Finansman ve Vergi alanlarında dinamik büyüme çizgisini koruyan EY Türkiye, yakın gelecekte dünya genelindeki diğer EY ofislerine de Türkiye merkezli olarak hizmet ihraç etmeyi planlıyor.

EY Türkiye Finansman Bölümü Yeni Ortakları Hakkında

İlhami Koç

Kariyerine Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin Teftiş Kurulu’nda başlayan İlhami Koç, 1997 yılında İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’ye Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetiminden sorumlu Birim Müdürü olarak atandı. Aynı kurumun Genel Müdür Yardımcılığı, İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin Genel Müdürü, İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2013 yılında Türkiye İş Bankası A.Ş.’ye Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Koç, 2016-2019 yılları arasında Anadolu Sigorta’da Genel Müdür görevini üstlendi. Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nde Yönetim Kurulu Başkanlığı, yurtiçi ve yurtdışında kurulu çok sayıda şirketin yönetim kurulu üyeliğini yapan İlhami Koç, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezundur.

Hidayet Çelikörs

Kariyerine 2007 yılında denetim alanında başlayan Hidayet Çelikörs, 2008-2019 yılları arasında Pragma Kurumsal Finansman bünyesinde Birleşme & Satın Alma Danışmanı olarak görev aldı. Çelikörs, EY bünyesine katılmadan önce Pragma Kurumsal Finansman’da Direktör rolünü üstlendi. Çelikörs, Birleşme & Satın Alma danışmanlığı alanında özellikle sağlık, teknoloji, perakende, tüketici ürünleri ve kimya sektörlerinde uzmanlaşmıştır. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Hidayet Çelikörs, Nyenrode Business Universiteit’te yüksek lisans yapmıştır.

EY Hakkında

EY, denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetlerinde bir dünya lideridir. Dünya genelinde toplam 260.000 çalışanımız, ortak değerlerimizi ve kaliteyi ön planda tutan kararlı tutumumuzu hep birlikte paylaşmaktadır. Daha fazla bilgi için, lütfen www.ey.com adresini ziyaret ediniz. EY her biri ayrı bir tüzel kişiliğe sahip Ernst & Young Global Limited'e üye firmalardan oluşan global bir organizasyon olup tüm hizmetlerini bu üye firmalar tarafından sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Koç Üniversitesi Karma Gerçeklik Laboratuvarı 2019 Kapanış Sergisi Ve Etkinlikleri

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda çalışan İstanbul Kalkınma Ajansı’nın (İSTKA) desteği ile Koç Üniversitesi bünyesinde kurulan KARMA Gerçeklik Laboratuvarı, Türkiye’deki “artırılmış ve sanal gerçeklik (genişletilmiş gerçeklik) ekosistemine” dair edindiği deneyimi 17-18-19 Ocak 2020 tarihlerinde, Şişhane’deki İKSV Alt Kat: Öğrenme ve Etkileşim Alanı’nda düzenlediği sergi ve etkinlikler dizisi kapsamında ziyaretçiler ile paylaştı.


Nıcole Kıdman'ın Sag Ödül Töreni Tercihi Mıchael Kors Collectıon

NICOLE KIDMAN MICHAEL KORS COLLECTION TASARIMI ELBİSESİ İLE


Metalde Uzlaşma İçin Mess’Ten Bir Adım Daha

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS), metal sektöründeki toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde uzlaşı sağlanması amacıyla ücret artışı teklifini ikinci kez artırdı. Masada işverenleri temsil eden MESS, Eylül 2019 tarihinden itibaren geçerli olacak ilk altı ay için ücret artışı teklifini yüzde 10’a çıkardı. Dönem enflasyonu olan yüzde 6’nın üzerindeki yeni teklif işçi sendikalarına iletildi.


Ipekyol Pre Sprıng 2020 Koleksiyonu İle Sıcak İklimlere Dönüş

IPEKYOL PRE-SPRING 2020 KOLEKSİYONU İLE SICAK İKLİMLERE DÖNÜŞ


“İstismara Karşı Çocuk Gücü” Projesinin İlk Eğitimleri Başladı

“İSTİSMARA KARŞI ÇOCUK GÜCÜ”


Etiketler: Türkiye, Finansman, olarak, Kurumsal, Çelikörs

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.