15 Temmuz 2019 Pazartesi 10:31

GÜNDEM

Ey Türkiye’Nin Yönetim Kadrosuna 2 Yeni Ortak Atandı

Yönetimine bu yıl 2 yeni ortak ekleyen EY (Ernst & Young) Türkiye kadrosunu güçlendirmeyi sürdürüyor. EY Türkiye’nin ortak sayısı, Barış Eken’in Vergi Hizmetleri Ortağı ve Mehmet Can Altıntaş’ın Denetim Hizmetleri Ortağı olarak atanması ile birlikte 48’e ulaştı. EY Türkiye Ülke Başkanı Metin Canoğulları atamalarla ilgili olarak, “Müşterilerimize sunduğumuz yenilikçi hizmetin katma değere dönüştüğü ve bu sayede tüm iş kollarında sektör ortalamasının üzerinde büyüme kaydettiğimiz bir yıl oldu. Büyüme hedeflerimize ulaşmamızda önemli rol oynayan arkadaşlarımızın bu yolda değerli katkılar sağlamaya devam edeceklerine yürekten inanıyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi

Ey Türkiye’Nin Yönetim Kadrosuna  2 Yeni Ortak Atandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın lider denetim ve danışmanlık şirketlerinden EY (Ernst & Young) Türkiye, yönetim kadrosunu 2 yeni ortak ile daha da güçlendirerek toplam ortak sayısını 48’e çıkardı. EY Türkiye bünyesine 2002 yılında katılan ve 2016 yılından bu yana Muhasebe Mevzuatına Uyum, Bordro ve Raporlama Hizmetleri Yardımcı Ortağı olarak görev yapan Barış Eken, Vergi Hizmetleri Ortağı olarak yönetim kadrosuna dâhil oldu. 2005 yılından bu yana EY Türkiye Denetim Bölümü’nde görev yapan Mehmet Can Altıntaş ise Denetim Hizmetleri Ortağı olarak atandı. 2018-2019 mali yılında hizmet verdiği Bağımsız Denetim, Danışmanlık, Kurumsal Finansman ve Vergi alanlarında %22 büyüme kaydeden EY Türkiye, önümüzdeki dönemde yeni ortakların da katılımıyla hizmet verdiği tüm alanlarda sektör ortalamasının üzerinde büyümeyi hedefliyor. Bu kapsamda Danışmanlık Bölümü’nden Pelin Altındal ve Mehmet Gülez, Denetim Bölümü’nden Alper Ekbul ve Seçkin Özdemir, Kurumsal Finansman Bölümü’nden Alpay Ertekin ve Onur Harman, Vergi Bölümü’nden ise Alper Demir ve Didem Erdem Yardımcı Ortak olarak atandı.

2018-2019 mali yılında EY bünyesine 2 ortak kazandırmanın gururunu yaşadıklarını belirten EY Türkiye Ülke Başkanı Metin Canoğulları, “Müşterilerimize sunduğumuz yenilikçi hizmetin katma değere dönüştüğü ve bu sayede tüm iş kollarında sektör ortalamasının üzerinde büyüme kaydettiğimiz bir yıl oldu. Büyüme hedeflerimize ulaşmamızda önemli rol oynayan arkadaşlarımızın bu yolda değerli katkılar sağlamaya devam edeceklerine yürekten inanıyor, başarılarının devamını diliyorum. Sürdürülebilirlik ve kalite odaklı iş anlayışımız ve daha da güçlenen yönetim kadromuz ile müşterilerimiz için çağın ihtiyaçlarına uygun hizmetler geliştirmeye ve daha iyi bir çalışma hayatı oluşturulmasına katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

EY Türkiye Yeni Ortakları Hakkında

Barış Eken

Vergi

Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Barış Eken, kariyerine 2002 yılında Arthur Andersen’de başlamıştır. Eken, 2016-2019 yılları arasında Muhasebe Mevzuatına Uyum, Bordro ve Raporlama Hizmetleri Yardımcı Ortağı olarak görev yapmıştır. Muhasebe ve bordro süreçlerine ilave olarak, vergi durum tespit çalışmaları (due diligence) ve vergi danışmanlığı konularında geniş tecrübeye sahip olan Eken, yurtiçi ve yurtdışındaki firmalara, yerel ve uluslararası vergi ve muhasebe mevzuatlarının uygulanması konusunda danışmanlık hizmetleri vermektedir. Eken, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) unvanına sahiptir.

Mehmet Can Altıntaş Denetim

2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun olan Mehmet Can Altıntaş, bu tarihten itibaren EY Türkiye bünyesinde çalışmaktadır. Yerel ve uluslararası denetim ve muhasebe standartları konusunda teorik ve uygulama bilgisine sahip olan Altıntaş, Türkiye’nin önde gelen holding ve üretim şirketlerinin bağımsız denetim çalışmalarında görev almış, ayrıca üniversiteler, çalıştaylar, özel ve kamu kuruluşları gibi çeşitli platformlarda Bağımsız Denetim ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları konularında eğitimler vermiştir. İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyesi olan Altıntaş, 2010 yılından beri Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanına, bunun yanı sıra Kamu Gözetimi Kurumu Bağımsız Denetim Lisansı ile Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansları’na sahiptir.

EY Hakkında

EY, denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetlerinde bir dünya lideridir. Dünya genelinde toplam 260.000 çalışanımız, ortak değerlerimizi ve kaliteyi ön planda tutan kararlı tutumumuzu hep birlikte paylaşmaktadır. Daha fazla bilgi için, lütfen www.ey.com adresini ziyaret ediniz. EY her biri ayrı bir tüzel kişiliğe sahip Ernst & Young Global Limited'e üye firmalardan oluşan global bir organizasyon olup tüm hizmetlerini bu üye firmalar tarafından sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Ve Görseller Pırellı’Nin Pagani İçin Geliştirdiği İlk P Zero Trofeo R İle Lastiğin Yol Tutuşu Yüzde 7 Oranında Artırıldı

YENİ ROADSTER BC İÇİN ÖZEL OLARAK GELİŞTİRİLEN P ZERO, PIRELLI’NİN ÜRÜN YELPAZESİNDE PERFORMANSA EN ÇOK ODAKLANAN YOL LASTİĞİ


Düzeltme! Buray'ın Gizemli Dövmesi

Türk pop müziğinin başarılı ismi Buray, etkileyici Harbiye Açıkhava konserinin ardından dinleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Bayramı da sahnede geçiren sevilen sanatçı, gerek repertuvarı gerekse sahne enerjisi ile yine müzikseverleri büyüledi.


Kobi’Lerde Afet Direnci Araştırması "Kobi'ler Afetleri Risk Olarak Algılamıyor"

UPS Hakkında


Knights Chronicle'a Yeni Kahramanlar Eurora Ve Baskerville Katıldı

Netmarble Corp. anime temalı rol yapma oyunu Knights Chronicle için yeni bir güncelleme yayınlayarak yeni kahramanlar Eurora ve Baskerville’ın oyuna katıldığını duyurdu. Bu güncellemede hayranların gözde Destek Kahramanı Karen'e gelen ve yeni pasif beceriler edinmesine olanak sağlayan yeni kudretlendirme de yer alıyor.


Filenin Sultanları Gloria Cup'ta İtalya'yı 3 0 Mağlup Etti

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, Antalya Belek’te yer alan Gloria Sports Arena’nın (GSA) ev sahipliğinde, Smart Casual Event’ın organizatörlüğünde ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) iş birliğiyle düzenlenen Gloria Cup turnuvasındaki ikinci maçında İtalya ile karşılaştı.


Etiketler: Türkiye, Denetim, Bölümü, olarak, Eken

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.