4 Eylül 2019 Çarşamba 09:56

GÜNDEM

Eylül'de Yenilenmenin Anahtarı ' Değişim Ve Dönüşüm Günlüğüm'de !

HAYATINIZI DEĞİŞTİRECEK KİTAP: DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM GÜNLÜĞÜM!

Eylül'de Yenilenmenin Anahtarı ' Değişim Ve Dönüşüm Günlüğüm'de !
Eylül'de Yenilenmenin Anahtarı ' Değişim Ve Dönüşüm Günlüğüm'de !
Eylül'de Yenilenmenin Anahtarı ' Değişim Ve Dönüşüm Günlüğüm'de !
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Eylül ayı değişim ayıdır… Hayatınızda bazı şeylerden memnun değil misiniz? Değişime mi ihtiyacınız var? Yaşam Koçu ve Enerji Terapist’i Leyla Bilen’in Tara Kitap etiketiyle yayımladığı “Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm” değişim yolunda size ışık tutacak.

Hayatınızda bir şeyler yanlış mı gidiyor? Değişim mi istiyorsunuz ? Mutluluk, aşk, yenilenme, sağlık, bolluk, bereket ve ihtiyaç duyduğunuz tüm güzelliklerin anahtarı ilk kez 'Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm’de sizin için bir araya geldi.

Leyla Bilen tarafından kaleme alınan Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm’ de haftalık ve aylık olumlama çalışmaları, şükür egzersizleri, mandala çalışmaları ve özel esmalar bu rengârenk günlükte hayatınızın değişim ve dönüşümü gerçekleştirmek üzere sizi bekliyor. Hayatınıza çekmek istediğiniz tüm bu güzellikler için günlükte yer alan uygulamaları yapmanız yeterli.

“Hayat, kendini tanıyabildiğin kadar anlamlı, geliştirebildiğin kadar zengin ve potansiyelini açığa çıkarabildiğin kadar güçlü ve başarılı yaşanır. Ne duruyorsun? Her şey senin elinde; hatırla ve harekete geç!” diyen yazarın kitabında hayatınızı değiştirecek egzersizler ve gelişiminizi takip edeceğiniz bir ajanda da bulunuyor.

Yaşam koçu ve enerji terapisti Leyla Bilen'in tüm birikimini ve özel tekniklerini bir araya getirerek hazırladığı bu günlük, hem içinizdeki şifacıyı ortaya çıkaracak hem de hayatınızda yapmak istediğiniz tüm önemli değişimlerde size arkadaşlık edecek.

İlginizi Çekebilir

Siber Saldırılardan Korunurken Yapılan 6 Kritik Hata

Artan siber saldırılara karşı kurumları ve kullanıcıları korumak için her yıl güvenlik çözümlerinin geliştirilmesine 1 milyar dolar yatırım yapan Microsoft, yeni tehditler konusunda kullanıcıları bilinçlendirmek ve farkındalık sağlamak için 6 kritik öneride bulundu.


Hatırlatma Zehirsiz Kampanya Basın Toplantısı'na Davetlisiniz

Zehirsiz Sofralar için buluşuyoruz!


Emirates, Dubai Airshow’Da, 16 Milyar Dolar Değerinde 50 Adet A350 Xwb Siparişi Verdiğini Duyurdu

Filo yatırımı, şirketin iş modelini güçlendirirken, Dubai ve BAE’nin uluslararası bağlantı stratejisine olan güveni ortaya koyuyor


Acıbadem “Uk Search Awards” Birincilik Ödülünü Aldı!

Acıbadem, dijital pazarlama alanında dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve İngiltere’de düzenlenen “UK Search Awards” 2019’dan büyük ödülle döndü. Acıbadem, sağlık kategorisinde "Best Use of Search" birincilik ödülü kazanan ilk ve tek Türk şirketi oldu.


Sabancı Vakfı’Ndan Eğitimin Ve Öğretmenlerin Güçlenmesine 45 Yılda 4,5 Milyar Tl Destek

-SABANCI VAKFI 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ İÇİN MESAJ YAYINLADI


Etiketler: Değişim, değişim, Leyla, Bilen, Dönüşüm

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.