15 Şubat 2019 Cuma 16:26

GÜNDEM

Eyüp Sabri Tuncer Turizm Sektörüyle Bir Araya Geliyor

Türkiye’nin koku duayeni Eyüp Sabri Tuncer, Horeca sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olan Horeca Fair Ege Uluslararası 4.Otel Ekipmanları ve Ağırlama Konaklama Teknolojileri Fuarı’na katılıyor. 20-23 Şubat tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek olan fuarda yüksek kalitedeki ürünlerini turizm sektörü ile buluşturuyor.

Eyüp Sabri Tuncer Turizm Sektörüyle Bir Araya Geliyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yaşamın her alanına ferahlık ve tazelik katan Eyüp Sabri Tuncer, doğallığı ön planda tutan vegan sertifikalı, paraben ve gluten içermeyen ve GMP standartlarıyla üretilen yüksek kalitedeki kişisel bakım ürünleri ve artan yeni çeşitleriyle kozmetik sektöründeki dev oyuncular arasındaki yerini koruyor. Eyüp Sabri Tuncer, gün geçtikçe gelişen turizm sektöründe de hakimiyetini arttırmaya devam ediyor.

20-23 Şubat tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek olan Horeca Fair Ege Uluslararası 4.Otel Ekipmanları ve Ağırlama Konaklama Teknolojileri Fuarı’na katılacak olan Eyüp Sabri Tuncer,yüksek kalitedeki ürünlerini Türkiye’ nin dört bir yanındaki butik oteller ve büyük otel zincirlerine ulaştırmayı hedefliyor.

Eyüp Sabri Tuncer, turizm sektörüne yeni alternatif oluşturacak

Son dönemde ithal edilen ürünler artan kur etkisi ile yüksek maliyetlere ulaşmakta.Sektöre hizmet verebilecek, kaliteli, ülkemizin ihracatta bayrak taşıyan, marka bilinirliği yüksek ve dünya standartlarında üretim yapan yerli ürün arayışına giren turizm sektörüne önemli bir alternatif oluşturuyor. Eyüp Sabri Tuncer, fuar boyunca yapılacak görüşmeler ve iş bağlantılarıyla gerek yurt içinden gerekse yurt dışından gelecek olan ziyaretçilere turizm sektörüne özel olarak geliştirdiği ürün ve ambalajlarını tanıtacak.

______________________________________________________________________________

Eyüp Sabri Tuncer ve EST 1923 hakkında

1923’ten beri Türkiye’nin köklü ve saygın koku duayeni olan Eyüp Sabri Tuncer, yaptığı yatırımlarla Ankara’daki fabrikasını yenileyerek, öncelikli kolonya olmak üzere, kişisel bakım, ev bakım ve temizlik ürünlerinde doğal içerikli ürünler geliştir Türkiye’nin uluslararası standartlarda hijyenik üretim ve dağıtım yapan, koku ve ferahlığın önemli olduğu her alanda var olan, doğaya önem veren, köklü geçmişini yenilikçi ve öncü yaklaşımı ile yarına taşıyan bir markadır.

2016’da Avrupa Vejetaryen Birliği tarafından vegan/vejetaryen ürün özellikleri taşıyan ürünlere verilen V-LABEL sertifikasını alan Eyüp Sabri Tuncer, kozmetik sektöründe bu belgeyi alan ilk marka olmuştur. Limon kolonyası ambalajında Braille alfabesi kullanarak bir ilke imza atmıştır ve Braille alfabesinde yer almayan “Yanıcıdır” işareti de ambalajlarında yer almaktadır. Marka; online satış ve yurt dışı satışın yanı sıra Ankara Ulus’ta yer alan mağazası ile İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, Antalya Gazipaşa, Bodrum ve Dalaman gibi Türkiye’nin dışa açılan kapıları olan hava limanlarının DutyFree alanlarında ve seyahatini deniz üzerinden yürütenler için BTA’ larda da dünya markaları ile bir arada tüketicilerine ulaşmakta ve değerli müşterilerine alışveriş keyfini yaşatmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Iv. Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması’Na Başvurular Başladı

Odeabank, Türkiye’nin genç yeteneklerini destekliyor


Sanat Performance Nisan Konserleri

SANAT PERFORMANCE NİSAN KONSERLERİ


Beyazıt Devlet Kütüphanesi, Dünyanın En Güzel 10 Modern Kütüphanesi Arasında Yer Aldı

Restorasyonu ve iç tasarımı Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından üstlenilen Beyazıt Devlet Kütüphanesi, dünyanın en güzel 10 kütüphanesi arasına seçildi. ABD’de yayımlanan aylık popüler kültür ve teknoloji dergisi Wired’ın, dünya üzerindeki en güzel 10 kütüphaneyi derlediği çalışmasında, Beyazıt Kütüphanesi dördüncü sırayı aldı.


Mangal Severler Dikkat! Kolon Kanserine Karşı Önleminizi Alın!

(1-31 Mart Kolon Kanseri Farkındalık Ayı)


Bahar Coşkusu Harvey Nıchols, Galerıes Lafayette Ve Brandroom’Da Bambaşka

Uzun ve soğuk kış günlerinden sonra, güneşin sıcacık yüzünü göstermesiyle birlikte, Harvey Nichols, Galeries Lafayette ve Brandroom’a bahar geldi!


Etiketler: Eyüp, Sabri, Tuncer, olan, turizm

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.