18 Nisan 2019 Perşembe 16:56

GÜNDEM

Eyüp Sabri Tuncer Vegan Ürünlerini Didim Vegfest’Te Ziyaretçileriyle Buluşturuyor

Türkiye'nin kokusu duayeni Eyüp Sabri Tuncer, Vegan Dünyasının önemli etkinliklerinden biri olan ve 19-22 nisan tarihleri arasında tarihi Apollon Tapınağı'nda düzenlenen Didim VegFest'e vegan ürünleriyle katılıyor

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Didim Belediyesi'nin tarihi Apollon Tapınağı'nda düzenlenen vegan festivali Didim Vegfest 2019, 19-22 Nisan tarihlerinde üçüncü kez düzenleniyor. Bu yıl 4 gün boyunca sürecek festival programı, zengin vegan ürün çeşitliliği ile Eyüp Sabri Tuncer ziyaretçilerini bekliyor.

Eyüp Sabri Tunçer doğallığı ön planda bulunan ve tasarımı sertifikalı, paraben ve glüten içermeyen GMP standartlarıyla yüksek kalitedeki kişisel bakım ürünleri ve daha yeni çeşitliliği olan kozmetik endüstrisi yerinde bir yerde konumlanıyor.

Eyüp Sabri Tuncer, vegan ürünler geliştirmeye devam ediyor.

Başta sıvı sabun kategorisi olmak üzere vegan sertifikalı ürünler geliştirmeye devam eden Eyüp Sabri Tuncer ilerleyen dönemlerde genişleyen ürün gamıyla farklı ürün kategorilerinde de özel çalışmalar yapacak. Türkiye’deki müşterilerinin taleplerini ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek ürün geliştirdiklerini ifade eden Engin Tuncer dünya pazarında vegan ürünlere çok büyük bir ilgi olduğunu, fuarları ve organizasyonları ziyaret ederek ürün geliştirme stratejilerini bu yönde belirlediklerini ifade etti.

__________________________________________________________________________________

Eyüp Sabri Tuncer ve EST 1923 hakkında

1923'ten beri Türkiye'nin köklü ve saygın kokteyli duayeni olan Eyüp Sabri Tuncer, merkezde yatırımlarla Ankara'daki fabrikasını yenileyerek, öncelikli kolonya olmak üzere, kişisel bakım, ev bakım ve temizlik ürünleriinde doğal ürünler dağıtım yapan, koku ve ferahlığın önde gelen var var olan, doğaya önem veren, köklü geçmişini tasarlamak ve öncü yaklaşımı ile yarına taşıyan bir markadır.

2016'da Avrupa Vejetaryen Birliği'nde vegan / vejetaryen ürünlerde hizmet veren ürünlere verilen ürünlere verilen V-LABEL sertifikasını alan Eyüp Sabri Tuncer, kozmetik sektöründe bu belgeyi alan ilk marka oldu. Limon kolonyası ambalajında Braille alfabesi kullanılarak bir ilke imzalandı. Marka; çevrimiçi mağaza ve yurt dışı satış noktalarının yanı sıra Ankara Ulus'ta yer alan mağaza ile İstanbul Havalimanı, Ankara Esenboğa, Antalya Gazipaşa, Bodrum ve Dalaman gibi Türkiye'nin dışa açılan kapıları olan hava limanlarının DutyFree orada ve seyahatini da dünya markaları ile bir arada müşterilerimize ulaşmakta ve değerli müşterilerimize alışveriş keyfi yaşatmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Kadıköy Depremin Ardından Yaraları Birlikte Sarıyor

Kadıköylüler, Elazığ ve Malatya’yı vuran 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Kadıköy Belediyesi’nin başlattığı “Kadıköy Paylaşıyor” yardım kampanyasına katkıda bulunmak için Kadıköy Belediyesi’nin Hasanpaşa’da bulunan binasına akın etti.


İnovasyon Öncüsü 6000 Öğretmen Türkiye’Yi Dijital Geleceğe Taşıyacak

Microsoft Türkiye ve Bahçeşehir Koleji Londra’da gerçekleşen BETT UK 2020 Eğitim Teknolojileri Fuarı’nda yeni bir iş birliği duyurdu. Bu çerçevede Bahçeşehir Koleji'nde eğitim veren 6000 öğretmen dünya çapında geçerli teknoloji okuryazarlığı sertifikası alacak. Program, Orta Doğu ve Afrika Bölgesinde bir eğitim kurumu tarafından yürütülen en büyük sertifika projesi olması açısından ayrı bir önem taşıyor ve gençlerin teknolojiyle dönüşen dünyaya daha etkin hazırlanmasını hedefliyor.


Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek

BEŞİR DERNEĞİNDEN AFETZEDELERE DESTEK


Axa’Dan Filenin Sultanlarına Başarı Primi Ve Olimpiyat Sigortası

AXA’DAN FİLENİN SULTANLARINA BAŞARI PRİMİ VE


Etiketler: Eyüp, Sabri, Tuncer, vegan, ürün

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.