23 Ocak 2019 Çarşamba 09:32

GÜNDEM

Faber Castell, 23 Ocak Dünya El Yazısı Günü’Nde Sevdiklerinizi Hatırlamanız İçin Kalemin Gücüne Dikkat Çekiyor

Teşekkür Etmenin Etkileyici Gücünü

Faber Castell, 23 Ocak Dünya El Yazısı Günü’Nde Sevdiklerinizi Hatırlamanız  İçin Kalemin Gücüne Dikkat Çekiyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Faber-Castell ile Keşfedin

Faber-Castell, 23 Ocak Dünya El Yazısı Günü’nde sevdiklerinizi hatırlamanız için kalemin gücüne dikkat çekiyor

Parmak izi kadar benzersiz olan el yazısı, duyguları en özel şekilde aktarabilmenin etkili bir yoludur. Günlük rutin içerisinde ihmal ettiğimiz ve dışa yansıtamadığımız tüm duygular, kalemin sınırları kaldıran özgür kullanımı ile ortaya çıkıyor. İlişkiler üzerinde yapılan bir araştırmaya* göre, sık sık teşekkür ederek minnet duygusunun ifade edilmesi ilişkiler üzerinde olumlu bir etki yaratıyor.

1977'de Yazma Enstrüman Üreticileri Birliği tarafından kutlanmaya başlayan ve el yazısını teşvik etmeyi amaçlayan Dünya El Yazısı Günü’nde Faber-Castell, hayatınızdaki ‘iyi ki var’ dedikleriniz için teşekkürünüzü kendi el yazınızla iletmenize olanak tanıyor.

Kolay ve rahat kullanımı, dayanıklı iridyum ucu ile Faber-Castell Grip Dolma Kalem Serisi, kullancılara mükemmel bir yazım deneyimi yaşatıyor. Farklı renk seçeneklerine sahip kalemler, 3 farklı uç kalınlığı seçenekleriyle de kullanıcının tercihine göre uyum sağlıyor. Üçgen gövde yapısı kalemin elde en uygun şekilde durmasını sağlıyor. Bu sayede yazacağınız tüm notlara yazı stilinizi yansıtmanız daha rahat hale geliyor. Eli yormayan yapısı sayesinde Grip Dolma Kalem ile sevdiklerinize dilediğiniz uzunlukta teşekkür notları yazabilir, onlara kendinizden bir anı bırakabilirsiniz.

*Georgia Üniversitesi’nde yapılan araştırma.

***

Adel Kalemcilik hakkında:

Türkiye’de kırtasiye denince ilk akla gelen ve bir geleneğe dönüşen Adel Kalemcilik, 1969’da İstanbul-Kartal’daki üretim tesisinin açılışıyla faaliyete geçti. Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve 1996 yılında Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan Adel , dünyanın en eski yazım gereçleri firması olan Faber-Castell ile kuruluşundan bu yana sürdürdüğü işbirliğini 1995 yılında ortaklıkla pekiştirdi. Adel, bu ortaklığın gücü ile Türkiye’ye değer katan yatırımlarını ara vermeden sürdürüyor. Temmuz 2015’de Çayırova’daki yeni üretim tesisine taşınan Adel Kalemcilik, 4.500’e yakın ürün çeşidi ile Türkiye’de üretilen ve ithal edilen Faber-Castell, Graf von Faber-Castell, Adel, Adeland, Atlas ve Max markalarının pazarlama ve satışını gerçekleştiriyor. Perakende sektöründeki deneyimi ve geniş bayi ağıyla 2015 yılında oyuncak sektörüne giren Adel,iki yıldan fazla süren yapılan titiz çalışmalar ve pazar araştırmaları sonucunda, kendi yarattığı Adeland markası dışında Auldey, Lotus, WOW ve NICI gibi dünyanın önde gelen markaları bu yeni kulvarda hızlı adımlarla ilerlemeye devam ediyor. 2018 yılında gerçekleştirdiği iyiliğe adanan relansmanı ile Adel, tamamen yenilenen marka yüzü ve ürün portföyünü hayata geçirdi. Özünde barındırdığı “iyilik” değerini benimseyerek eğitimin ve eğitimde yaratıcılığın en büyük destekçisi olan, eğitim, sanat ve spor olmak üzere çok sayıda sponsorluk ve sosyal sorumluluk projesi yürütüyor.

İlginizi Çekebilir

Shell & Turcas’Tan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’Nda Ödüllü Kampanya Bb

Shell & Turcas’tan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ödüllü kampanya


Eti Çocuk Tiyatrosu 23 Nisan’Da Aydınlı Çocuklar İle Buluşuyor

ETİ’nin ilk ve en uzun soluklu projelerinden biri olan “ETİ Çocuk Tiyatrosu” 19’uncu yılında çocukları tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor.


Bmw’Nin Kadın Kullanıcıları Performans Sürüş Eğitimi İle Piste İndi

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampanyası kapsamında, Mart ayında BMW sahibi olan kadın sürücülere hediye ettiği Performans Sürüş Eğitimi 20 Nisan’da İzmit Körfez Pisti’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan BMW sahibi kadın sürücüler, kendi sınırlarını zorladıkları bir sürüş deneyimi yaşadılar.


Tezmaksan'dan 29 Nisan'da Başlayacak 5 Günlük ‘Ücretsiz Cnc Torna Eğitimi’

TEZMAKSAN 1 MAYIS’TA EMEKÇİLERİ UNUTMADI


Aston Martin Ve Total Güçlerini Birleştirdi...

Aston Martin ve Total 2016’dan bu yana devam ettikleri işbirliklerini yeniledi. Bu kapsamda motorsporlarında yapılan işbirliği, Ar-Ge ve modellerin ilk yağ dolumlarında Total QUARTZ motor yağları ürün serisinin kullanılmasını da içeriyor.


Etiketler: Faber-Castell, Adel, yılında, kalemin, olan

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.