23 Ocak 2019 Çarşamba 09:32

GÜNDEM

Faber Castell, 23 Ocak Dünya El Yazısı Günü’Nde Sevdiklerinizi Hatırlamanız İçin Kalemin Gücüne Dikkat Çekiyor

Teşekkür Etmenin Etkileyici Gücünü

Faber Castell, 23 Ocak Dünya El Yazısı Günü’Nde Sevdiklerinizi Hatırlamanız  İçin Kalemin Gücüne Dikkat Çekiyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Faber-Castell ile Keşfedin

Faber-Castell, 23 Ocak Dünya El Yazısı Günü’nde sevdiklerinizi hatırlamanız için kalemin gücüne dikkat çekiyor

Parmak izi kadar benzersiz olan el yazısı, duyguları en özel şekilde aktarabilmenin etkili bir yoludur. Günlük rutin içerisinde ihmal ettiğimiz ve dışa yansıtamadığımız tüm duygular, kalemin sınırları kaldıran özgür kullanımı ile ortaya çıkıyor. İlişkiler üzerinde yapılan bir araştırmaya* göre, sık sık teşekkür ederek minnet duygusunun ifade edilmesi ilişkiler üzerinde olumlu bir etki yaratıyor.

1977'de Yazma Enstrüman Üreticileri Birliği tarafından kutlanmaya başlayan ve el yazısını teşvik etmeyi amaçlayan Dünya El Yazısı Günü’nde Faber-Castell, hayatınızdaki ‘iyi ki var’ dedikleriniz için teşekkürünüzü kendi el yazınızla iletmenize olanak tanıyor.

Kolay ve rahat kullanımı, dayanıklı iridyum ucu ile Faber-Castell Grip Dolma Kalem Serisi, kullancılara mükemmel bir yazım deneyimi yaşatıyor. Farklı renk seçeneklerine sahip kalemler, 3 farklı uç kalınlığı seçenekleriyle de kullanıcının tercihine göre uyum sağlıyor. Üçgen gövde yapısı kalemin elde en uygun şekilde durmasını sağlıyor. Bu sayede yazacağınız tüm notlara yazı stilinizi yansıtmanız daha rahat hale geliyor. Eli yormayan yapısı sayesinde Grip Dolma Kalem ile sevdiklerinize dilediğiniz uzunlukta teşekkür notları yazabilir, onlara kendinizden bir anı bırakabilirsiniz.

*Georgia Üniversitesi’nde yapılan araştırma.

***

Adel Kalemcilik hakkında:

Türkiye’de kırtasiye denince ilk akla gelen ve bir geleneğe dönüşen Adel Kalemcilik, 1969’da İstanbul-Kartal’daki üretim tesisinin açılışıyla faaliyete geçti. Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve 1996 yılında Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan Adel , dünyanın en eski yazım gereçleri firması olan Faber-Castell ile kuruluşundan bu yana sürdürdüğü işbirliğini 1995 yılında ortaklıkla pekiştirdi. Adel, bu ortaklığın gücü ile Türkiye’ye değer katan yatırımlarını ara vermeden sürdürüyor. Temmuz 2015’de Çayırova’daki yeni üretim tesisine taşınan Adel Kalemcilik, 4.500’e yakın ürün çeşidi ile Türkiye’de üretilen ve ithal edilen Faber-Castell, Graf von Faber-Castell, Adel, Adeland, Atlas ve Max markalarının pazarlama ve satışını gerçekleştiriyor. Perakende sektöründeki deneyimi ve geniş bayi ağıyla 2015 yılında oyuncak sektörüne giren Adel,iki yıldan fazla süren yapılan titiz çalışmalar ve pazar araştırmaları sonucunda, kendi yarattığı Adeland markası dışında Auldey, Lotus, WOW ve NICI gibi dünyanın önde gelen markaları bu yeni kulvarda hızlı adımlarla ilerlemeye devam ediyor. 2018 yılında gerçekleştirdiği iyiliğe adanan relansmanı ile Adel, tamamen yenilenen marka yüzü ve ürün portföyünü hayata geçirdi. Özünde barındırdığı “iyilik” değerini benimseyerek eğitimin ve eğitimde yaratıcılığın en büyük destekçisi olan, eğitim, sanat ve spor olmak üzere çok sayıda sponsorluk ve sosyal sorumluluk projesi yürütüyor.

İlginizi Çekebilir

Kerevitaş İkinci Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı

Yıldız Holding’in Borsa İstanbul’a kote ikinci büyük gıda firması olan Kerevitaş, 2019’un ilk yarısında, geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 47,2’lik artışla 198,3 milyon TL’lik konsolide FAVÖK (Faiz Amortisman Vergi Öncesi Kârı) elde etti.


İleri Teknoloji Çözümlerle Depolarda Üst Düzey Güvenlik

İleri teknoloji çözümlerle depolarda üst düzey güvenlik


Trendyol 2019 Hedefi %150 Büyümek

Trendyol, aylık 30 milyondan fazla tekil ziyaretçisi ve yılda 200 milyon ürün satışıyla Türkiye’de ve MENA Bölgesi’nde en büyük ve en hızlı büyüyen e-ticaret platformu oldu.


Sephora Sephora’Da Palet Çılgınlığı!

Makyajınıza sihirli dokunuşları yapan, renkleriyle kendine hayran bırakan, Sephora’nın renkli dünyasını yansıtan makyaj paletleriyle buluşmaya hazır mısınız?


Kip’Ten İki Yeni Mağaza!

Türkiye’nin önde gelen erkek moda markalarından KİP, mağazalaşma hamlesinin önemli adımlarından birisi olarak Batman ve Sivas’ta iki yeni mağaza açtı. Konuyla ilgili açıklama yapan Gürmen Group Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan: “Bayramdan hemen önce bizim için çok önemli iki şehirde birden yeni mağaza açmanın ve markamızı bu şehirlerdeki müşterilerimizle tanıştırmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu iki yeni açılış aynı zamanda 2019 yılındaki mağazalaşma hedefimizi gerçekleştirme anlamında önemli adımlar. Batman ve Sivas ile yurtiçinde KİP mağaza sayımız 59’a ulaştı” dedi.


Etiketler: Faber-Castell, Adel, yılında, kalemin, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.