26 Nisan 2019 Cuma 10:22

GÜNDEM

Faber Castell, Annelerin Kalplerine Dokunuyor Anneler Günü Bb

Grip 2010 Dolma Kalem Serisi

Faber Castell, Annelerin Kalplerine Dokunuyor  Anneler Günü Bb
Faber Castell, Annelerin Kalplerine Dokunuyor  Anneler Günü Bb
Faber Castell, Annelerin Kalplerine Dokunuyor  Anneler Günü Bb
Faber Castell, Annelerin Kalplerine Dokunuyor  Anneler Günü Bb
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Annelerin Kalplerine Dokunacak En Özel Hediye

Faber-Castell, Grip 2010 Dolma Kalem serisiyle şıklığı ve ergonomiyi bir arada yaşamayı seven annelerin kalplerine dokunuyor

Tarihin her döneminde yer alan, dünya liderlerinin prestij simgesi olduğu kadar kültür simgesi de olan dolma kalemler, günümüzde de yazma tutkunlarının vazgeçilmesi olmaya devam ediyor.

Her şeyin dijitalleştiği bir dönemde sevdiklerinize kalem hediye etmek, onlara verdiğiniz değeri ifade ediyor. Bu nedenle doğru kalemi seçmek, sevdiklerinizi özel hissettirebilmeniz için oldukça önem taşıyor.

Faber-Castell, Anneler Günü’ne sayılı günler kala, bu özel günde şık ve zarif bir hediye almak isteyenlere Grip 2010 Dolma Kalem serisiyle yardımcı oluyor.

Annelerin zerafetine yakışan benzersiz tasarımı ve modern duruşuyla Grip dolma kalemler, duyguları aktarmanın en önemli aracı haline geliyor. Turkuaz, pembe ve lacivert renkleriyle dolma kalemler, şıklığa önem veren annelerin tarzını tamamlıyor. Elin kaymasını engelleyen ergonomik tutuşu ve üçgen gövdesi sayesinde Grip 2010 dolma kalemler, günün her anında kolay bir kalem deneyimi sunuyor. Bu sayede sağ ya da sol el farketmeksizin kalemin kullanımı, kullanıcıya göre şekilleniyor. Ayrıca farklı uç kalınlıkları sunan kalemler, her tercihe göre kullanım avantajı sağlıyor.

Anneler Günü’nde sevginizi en özel şekilde anlatmanıza yardımcı olan Grip 2010 dolma kalem serisi hakkında daha detaylı bilgi için www.faber-castell.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

***

Adel Kalemcilik hakkında:

Türkiye’de kırtasiye denince ilk akla gelen ve bir geleneğe dönüşen Adel Kalemcilik, 1969’da İstanbul-Kartal’daki üretim tesisinin açılışıyla faaliyete geçti. Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve 1996 yılında Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan Adel , dünyanın en eski yazım gereçleri firması olan Faber-Castell ile kuruluşundan bu yana sürdürdüğü işbirliğini 1995 yılında ortaklıkla pekiştirdi. Adel, bu ortaklığın gücü ile Türkiye’ye değer katan yatırımlarını ara vermeden sürdürüyor. Temmuz 2015’de Çayırova’daki yeni üretim tesisine taşınan Adel Kalemcilik, 4.500’e yakın ürün çeşidi ile Türkiye’de üretilen ve ithal edilen Faber-Castell, Graf von Faber-Castell, Adel, Adeland, Atlas ve Max markalarının pazarlama ve satışını gerçekleştiriyor. Perakende sektöründeki deneyimi ve geniş bayi ağıyla 2015 yılında oyuncak sektörüne giren Adel,iki yıldan fazla süren yapılan titiz çalışmalar ve pazar araştırmaları sonucunda, kendi yarattığı Adeland markası dışında Auldey, Lotus, WOW ve NICI gibi dünyanın önde gelen markaları bu yeni kulvarda hızlı adımlarla ilerlemeye devam ediyor. 2018 yılında gerçekleştirdiği iyiliğe adanan relansmanı ile Adel, tamamen yenilenen marka yüzü ve ürün portföyünü hayata geçirdi. Özünde barındırdığı “iyilik” değerini benimseyerek eğitimin ve eğitimde yaratıcılığın en büyük destekçisi olan, eğitim, sanat ve spor olmak üzere çok sayıda sponsorluk ve sosyal sorumluluk projesi yürütüyor.

İlginizi Çekebilir

Tüm Gönüllülerimizin 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü Kutlu Olsun!

Türkiye’nin dört bir yanında her yıl yüz binlerce çocuğa eğitim desteği veren ve yaklaşık 25 yıldır tüm etkinliklerini bugüne kadar sayıları 80 bine varan gönüllüsünü desteği ile hayata geçiren, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV); her yıl olduğu gibi bu yıl da gönüllülerine olan sevgi ve minnetini göstermek adına 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nü 71 Etkinlik Noktasında düzenlediği etkinliklerle kutluyor.


İlaç Sektörü İkmib Çalıştayı’Nda Buluştu

İLAÇ SEKTÖRÜ İKMİB ÇALIŞTAYI’NDA BULUŞTU


Marka Konferansı 20’Nci Yılında İstanbul’A Şarkısını Hediye Etti

Ünlü müzisyen Yalın’ın 20. Yılında İstanbul’u merkezine alan MARKA Konferansı için şehre özel sözlerini yazıp bestelediği ‘İyi Geliyorsun İstanbul’ şarkısı, Ulus 29 Club’da verilen davette konuklara ilk kez dinletildi.


Kız Kardeşim Projesi 2020’De 10 Bin Kadını Girişimciliğe Hazırlayacak

Kız Kardeşim Projesi’nden yerel lezzetleri yaşatan girişimci kadınlara destek


Ekrem İmamoğlu’Na Tügiad’Dan Ziyaret

EKREM İMAMOĞLU’NA TÜGİAD’DAN ZİYARET


Etiketler: Adel, Faber-Castell, Grip, dolma, kalemler

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.