8 Ekim 2019 Salı 12:06

GÜNDEM

Fespa Eurasia 10 Bin Kişiyle Ziyaretçi Rekoru Kıracak!

10 bin ziyaretçi ile rekor kıracak…

Fespa Eurasia 10 Bin Kişiyle Ziyaretçi Rekoru Kıracak!
Fespa Eurasia 10 Bin Kişiyle Ziyaretçi Rekoru Kıracak!
Fespa Eurasia 10 Bin Kişiyle Ziyaretçi Rekoru Kıracak!
Fespa Eurasia 10 Bin Kişiyle Ziyaretçi Rekoru Kıracak!
Fespa Eurasia 10 Bin Kişiyle Ziyaretçi Rekoru Kıracak!
Fespa Eurasia 10 Bin Kişiyle Ziyaretçi Rekoru Kıracak!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sektörün heyecanla beklediği Avrasya Bölgesi’nin lider baskı fuarı FESPA Eurasia için geri sayım başladı. Online kayıtların başladığı FESPA Eurasia 2019, 5-8 Aralık’ta İstanbul Fuar Merkezi’nde baskı ve endüstriyel reklam dünyasını 7. kez bir araya getirecek. 10 binden fazla ziyaretçi, Avrasya Bölgesi’nin lider oyuncularıyla buluşurken çeşitli ücretsiz etkinliklerden de faydalanacak…

Avrasya Bölgesi’nin lider baskı fuarı FESPA Eurasia için geri sayım başladı. Sektörün heyecanla beklediği FESPA Eurasia 2019, 5-8 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde baskı ve endüstriyel reklam dünyasını 7. kez bir araya getirecek. Bu yıl rekor ziyaretçi sayısına ulaşılacak FESPA Eurasia için ücretsiz online kayıt da başladı. 10 binden fazla ziyaretçi Avrasya Bölgesi’nin lider firma ve katılımcılarıyla buluşurken ücretsiz etkinliklerden de faydalanacak.

Kimler katılıyor?

FESPA Eurasia 2019’da Mimaki, Lidya Grup, SDS, Mat Kağıt, Promakim, Optimum Digital Planet, Folpa, Karya Tekstil, Effe Makine, İstanbul Reklam, Brother, Dupont, ROK Makine, Zenit LED, Poliset gibi sektör liderleri en yeni ürün ve hizmetleriyle ziyaretçilerini ağırlayacak. En iyi markaların buluşacağı, profesyonel ziyaretçilerin yatırım yapmak için yıl boyu beklediği fuar, birçok lansmana da ev sahipliği yapacak.

1000 yabancı müşteri geliyor

Baskı dünyasının heyecanla beklediği etkinlik için geri sayımın başladığını belirten FESPA Eurasia Fuar Müdürü Betül Binici şunları söyledi: “Geniş format baskı uzmanları, tekstil firmaları, sektör temsilcileri, endüstriyel reklamcılar, açık hava reklamcıları, reklam ajansları, marka temsilcileri, pazarlama uzmanları, grafikerler, mimarlar, desinatörler, hazır giyim üreticileri ve şirket yöneticileri burada buluşacak. Bu alandaki tek uluslararası platform olan FESPA Eurasia olarak Avrupalı baskı uzmanlarıyla Türkiye’deki şirketleri buluşturacağız.Avrasya Bölgesi’nden 1000’den fazla ziyaretçi baskı makinası ve ürün almak için burada olacak. Yani Avrasya’yı İstanbul’da toplayacağız.”

Araç kaplama şampiyonası

FESPA Eurasia 2019 kapsamında katılımcı ve ziyaretçiler için özel etkinlikler düzenlenecek. Araç kaplama yarışması, Print Make Wear (PMW) canlı tekstil atölyesi ve ihracat seminerleri gibi ücretsiz eğitici ve bilgilendirici içerikler sunulacak. Sektör takipçileri online kayıt için üretsiz promosyon kodunu FESPA Eurasia sosyal medya hesaplarından bulabilecek.

En verimli fuar

Bu yıl 3 salonda (9, 10, 11) gerçekleşecek FESPA Eurasia 2019, en verimli fuar olma hedefini sürdürüyor. İki salonu dijital baskı ve endüstriyel reklama ayrılan FESPA Eurasia 2019’da bir salon ise tamamen serigrafi dünyasını ağırlayacak. Dört gün boyunca sektörün büyümesi için en önemli platformlardan biri olacak FESPA Eurasia 2019’da, çevre ülkelerden gelen sektör profesyonelleri, fuardaki yerel ve uluslararası katılımcılarla buluşacak.

FESPA Eurasia hakkında:

Global baskı federasyonu FESPA ve ARED (Açıkhava Reklamcıları Derneği) ortaklığıyla kurulan FESPA Eurasia, ilk fuarını 2013 yılında gerçekleştirdi. 2013 yılından bu yana toplam 6 fuar gerçekleştiren FESPA Eurasia, en son 2018 yılında İstanbul Fuar Merkezi’nde 8624 ziyaretçiyi ağırladı. FESPA Eurasia 2019 ise 5-8 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ‘Potansiyelini Keşfet’ sloganıyla baskı dünyasını bir araya getirecek.

İlker Pehlivan

t. 0535 747 30 12

Serkan Filiz

İlginizi Çekebilir

Dacia’Da Aralık Ayında Sıfır Faiz Fırsatı

Aralık ayında Dacia’nın Sandero ve Duster modellerinde sıfır faiz fırsatı bulunurken hafif ticari modeli Dokker’de ise avantajlı fiyatlar yer alıyor.


Endüstriyel Kaplama Sektörünün Robotlaşma Hamlesi

‘PaintExpo Eurasia 2019’ ve ‘Surtech Eurasia 2019’ sektörün liderlerini ağırladı


Qnb Finansbank Yelken Takımı’Ndan Bir Birincilik Daha

QNB Finansbank Yelken Takımı, Türkiye Açık Deniz Yelken Kulübü (TAYK) tarafından düzenlenen TAYK Sonbahar Trofesi 2. Ayak Yarışı’nda kendi sınıfında birinci oldu.


19 Yıllık Saç Kesim Eğitmeninden "Online Kuaförlük Eğitimi"

Sinan Ergün Kimdir?


Cnr Mersin Kitap Fuarı Bu Yıl Da Tarih Yazdı

150 bini aşkın kitap tutkunu fuara akın etti


Etiketler: FESPA, Eurasia, baskı, için, 2019

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.