6 Aralık 2019 Cuma 10:01

GÜNDEM

Fiba Cp, Perakende Günlerinde Hedeflerini Açıkladı

Fiba Grubu’nun finans ve finans dışı sektör tecrübesini, gayrimenkul bilgisi ile birleştiren FİBA CP, 4 - 5 Aralık 2019 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Perakende Günleri’ne katıldı. Etkinlik kapsamında paydaşlarına yönelik özel bir bilgilendirme toplantısı düzenleyen kurumun bu organizasyonu, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşecan Özyeğin Oktay’ın katılımıyla gerçekleşti.

Fiba Cp, Perakende Günlerinde Hedeflerini Açıkladı
Fiba Cp, Perakende Günlerinde Hedeflerini Açıkladı
Fiba Cp, Perakende Günlerinde Hedeflerini Açıkladı
Fiba Cp, Perakende Günlerinde Hedeflerini Açıkladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

06 Aralık 2019, İstanbul;

Türkiye, Çin, Romanya ve Moldova’da toplamda 600 bin m2’den fazla kiralanabilir alan ve bini aşkın mağaza ile hizmet veren Fiba Commercial Properties (Fiba CP), 4 - 5 Aralık 2019 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Perakende Günleri’ne katıldı.

Fiba Grubu’nun finans ve finans dışı sektör tecrübesini, gayrimenkul bilgisi ile birleştiren FİBA CP, organizasyon kapsamında paydaşlarıyla son gelişmeleri paylaştığı standında, özel bir buluşma da düzenledi.

Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşecan Özyeğin Oktay’ın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte konuşma yapan Fiba Commercial Properties CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman, kurumun AVM yatırımlarının bugünü ve geleceği ile ilgili hedefleri paylaştı.

“Gebze Center ve İnegöl AVM’deki çalışmalarımızdan memnunuz…”

Fiba CP’nin Türkiye’deki son yatırımı İnegöl AVM’deki yenileme sürecinde sona yaklaşıldığına değinen Kahraman, “2018 yılında başlattığımız yenileme çalışmaları neticesinde yeni mağazalar, Eylül ayı itibarı ile kapılarını açtı. Birinci fazda inşa edilen bu yeni bloklar sayesinde AVM merkezinde kent merkezi ile devamlılık sağlayan sokaklar oluşturuldu. Mağazalar arası bağlantılar daha da güçlendirildi. Proje bitiminde İnegöl AVM’deki mağaza sayısı 80’den 110’a çıkacak. İnegöl AVM’de 2019 yılında yaklaşık 10 milyon kişiyi ağırlamış olacağız. İnegöl AVM’nin yanı sıra Fiba CPM çatısı altında Gebze Center AVM’yi de yönetiyoruz. Bildiğiniz üzere Ocak 2019 itibariyle Gebze Center AVM’nin yönetimini ve kiralamasını üstlenmiştik. Yaklaşık 130 mağazanın yer aldığı Gebze Center AVM, o dönemde yüzde 80 doluluk oranına sahip bir merkez idi. Şu anda Gebze Center AVM’nin doluluk oranı yüzde 91‘e çıktı. Aylık ziyaretçi sayımızı yüzde 1,5 artırdık. Gebze Center AVM’nin, özel bir marka karması var. Bu karmayı daha da artırmak arzusundayız” dedi.

M1 Konya AVM’nin yönetimi Fiba CPM’e emanet…

Fiba CPM çatısı altında şimdiye kadar M1 Adana AVM, M1 Gaziantep AVM, M1 Konya AVM, M1 Kartal AVM projelerinin kiralama yönetimini yürüttüklerini yakın zaman önce ise M1 Konya AVM yönetimini üstlendiklerini anlatan Kahraman, “Hedefimiz Fiba CPM kültürünü bu AVM’mize de yansıtmak. Hem yatırımcılar hem de ziyaretçiler için en uygun ortamı oluşturmak. Herkes için kazançlı ve keyifle vakit geçirebileceği bir merkez yaratmak” dedi.

Perakende Günleri kapsamında Fiba CP standını ziyaret eden isimlerden biri de sokak yemeği dünyasının “Michelin Yıldızlı Kraliçesi” olarak tanınan Jay Fai oldu. Sokak yemeği kültürünün sembolü, pek çok ünlü şefin ilham kaynağı aynı zamanda Tayland’ın ilk Michelin Yıldızlı sokak şefi Fai, Yurdaer Kahraman ile yaptığı görüşmede; yemek kültüründeki değişimin AVM’lere de yansıması gerektiğinin altını çizdi. Fai ayrıca farklı “gastro retail” konseptlerinin çoğalması gerektiğinin öneminden bahsetti.

İlginizi Çekebilir

Denizbank Depremden Etkilenen Müşterilerinin Kredi Ödemelerini 3 Ay Faizsiz Erteledi Bilgi Notu

DenizBank, Elazığ’da yaşanan deprem felaketinden etkilenen müşterilerine ödeme kolaylıkları sağlıyor. Bankanın bölgedeki bireysel ve KOBİ müşterilerinin DenizBank’a olan tüm ödemeleri faizsiz 3 ay erteleniyor.


Gezi Parkı’Nda Kuruyan Ağaçlar Kaldırılıyor Yenileri Dikiliyor

GEZİ PARKI’NDA KURUYAN AĞAÇLAR KALDIRILIYOR YENİLERİ DİKİLİYOR


Herkes Eşit Fırsatlar Yakalayabilmeli

“HERKES EŞİT FIRSATLAR YAKALAYABİLMELİ”


Basın Bilgilendirme Hearthstone Galakrond'un Uyanışı Iı. Bölüm Yayında

28.01.2020 - Galakrond’un Uyanışı’nın ikinci bölümü başladı. Kâşifler Birliği ve League of E.V.I.L. Wyrmrest’te çarpışmaya tutuştu. İki taraflı bu maceranın gelecek bölümünde her iki tarafın hikâyesini de oynamayı ihmal etme. Ayrıca Galakrond’un Uyanışı’nın her bölümünde koleksiyonuna ekleyebileceğin kartlar kazanacağını unutma!


Çocuklar Tatilde Siber Tehditlere Daha Açık

29 Ocak 2020


Etiketler: Fiba, Gebze, Center, İnegöl, 2019

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.