14 Ocak 2019 Pazartesi 18:29

GÜNDEM

Fiba Perakende Grubu Fırsat Eşitliği Modeli Femsertifikasını Özel Bir Ödül Töreni İle Teslim Aldı.

Fiba Perakende Grubu

Fiba Perakende Grubu Fırsat Eşitliği Modeli Femsertifikasını Özel Bir Ödül Töreni İle Teslim Aldı.
Fiba Perakende Grubu Fırsat Eşitliği Modeli Femsertifikasını Özel Bir Ödül Töreni İle Teslim Aldı.
Fiba Perakende Grubu Fırsat Eşitliği Modeli Femsertifikasını Özel Bir Ödül Töreni İle Teslim Aldı.
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Fırsat Eşitliği Modeli (FEM) Sertifikasını

Özel Bir Ödül Töreni ile Teslim Aldı

Fiba Holding’e bağlı, bünyesinde dünyaca ünlü giyim perakende devlerinden Banana Republic, Gap ve Marks & Spencer markalarını bulunduran Fiba Perakende Grubu, Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) tarafından ve uluslararası denetim şirketlerince yapılan denetimler sonucu; işe alım, performans değerlendirme, eğitim & gelişim, kariyer planlama & yetenek yönetimi gibi tüm İnsan Kaynakları politikaları ve uygulamalarında fırsat eşitliği yaklaşımını benimseyen şirketlere verilen Fırsat Eşitliği Modeli (FEM) Sertifikası’nı, Marks & Spencer Bağdat Cad. mağazasında düzenlenen özel bir ödül töreni ile teslim aldı.

%67’lik bir kadın çalışan oranına ve tüm uygulamalarında eşitlikçi bir bakış açısına sahip olan

Fiba Perakende Grubu, kadının iş hayatına katılması, üretkenliğinin artırılması ve toplumsal cinsiyet eşitliği konusundaki duyarlılığını bu sertifika ile birlikte ulusal ve uluslararası olarak tescillemiş oldu.

FİBA Perakende Grubu Hakkında

Fiba Perakende Grubu, Fiba Holding’e bağlı bir grup şirketidir. Mayıs 1999 yılında kurulan Fiba Perakende Grubu; Türkiye, Rusya ve Ukrayna`da Banana Republic, Gap ve Marks & Spencer markalarını temsil etmeye, mağazalar açmaya ve işletmeye yetkili tek şirkettir. Türkiye’de, 1999 yılında kurulan Marka Mağazacılık A.Ş altında faaliyet gösteren toplam 83 mağazası ve online satış kanalları ile , Rusya’da, 2005 yılında kurulan Marka Rus LLC ve 2008 yılında kurulan Gap Retail LLC şirketleri altında bulunan toplam 60 mağazası ve online satış kanalları ile,Ukrayna’da ise, 2007 yılında kurulan Marka Ukraine LLC ve 2011 yılında kurulan Gap Ukraine LLC şirketleri altında toplam 13 mağazası ile istikrarlı büyümesini devam ettirmektedir.

İlginizi Çekebilir

Çevre Dostu Emirates

Emirates, çevre stratejisinin önemli bir parçası olan sürdürülebilirlik konusunda attığı adımlarla fark yaratmaya devam ediyor. Havayolu, tüm ağı dahilinde, uçaklarındaki tek kullanımlık plastik ürün miktarını azaltacağını taahhüt etti.


Omega Pharma Yoluna “Perrigo” Olarak Devam Ediyor

OMEGA PHARMA YOLUNA “PERRİGO”OLARAK DEVAM EDİYOR


Güneş Gözlüğünün Yeni Adresi Solaris

Dünyanın lider güneş gözlüğü perakende zincirlerinden Solaris ve alışveriş sitesi www.solarisco.com’un Türkiye lansmanı Mert Vidinli ile düzenlenen özel bir davetle gerçekleşti. Solaris Güneş Kategori Başkanı Thibault De Bodman’ın da katıldığı davette sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri geniş portföyündeki dünyaca ünlü markaların güneş gözlüklerini denerken Monality ve DJ Aytek Dorken’in eğlenceli performansıyla keyifli anlar yaşadılar.


Ebeveynlerin Can Sıkıntısı Çocuklarda İştahsızlık

Batıgöz Sağlık Grubu


Koton Beauty’Den Yaza Özel 6 Farklı Koku

Egzotik Fas esintisinden ilham alarak hazırlanan Koton Beauty 2019 İlkbahar-Yaz Morroccan Breeze serisi, birbirinden iddialı ve ferah parfüm seçeneklerini, görünümünün yanı sıra kokusuna da önem veren kadınlarla buluşturuyor.


Etiketler: Fiba, yılında, kurulan, Perakende, Grubu

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.