14 Ocak 2019 Pazartesi 18:29

GÜNDEM

Fiba Perakende Grubu Fırsat Eşitliği Modeli Femsertifikasını Özel Bir Ödül Töreni İle Teslim Aldı.

Fiba Perakende Grubu

Fiba Perakende Grubu Fırsat Eşitliği Modeli Femsertifikasını Özel Bir Ödül Töreni İle Teslim Aldı.
Fiba Perakende Grubu Fırsat Eşitliği Modeli Femsertifikasını Özel Bir Ödül Töreni İle Teslim Aldı.
Fiba Perakende Grubu Fırsat Eşitliği Modeli Femsertifikasını Özel Bir Ödül Töreni İle Teslim Aldı.
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Fırsat Eşitliği Modeli (FEM) Sertifikasını

Özel Bir Ödül Töreni ile Teslim Aldı

Fiba Holding’e bağlı, bünyesinde dünyaca ünlü giyim perakende devlerinden Banana Republic, Gap ve Marks & Spencer markalarını bulunduran Fiba Perakende Grubu, Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) tarafından ve uluslararası denetim şirketlerince yapılan denetimler sonucu; işe alım, performans değerlendirme, eğitim & gelişim, kariyer planlama & yetenek yönetimi gibi tüm İnsan Kaynakları politikaları ve uygulamalarında fırsat eşitliği yaklaşımını benimseyen şirketlere verilen Fırsat Eşitliği Modeli (FEM) Sertifikası’nı, Marks & Spencer Bağdat Cad. mağazasında düzenlenen özel bir ödül töreni ile teslim aldı.

%67’lik bir kadın çalışan oranına ve tüm uygulamalarında eşitlikçi bir bakış açısına sahip olan

Fiba Perakende Grubu, kadının iş hayatına katılması, üretkenliğinin artırılması ve toplumsal cinsiyet eşitliği konusundaki duyarlılığını bu sertifika ile birlikte ulusal ve uluslararası olarak tescillemiş oldu.

FİBA Perakende Grubu Hakkında

Fiba Perakende Grubu, Fiba Holding’e bağlı bir grup şirketidir. Mayıs 1999 yılında kurulan Fiba Perakende Grubu; Türkiye, Rusya ve Ukrayna`da Banana Republic, Gap ve Marks & Spencer markalarını temsil etmeye, mağazalar açmaya ve işletmeye yetkili tek şirkettir. Türkiye’de, 1999 yılında kurulan Marka Mağazacılık A.Ş altında faaliyet gösteren toplam 83 mağazası ve online satış kanalları ile , Rusya’da, 2005 yılında kurulan Marka Rus LLC ve 2008 yılında kurulan Gap Retail LLC şirketleri altında bulunan toplam 60 mağazası ve online satış kanalları ile,Ukrayna’da ise, 2007 yılında kurulan Marka Ukraine LLC ve 2011 yılında kurulan Gap Ukraine LLC şirketleri altında toplam 13 mağazası ile istikrarlı büyümesini devam ettirmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kuştepe Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin beraberinde CHP İstanbul İl Merkezi Yönetiminden Bahattin Tunalı ve CHP Şişli Belediyesi Meclis Üyesi adayları Kuştepeliler’le buluştu.


Türk İşi Dondurma İngiltere’De Vizyona Girecek

TÜRK İŞİ DONDURMA


Paramanya’Ya Taksi Haritası Geldi

Paramanya’ya yeni arayüz, Taksi Haritası ve Elmas Ligi eklendi


Beyoğlu’Nda Halkı Krize Karşı Kooperatiflerle Koruyacağız

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş’ın yaklaşan yerel seçimler öncesinde ziyaretleri sürüyor. Ortak Yaşamı Geliştirme Vakfı’nın kooperatifçilikle ilgili toplantısına katılan Alper Taş, “Türkiye maalesef büyük bir ekonomik kriz tehlikesiyle karşı karşıya. Seçilmemiz halindekooperatifçiliği tekrar canlandıracak, Beyoğlu’nda üretici ve tüketiciyi krizin ağır etkilerine karşı koruyacağız. Beyoğlu’nu kooperatiflerle donatacağız” dedi.


Sıla Malatya Ve Kayseri’De Hayranlarıyla Buluştu

SILA KONSERLERİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR


Etiketler: Fiba, yılında, kurulan, Perakende, Grubu

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adet



Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.