18 Mayıs 2019 Cumartesi 11:01

GÜNDEM

Fibabanka’Dan Tespo’Da Geçerli Anında Kredi Fırsatı

Finansal teknolojilere yaptığı yatırımlarla, hem kurumsal hem de bireysel müşterilerine hızlı ve kolay çözümler sunan Fibabanka, gıda, temizlik ve kişisel bakım gibi ürün gruplarında güvenilir markaların toptan ve perakende satışını yapan Tespo ile “Anında Kredi” anlaşmasına imza attı.

  Fibabanka’Dan Tespo’Da Geçerli Anında Kredi Fırsatı
  Fibabanka’Dan Tespo’Da Geçerli Anında Kredi Fırsatı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İş birliği kapsamında, esnaf ve KOBİ’ler, Tespo’dan yapacakları alışverişlerde, Fibabanka’dan faizsiz veya alışveriş tutarına göre belirli faiz oranlarında taksitli kredi seçeneklerinden yararlanabiliyor. Böylelikle müşteriler, aynı anda aynı fatura için birden fazla kredi kullanma imkanına sahip olabiliyor.

Fibabanka’nın Tespo mağazalarındaki “Anında Kredi” fırsatından faydalanmak için TESPO TCKN yazarak 3422’ye SMS göndermek yeterli olacak. Tek bir mesajla kredi limit bilgisine ulaşan müşteriler, Tespo mağazalarında yer alan danışmalarda kredi belgelerini ıslak imzalı olarak teslim ederek kasada Anında Kredi kullanabilecek.

Fibabanka Hakkında:

Fiba Grup bünyesine 27 Ekim 2010 tarihinde katılan Fibabanka, “Anlarız hızla, çözeriz hızla” yaklaşımı ve müşterilerinin ayağına giden banka anlayışıyla hizmet vermektedir. Fibabanka, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere Türkiye’de toplam 67 şubesi ve yaklaşık 1.600 çalışanı ile Kurumsal, Ticari, KOBİ, Bireysel, Tarım ve Özel Bankacılık alanlarında faaliyet göstermektedir.

İlginizi Çekebilir

Emel Yıldırım'ın Mucize Parfümünün Çekimleri Lazzoni Hotel'de Gerçekleşti... 22 Ağustos İtibariyle Satışta!

Muejaza By Emel Yıldırım parfümleri 22 Ağustos itibariyle satışta!


21. Yüzyılın Erken Çocukluk Eğitimi Bahçeşehir Kolejinde

Bahçeşehir Koleji; çok yönlü düşünme, farklı becerileri kazanma ve dil edinme odaklı eğitim modelleriyle tasarlanan erken çocukluk eğitimiyle fark yaratıyor. 21. Yüzyıl becerileri odaklı erken çocukluk eğitimiyle öğrencilere, eğitim ve iş hayatında gerekli kazanımlar için altyapı sağlanıyor.


Ford Trucks Batı Avrupa’Da Satış Sonrası Hizmetler İçin Tıp Trailer Services İle Anlaştı

“Uluslararası Yılın Kamyonu” ödüllü yeni çekicisi F-MAX ile elde ettiği başarının ardından büyüme hedefinde vites artıran Ford Trucks, TIP Trailer Services ile Ford Trucks, Batı Avrupa’da da müşterilerinin hizmetinde olacak.


In Street 117’İnci Mağazasını Konya Kent Plaza Avm’De Açtı Ve Görselleri

Dünyaca ünlü spor markalarının onlarca çeşit sneaker modelini ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturan In Street, Konya’daki mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Konya Kent Plaza AVM’de açılan mağaza ile In Street’in Türkiye’deki mağaza sayısı ise 117’ye yükseldi.


Hyperx Fury Ddr4 Bellekler Alienware Aurora R9 Oyuncu Bilgisayarlarını Güçlendiriyor

Oyuncu belleklerinde lider HyperX’in FURY DDR4 bellekleri yeni Alienware Aurora R9 PC modellerinde yer alacak. HyperX tarafından sağlanan 2666 MHz, 2933 MHz 3200 Mhz bellekler, Alienware’in fabrikada optimize edilen modül yapılandırmalarıyla 64 GB’a kadar sistemleri destekliyor. Şık ısı dağıtıcı tasarımı, sıcaklık uzaklaştırma özelliği ve kullanım kolaylığıyla bilinen HyperX FURY DDR4 bellekler, Alienware Aurora R9 PC modelleri için fabrikada optimize edilen hız aşırtma profillerini de içeriyor.


Etiketler: Fibabanka, kredi, Tespo, KOBİ, müşteriler

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.