18 Mayıs 2019 Cumartesi 11:01

GÜNDEM

Fibabanka’Dan Tespo’Da Geçerli Anında Kredi Fırsatı

Finansal teknolojilere yaptığı yatırımlarla, hem kurumsal hem de bireysel müşterilerine hızlı ve kolay çözümler sunan Fibabanka, gıda, temizlik ve kişisel bakım gibi ürün gruplarında güvenilir markaların toptan ve perakende satışını yapan Tespo ile “Anında Kredi” anlaşmasına imza attı.

  Fibabanka’Dan Tespo’Da Geçerli Anında Kredi Fırsatı
  Fibabanka’Dan Tespo’Da Geçerli Anında Kredi Fırsatı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İş birliği kapsamında, esnaf ve KOBİ’ler, Tespo’dan yapacakları alışverişlerde, Fibabanka’dan faizsiz veya alışveriş tutarına göre belirli faiz oranlarında taksitli kredi seçeneklerinden yararlanabiliyor. Böylelikle müşteriler, aynı anda aynı fatura için birden fazla kredi kullanma imkanına sahip olabiliyor.

Fibabanka’nın Tespo mağazalarındaki “Anında Kredi” fırsatından faydalanmak için TESPO TCKN yazarak 3422’ye SMS göndermek yeterli olacak. Tek bir mesajla kredi limit bilgisine ulaşan müşteriler, Tespo mağazalarında yer alan danışmalarda kredi belgelerini ıslak imzalı olarak teslim ederek kasada Anında Kredi kullanabilecek.

Fibabanka Hakkında:

Fiba Grup bünyesine 27 Ekim 2010 tarihinde katılan Fibabanka, “Anlarız hızla, çözeriz hızla” yaklaşımı ve müşterilerinin ayağına giden banka anlayışıyla hizmet vermektedir. Fibabanka, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere Türkiye’de toplam 67 şubesi ve yaklaşık 1.600 çalışanı ile Kurumsal, Ticari, KOBİ, Bireysel, Tarım ve Özel Bankacılık alanlarında faaliyet göstermektedir.

İlginizi Çekebilir

Beko Dijital Deneyimi Tüketiciyle Buluşturan 4 Bayi Daha Açtı

BEKO DİJİTAL DENEYİMİ TÜKETİCİYLE


Oyunu Bırakamayanlara Özel ‘Pro Gamer’ Menüler

Türkiye hızlı servis restoran sektörü lideri TAB Gıda, e- spor tutkunları için özel olarak hazırladığı ‘Pro gamer’ menülerine Arby’s ve Usta Dönerci lezzetlerini de dahil etti. Burger King ve Popeyes’ın ardından Arby’s ve Usta Dönerci lezzetlerinin dahil olmasıyla birlikte Pro Gamer menüsünde çeşitlilik artarken, Gamerlar yenilenen ‘Pro Gamer’ menüleri sayesinde dört farklı lezzete rahatlıkla ulaşabilecek.


Wwe Raw Ve Smackdown Severlere Müjde!

WWE RAW VE WWE SMACKDOWN KARŞILAŞMALARI CANLI YAYINLA S SPORT2 VE S SPORT PLUS’TA İZLEYİCİYLE BULUŞUYOR


Güvensizlik Verimliliği Azaltıyor

Yöneticisine güvenmeyen çalışanların performansı düşüyor


Hamileyseniz Uzak Durmanız Gereken 10 Şey

HAMİLEYSENİZ UZAK DURMANIZ GEREKEN 10 ŞEY


Etiketler: Fibabanka, kredi, Tespo, KOBİ, müşteriler

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.