25 Kasım 2019 Pazartesi 12:27

GÜNDEM

Filli Boya'dan Mekana Canlılık Veren Renk Önerileri...

İÇİNİZİ ISITACAK KIŞ RENKLERİ FİLLİ BOYA’DA

Filli Boya'dan Mekana Canlılık Veren Renk Önerileri...
Filli Boya'dan Mekana Canlılık Veren Renk Önerileri...
Filli Boya'dan Mekana Canlılık Veren Renk Önerileri...
Filli Boya'dan Mekana Canlılık Veren Renk Önerileri...
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Günlerin kısalmaya başladığı, sıcak günlerin geride kaldığı, gri bulutların çoğalmaya başladığı bu günlerde Filli Boya yaşam alanlarınız için içinizi ısıtacak renkler öneriyor...

Filli Boya’dan mekâna canlılık veren renk önerileri!

Kışın soğuk etkisini azaltmak için içinde kırmızı bulunan bej tonlarını kullanabilirsiniz. Filli Boya Renxmatik kartelasından Tan 280 ve Hasır 75 renkleriyle mekanlarımızda güneşin yüzünü ilk göstermeye başladığı sabah saatlerindeki etkisini hissedebiliriz.

Griden vazgeçemeyenler için yine Filli Boya Renxmatik kartelasından Krom 150 rengi ile capcanlı sarı tonlarda Işıltı 115 rengini birlikte kullanabilirsiniz.

Kışın sıcaklığını hissettiren bir başka renk de tarçın tonları… Dumanı üstünde tarçınlı salebin o iştah açan pozitif etkisini duvarlarınıza taşımak için Filli Boya Renxmatik kartelasından Tan 240 rengini tercih edebilirsiniz.

Mimar Benim’le Yaşam Alanlarınızın Renkleri Belirlemek Çok Kolay…

İçinizi ısıtacak kış renklerinin evinizde nasıl duracağını görmek ister miydiniz? Filli Boya’nın ödüllü Mimar Benim uygulaması, kullanıcılara yaşadıkları yerin mimarı olma imkânı sunuyor. Mimar Benim uygulamasıyla yaşam alanlarınızı ışık ve gölgelendirme esas alarak gerçeğe en yakın şekilde renklendirebilirsiniz. Gerek görselleri gerek içeriği gerek kullanımı açısından Türkiye’nin en çok beğenilen uygulamaları arasında yer alan ve AppStore’un favori uygulamaları arasında bulunan Mimar Benim’i ücretsiz olarak IOS için AppStore’dan; https://itunes.apple.com/us/app/mimar-benim/id5227... adresinden, Android cihazlar için GooglePlay’den; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.... adresinden indirebilirsiniz.

Filli Boya Bayileri de Elinizin Altında…

Beğendiğiniz tüm renkleri ise size en yakın Filli Boya bayisinden kolayca temin edebilirsiniz. Size en yakın Filli Boya bayisini “Filli Boya En Yakın Bayi” uygulamasını ücretsiz olarak IOS için AppStore’dan, Android cihazlar için GooglePlay’den indirerek öğrenebilirsiniz. iOS için

İlginizi Çekebilir

Deprem Yardımları “Ptt Posta Çeki Hesabı” İle Vatandaşlarımıza Ulaştırılacak

PTT AŞ, Elazığ’da meydana gelen 6,8 şiddetindeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza destek sağlamak amacıyla “PTT Posta Çeki Hesabı” oluşturmuştur. Bu sayede 1866 numaralı “PTT Posta Çeki” hesabına gönderilecek nakdi yardımların, AFAD aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını kamuoyuna saygıyla duyururuz.


Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Elçileri Belli Oldu

Moda endüstrisinde sürdürülebilirliğin tasarımdan başladığına inan Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, 15. Moda Tasarım Yarışması'nı sürdürülebilirlik eksenli tespit etti. EİB Moda Tasarım Yarışmasında, Moda endüstrisinde sürdürülebilirlik elçileri olacak olan 10 finalist iki aşamalı eleme sonrasında belirlendi.


Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek

BEŞİR DERNEĞİNDEN AFETZEDELERE DESTEK


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Yeni Jeep Wrangler Rubicon Mayıs'ta Türkiye'de!

Jeep, Wrangler Rubicon’un yeni neslini Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Ocak ayı itibarıyla ülkemizde ön satışa açılan yeni Jeep Wrangler Rubicon’a kısa sürede 5 sipariş geldi. Jeep Wrangler Rubicon’un yeni nesil versiyonu, Mayıs ayında ülkemiz yollarına çıkmaya başlayacak.


Etiketler: Filli, Boya, için, Mimar, Benim

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.