27 Şubat 2020 Perşembe 14:21

GÜNDEM

Flamenko İle Cazı Buluşturan Chano Domínguez Crr’De!

40 yılı aşan müzik kariyerinde, Caz ile Flamenko müziklerinde kendine özgü bir entegrasyon sağlayan, ünlü caz piyanisti Chano Domínguez, Chano Domínguez Flamenco Quartet ile 4 Mart Çarşamba akşamı saat 20:00’de Cemal Reşit Rey’de sahne alacak.

Flamenko İle Cazı  Buluşturan Chano Domínguez Crr’De!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın en iyi müzisyenlerinden bir olarak gösterilen İspanyol cazcı Domínguez, flamenko cazını da etkilemiş ve pek çok ünlü isimle çalışmıştır. Bu sanatçılar arasında; Paco de Lucía, Enrique Morente, Jorge Pardo, Carles Benavent, Martirio, Wynton Marsalis, Paquito d'Rivera, Jack DeJohnette, Herbie Hancock, Jerry Gonzalez, Gonzalo Rubalcaba, Michel Camino, Chucho Valdés, Joe Lovano ve George Mraz gibi isimler yer almaktadır.

Domínguez’in müziği; Lincoln Center Caz Orkestrası, WDR Cologne Big Band, Orquesta Nacional de España, Orquesta Nacional de Latvia, Orquesta de Cámara del Vallés ve Orquesta Nacional de Costa Rica gibi birçok topluluk ve orkestra tarafından icra edilmiştir. “Bendito” ile 2016 yılında dördüncü kez Latin Grammy'ye aday gösterilen sanatçı, Blas Cordoba ile yaptığı “El Kejio” kaydıyla da yapımcı, besteci ve piyanist olarak öne çıkmıştır.

İBB Cemal Reşit Rey Konser Salonu konser biletleri CRR Konser Salonu gişesi ve Biletix’te satışa sunuldu.

İlginizi Çekebilir

Salgınla Mücadeleye Tam Destek Veren Abdi İbrahim, Covıd 19 Tedavisinde Otoritelerce Önerilen İlacının Üretimine Başladı

Salgınla Mücadeleye Tam Destek Veren Abdi İbrahim,


Darüşşafaka Spor Kulübü , Diyerek Evde Çalışıyor.

Değerli Medya Mensubu,


Shantel’Den Yeni Ep Suda Balık

Bu Aşk Olmalı!


Geforce Now’Da Oyuna Hazır – Muhteşem Bağımsız Yapımlar!

NVIDIA, Indie Spotlight Programı’yla bağımsız oyun geliştiricilerini uzun zamandır destekliyor ve artık GeForce NOW en iyi ve en parlak olanları tanıtmak için başka bir yol sunuyor. Bu haftanın GeForce NOW’da Oyuna Hazır güncellemesinde bazı muhteşem bağımsız yapımlar yer alıyor.


Sabancı Holding Sanayi Grup Başkanı Cevdet Alemdar Oldu

Sabancı Holding’de Cenk Alper’in CEO olarak göreve başlaması sonrası boşalan Sanayi Grup Başkanlığı’na Brisa CEO’su Cevdet Alemdar atandı. Alemdar, 1 Nisan 2020 tarihi itibarı ile görevine başladı.


Etiketler: Orquesta, Nacional, olarak, gösterilen, Domínguez

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.