29 Ağustos 2018 Çarşamba 11:38

EĞİTİM

FMV Işık Liseleri Mezunları, Dünyanın En Prestijli Üniversitelerinde!

132 yıllık köklü geçmişi ve “önce iyi insan” yetiştirme misyonuyla çağdaş bir eğitim sunan FMV Işık Okulları, öğrencilerinin yurt dışındaki üniversitelere yerleşme başarılarıyla da öne çıkıyor.

FMV Işık Liseleri Mezunları, Dünyanın En Prestijli Üniversitelerinde!
FMV Işık Liseleri Mezunları, Dünyanın En Prestijli Üniversitelerinde!
FMV Işık Liseleri Mezunları, Dünyanın En Prestijli Üniversitelerinde!
FMV Işık Liseleri Mezunları, Dünyanın En Prestijli Üniversitelerinde!
FMV Işık Liseleri Mezunları, Dünyanın En Prestijli Üniversitelerinde!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Öğrencilerini çağdaş, sorgulayan, araştıran, yaratıcı, bilimsel düşünen, Atatürk ilke ve inkılaplarına gönülden bağlı, yaşam boyu öğrenen, çevreye duyarlı, sosyal yaşamlarında etkin birer dünya vatandaşı olarak yetiştiren FMV Işık Okulları’nın öğrencileri uluslararası platfomda önemli eğitim kurumlarına devam etme hakkı kazandı.

FMV Işık Okulları’ndan yurt dışında üniversite başvurusu yapan öğrencilerin %100’de 100’ü dünyanın ilk 500 üniversitesinde bulunan üniversitelere yerleştiler. Öğrencilerin her biri, başvurdukları okulların %99’undan kabul aldılar.

FMV Işık Okulların’ndan mezun olan ve İngiltere başvurusu yapan öğrencilerin tamamı İngiltere’nin ilk 20 okuluna kabul alırken, öğrencilerin %75’i İngiltere’nin ilk 10 okulunda eğitim hakkına sahip oldu.

Mezunlar içinde dünyanın ilk 200’ü içinde yer alan Hollanda’daki araştırma üniversitelerine başvuranların tamamı kabul alırken, Kanada’da eğitimine devam etmek isteyenlerin tümü Kanada’nın ilk 3 üniversitesinden birine kabul edildi.

Yüksek akademik standartları ile öğrencilerinin, bilgi ve yeteneklerini geliştirerek onları geleceğe hazırlama hedefiyle hareket eden FMV Işık Okulları, eğitimi bilgi aktarımı olmanın ötesinde bir “kişisel gelişim süreci” olarak görüyor. Anaokulundan başlayan güçlü İngilizce eğitiminin yanı sıra Almanca, Fransızca ve İspanyolca dillerinde de öğrencilerine ikinci yabancı dil eğitimi sunan FMV Işık Okullarının Erenköy, Ayazağa ve Ispartakule Kampüsü’nde Fen Lisesi, Erenköy ve Ayazağa Kampüslerindeki liselerinde IBDP (Uluslararası Bakalorya Diploma Programı) de yer alıyor.

FMV Işık Okullarında akademik ve bilimsel eğitimin yanı sıra, öğrencilerin kültürel, sanatsal, sportif etkinliklerine de son derece önem veriliyor; Işık Spor Sanat Tasarım Akademisi’nde ders dışı çalışmalar ile yetenekleri ve ilgileri doğrultusunda gelişimlerine destek olunuyor.

İlginizi Çekebilir

Özel Haber Kim İnanırdı Ki Hamza Bir Gün Koşacak

Kim İnanırdı Ki Hamza Bir Gün Koşacak?


Şekerbank’Tan Esnafa,‘Ahilik Haftası’Na Özel Üç Ay Taksit Erteleme İmkanı

Şekerbank’tan esnafa,‘Ahilik Haftası’na özel


Profilo’Nun Renkli Ütülerindeki Sonbahar Kampanyası Hem Kırışıklıklara Hem De Ceplere İyi Gelecek

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, hayatı kolaylaştıran ürünleriyle kadınların hayatına pratik dokunuşlar yapmaya devam ediyor. Ütü yapmayı sevdiren Profilo, Eylül ayı boyunca PSI56130 Exelentix, PSI3630 Jetix Plus ve PSI36101 Jetix modellerinde kampanyalı fiyatlar sunuyor.


Vatandaşımız Konut Almaktan Vazgeçmiyor

Z. Altan Elmas


“Sorma Neden” Filminin Tanıtımı Dün Akşam Torun Center Artı Sahne’De Yapıldı..

“Sorma Neden” filminin tanıtımı Torun Center Artı Sahne’de yapıldı


Etiketler: Işık, öğrencilerin, kabul, Okulları, İngiltere

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.