31 Ekim 2019 Perşembe 16:11

GÜNDEM

Fmv Ispartakule Işık Lisesi Fen Lisesi Robotik Kulübü’Ne Üçüncülük Ödülü

FMV Ispartakule Işık Lisesi-Fen Lisesi Robotik Kulübü takımı, FRC 2019 Off Season 3’lük ve 'Excellence in Engineering' ödülünün sahibi oldu.

Fmv Ispartakule Işık Lisesi   Fen Lisesi Robotik Kulübü’Ne Üçüncülük Ödülü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

FMV Ispartakule Işık Lisesi-Fen Lisesi Robotik Kulübü takımı, Dr. Burak Şişman ve okulun bilişim öğretmenlerinden Hasan Turan danışmanlığında katıldıkları Mersin FRC 2019 Off Season’da yarı finale yükselerek 3. oldu. FMV Ispartakule Işık Lisesi-Fen Lisesi Robotik Kulübü takımının yarışma konseptine uygun olarak tasarlanan robotu ayrıca, mühendislik yaklaşımının bir sonucu olarak jüri özel ödülü olan “Excellence in Engineering” (Mühendislikte mükemmellik) ödülünü de kazandı. FMV Ispartakule Işık Lisesi-Fen Lisesi Robotik Kulübü takımı, çok kısa bir süre önce kurulmasına rağmen, yıllardır prestijli FRC yarışmalarında dereceler alan tecrübeli 42 takım arasından üstün başarıyla aldığı 3’lükle “Excellence in Engineering” ödülüyle başarılarına bir yenisini ekledi. FRC, tüm dünya çapında düzenlenen en eski ve en prestijli robotik turnuvalarından biri olarak öne çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Karnede Kıyas; Utanç, Suçluluk Ve Eksiklik Duygusu Uyandırıyor!

Çocuklar yoğun bir dönemi geride bırakarak karnelerini aldı. Karnenin çocuğun bir dönemdeki eğitim durumu hakkında bir geribildirim olduğunu hatırlatan psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, “Karneyi analiz etmeyi öğrenmesi, aslında hayatta zor şeyleri analiz etmesinin küçük bir başlangıcıdır” diyor. Aileleri kıyaslama yapmamaları konusunda uyaran Tarhan, kıyaslama yapmanın çocukta utanç, suçluluk ve eksiklik duygusunu ortaya çıkardığına dikkat çekiyor.


Gastronomi Turizminin Liderleri Turizm Yatırımcıları Forumu Tıf’De Buluşuyor

Gastronomi Turizminin Liderleri


Duba'nin Çılgın Kanal Projesi 735 Milyon Dolara Maloldu

Duba'nin çılgın kanal projesi 735 milyon dolara maloldu


Axess Mobil İle İstanbulkart’Ta Yetersiz Bakiye Dönemi Sona Eriyor!

Akbank müşterileri artık Axess Mobil ile ek ücret ödemeden, kolay ve hızlı bir şekilde İstanbulkartlarına bakiye yükleyebiliyor. Üstelik otomatik yükleme talimatı veren Axessliler 90 TL’ye varan kaybolmayan chip-para kazanıyor.


Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 21 27 Ocak Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Etiketler: Ispartakule, Işık, Lisesi-Fen, Lisesi, Robotik

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.