13 Mayıs 2019 Pazartesi 11:26

GÜNDEM

Forcepoint Siber Deneyim Merkezi Daha Güvenli Dijital Dönüşüm İçin Çalışıyor

Forcepoint Siber Deneyim Merkezi

Forcepoint Siber Deneyim Merkezi   Daha Güvenli Dijital Dönüşüm İçin Çalışıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Daha Güvenli Dijital Dönüşüm için Çalışıyor

Küresel siber güvenlik lideri Forcepoint’in hayata geçirdiği Siber Deneyim Merkezi (Cyber Experience Center), işletmeler ve devlet kurumları için günümüzün gelişmekte olan siber tehditlerine ait etkileri etkileyici bir deneyimle anlatacak.

İnsan odaklı küresel siber güvenlik şirketi Forcepoint, insan merkezli siber güvenlik için dünyanın dört bir yanından gelen talebe cevap vermek amacıyla yeni siber inovasyon ve geliştirme merkezini Siber Deneyim Merkezi (Cyber Experience Center) adıyla faaliyete açtı. Geleceğe yönelik daha güçlü bir güvenlik altyapısı oluşturmak isteyen küresel devlet kuruluşları ve büyük işletmeler için çözümler üreten Forcepoint, milyon dolar ölçeğindeki yeni yatırımıyla siber güvenlik alanındaki çalışmalarında yeni ufuklar çiziyor. Forcepoint, Siber Deneyim Merkezi’ni öncü bir teknoloji merkezi olması, bilgisayar bilimi teknolojilerinin gelişimindeki tarihi rolü ve bölgenin en iyi teknoloji yeteneklerini yetiştiren dünya standartlarında üniversitelere ev sahipliği yapması nedeniyle ABD’nin Boston şehrinde kurdu.

Siber Güvenlikte İnsan Merkezli Yaklaşımın Başarısı Sergileniyor

Forcepoint’in yeni Siber Deneyim Merkezi, siber güvenlikte insan merkezli yaklaşım ve güvenlik çözümleri konusunda inovatif, etkileşimli ve sürükleyici bir tecrübe sunmayı hedefliyor. Siber Deneyim Merkezi’nde bulunan son teknoloji ürünü Küresel Yönetici Brifing Merkezi, sunduğu bütünleşik güvenlik çözümleriyle hem şirketlerin hem çalışanların başarılı olabilecekleri güven veren bir ortam sağlıyor.

Aralarında dünyanın en büyük ve en inovatif kuruluşlarının üst düzey yöneticilerinin de bulunduğu Siber Deneyim Merkezi ziyaretçileri, modern siber saldırıların önüne geçmek için insan davranışlarını temel alan çözümlerin etkinliğini Forcepoint aracılığıyla ilk elden öğreniyor.

Dünya Ekonomi Forumu’na göre 100 trilyon dolarlık bir rekabet avantajı sağlayan dijital dönüşümden yararlanma yarışı sırasında, süratle ilerleyen inovatif gelişmelere karşın firma ve kurumların güvenlik çözümleri çaresiz kalıyor. Dijital dönüşüm endüstrileri yeniden şekillendirirken, her ölçekteki ve sektördeki kurum ve firmalar inovasyona olan yaklaşımlarını tekrar ele alarak,teknolojinin nasıl daha etkili bir şekilde rekabet etmelerine yardımcı olabileceğini düşünüyor. Forcepoint’in Siber Deneyim Merkezi, kuruluş ve firmaların dijital dönüşüm sırasında karşılaşabilecekleri güvenlik problemlerini benzersiz bir şekilde görselleştiriyor ve iş kolunun ihtiyaçlarına özel olarak Forcepoint güvenlik çözümlerinden belirlenmiş dinamik bir haritalandırma sağlıyor. Böylece firmalar hem karşılaşabilecekleri güvenlik sorunlarını gerçekleşmeden tecrübe ediyor hem de çözümlerin etkinliğini gözlemleyebiliyor.

Merkezinde insan davranışları bulunan siber güvenlik çözümlerinin yeniden tanımlanmasının günümüz dijital girişimlerini güven altında alınmakta kritik bir öneme sahip olduğunu dile getiren Forcepoint CEO’su Matthew Moynahan, “Yeni Siber Deneyim Merkezi, müşterilerinin dijital dönüşüm sürecinde karşılaştıkları en karmaşık güvenlik sıkıntılarına karşın Forcepoint’in cevabı olan insan davranışları analitiğine dayalı eşsiz güvenlik çözümlerini gözler önüne seriyor. Müşterilerimize, günümüzün gelişen siber tehditlerinin kendi özel iş alanlarındaki etkisini anlamalarına yardımcı olacak, türünün ilki bir deneyim vadediyoruz.” diyor.

Davranışa Dayalı Analitikte Mükemmelliğin Küresel Merkezi Olacak

Yeni Siber Güvenlik Merkezi, aynı zamanda Forcepoint Davranışsal Analitik Mükemmeliyet Merkezi vazifesi görecek. Bu birim sadece her iş alanı ve endüstri için mümkün olan en iyi çözümleri sunmayı hedefleyen ürünler geliştirmekle kalmayacak ve her Forcepoint müşterisi için üst düzey servis hizmeti sağlayacak. Yeni küresel Mükemmeliyet Merkezi, mevcutta var olan uygulama ve çözüm yöntemlerine yenilikçi ve modern bir yorum getirirken, Forcepoint X-Labs davranış bilimi araştırmacılarıyla ortaklaşa gerçekleştirilecek çalışmalarla yeni çözümlere de imza atacak.

Davranışsal Analitik Mükemmeliyet Merkezi, Analitik Mühendisliği önderliğinde analitiği, veri bilimi ve siber güvenlik alanı uzmanlığını bir araya getirerek yönetecek. Bu yaklaşımla Analitik Mühendisliği ekipleri, Forcepoint portföyüne uç noktadan buluta kadar en gelişmiş algılama metodolojilerini sunacak ve müşterilerin inovasyonu hızlandırmasına ve işle ilgili sıkıntıların süratle çözümlenmesine yardımcı olacak.

Forcepoint™ hakkında

Forcepoint, bireysel kullanıcıların ve makinelerin ortaya çıkardığı dinamik riske yanıt verecek şekilde sürekli kendini yenileyerek dijital iş dünyasını dönüştüren, insan odaklı küresel siber güvenlik şirketidir. Forcepoint Human Point sistemi Riske Uyarlanabilir Koruma sağlayarak, verinin ve sistemlerinin her zaman güvenle kullanımını garanti altına alır. Austin, Teksas merkezli Forcepoint, 150 ülkede binlerce özel şirkette ve kamu kuruluşunda güvenliğin insan unsurunu korur. www.forcepoint.com/tr

Sosyal Medyada Forcepoint'e Katılın LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/forcepoint Twitter: https://www.twitter.com/forcepointsec Facebook: https://www.facebook.com/ForcepointLLC/ Instagram: https://www.instagram.com/forcepoint

İlginizi Çekebilir

Kıa'ya Kış Fırsatlarla Geldi Ve Görseller

Her aya özel satış kampanyalarıyla otomobilseverlere seçenekler sunan KIA, aralık ayında da cazip fırsatlarına ara vermeden devam ediyor.


Singer’Den Mini El Dikiş Makinası

Singer, yeni ürünü taşınabilir mini el dikiş makinası ile dikişi herkes için kolay hale getiriyor. Kolay ve pratik kullanımıyla ihtiyaç duyulan her an dikiş imkanı sunan el dikiş makinesi, hafifliği ile de dikkat çekiyor. Ürün ilk olarak sadece Singer web sitesi ve aplikasyonunda satışa başladı.


Çimentonun 9 Aylık Verileri Açıklandı

2019 YILININ İLK 9 AYINDA ÜRETİLEN ÇİMENTONUN YAKLAŞIK %20’Sİ İHRAÇ EDİLDİ


Kadın Güvenlik Görevlileri Metrobüs Hattında

Her gün bir milyondan fazla kişinin seyahat ettiği 44 istasyondan oluşan Metrobüs hattında kadın güvenlik personeli göreve başladı. Özel Güvenlik Kanunu ve ilgili yönetmeliklerde belirtilen sorumluluklar çerçevesinde hareket eden kadın güvenlik görevlileri, TÜYAP, Cevizlibağ, Zeytinburnu, Şirinevler istasyonunda hizmet veriyor.


Altınyıldız Classics’Ten Kosova’Da İlk Mağaza

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, yurt dışı atılımlarını sürdürüyor. Balkan ülkelerinden Kosova’nın tarihi şehri Prizren’de ilk mağazasını ABI Çarshia AVM’de açan Altınyıldız Classics, yeni konseptiyle 210 metrekarelik alanda hizmet vermeye başladı.


Etiketler: Forcepoint, güvenlik, Merkezi, siber, Siber

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.