16 Haziran 2019 Pazar 09:17

GÜNDEM

Ford, 21. Geleneksel Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’Nde Bir Kez Daha Pırellı’Yi Onurlandırdı

Pirelli, 21. geleneksel Ford Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’nde en iyi performans gösteren küresel tedarikçi olarak sürdürülebilirlik ödülüne layık bulundu. Pirelli’nin Sürdürülebilirlik Dünya Mükemmeliyet Ödülünü Ford Motor Company Ürün Geliştirme ve Satınalmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hau Thai-Tang ile Kalite ve Yeni Model Programları Başkan Yardımcısı Linda Cash takdim etti.

Ford, 21. Geleneksel Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’Nde  Bir Kez Daha Pırellı’Yi Onurlandırdı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Ford’un Sürdürülebilirlik Dünya Mükemmeliyet Ödülü’ne layık bulunmak, büyük bir onur” diyen Pirelli Tire North America CEO’su Marco Crola şöyle devam etti: “Sürdürülebilirlik, Pirelli’nin temel değerlerinden biridir. Tüm faaliyet alanlarında ve her türlü yönetim kararında, dünyanın her yerinde, Grubun büyüme vizyonuna ve stratejilerine tam olarak entegre edilmektedir. Pirelli için doğal kauçuğun sorumlu bir şekilde tedarik edilmesi (bakınız https://naturalrubber.pirelli.com), karbon azaltımı ve malzeme inovasyonu gibi alanlarda önemli bir paydaş olan Ford’u sürdürülebilirlik alanındaki güçlü liderliğinden dolayı tebrik ediyoruz. Pirelli olarak arka arkaya iki yıldır küresel performans alanında Ford'dan büyük bir ödül alıyoruz; ortaklığımızı önemsiyor, gelecekte de Ford'la iş birliğimizi sürdürmeyi arzuluyoruz.”

Pirelli Tire North America Orijinal Ekipman Başkan Yardımcısı Ernest Bedia ise şu yorumda bulundu: “Pirelli ekibi, daha sürdürülebilir bir otomotiv sektörü için yenilikçi ürünler geliştirmede büyük adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Ford’un mobiliteyi daha verimli ve sürdürülebilir hale getirme taahhüdüne paralel olarak Pirelli de bu yolculuğun her adımında destek vermeyi planlıyor. Ford ile Pirelli arasındaki iş birliğinde görev yapan ve daha iyi bir gelecek yaratmak için çalışan herkese en içtenlikle teşekkür ediyorum.”

Thai-Tang şöyle konuştu: “Ford’un geleneksel Dünya Mükemmeliyet ödülleri, başarımıza katkıda bulunan en yüksek performanslı tedarikçilerin üstün başarılarını onurlandırmak amacıyla veriliyor. Pirelli gibi tedarikçiler dünyanın en güvenilir mobilite şirketi olma misyonumuzu gerçekleştirmede kilit rol oynuyor.”

Küresel mükemmeliyette en yüksek seviyeye ulaşan şirketler aşağıdakiler dahil 10 kategoride ödüle layık bulundu:

# # #

Fotoğraf altı: (Soldan sağa Ford Yöneticileri: Hau Thai-Tang, Ürün Geliştirme ve Satın ama Üst Yöneticisi; Linda Cash, Kalite ve Yeni Model Programları Başkan Yardımcısı. Pirelli Yöneticisi: Ernest Bedia – Orijinal Ekipman Kuzey Amerika Başkan Yardımcısı)

Pirelli hakkında

1872 yılında kurulan Pirelli’nin genel merkezi Milano’da (İtalya) bulunuyor. Pirelli, faaliyetlerini odakladığı premium segmentte dünya liderliğini sürdürüyor. Dünya çapında 160’tan fazla ülkede ticari faaliyeti bulunan Pirelli, 12 ülkede 19 fabrikada üretim yapıyor. 1907 yılından bu yana motor sporlarında başarıyla rekabet eden Pirelli, halen Formula 1© ve Superbike dünya şampiyonası gibi pek çok uluslararası şampiyonanın tek resmi lastik tedarikçiliğini üstleniyor.

Pirelli, “çevre dostu performans” ürünlerinden sorumlu tedarik ve çalışanlarına sağlıklı bir ortam sunmaya kadar her konuda sürdürülebilir uygulamaları benimseyen, sosyal ve çevre bilinci yüksek bir kurum olarak tanınıyor. Şirket halen Dow Jones Sürdürülebilirlik Dünya ve Avrupa Endekslerinde otomotiv bileşenleri parçaları sektöründe ve CDP İklim Değişikliği A Listesinde küresel lider olmanın yanı sıra Euronext Vigeo, Ethibel Pioneer ve Ethibel Excellence, ECPI ve Oekom gibi pek çok endeks ve sıralamada da lider konumda yer alıyor.

Pirelli Tire North America, Rome (Georgia, ABD) kentindeki genel merkezinde Modüler Entegre Robotik Sistem (MIRS) tesisi ve Ar-Ge merkezi, Meksika’da en gelişmiş teknolojilerle donatılmış Silao fabrikası, New York, Los Angeles, Detroit, Montreal ve Mexico City’de satış ve pazarlama ofisleri ve Los Angeles’ta prestijli amiral mağazası ile faaliyetlerini sürdürüyor. Şirket, ihracata ve iç pazara yönelik çeşitli otomobil/motosiklet uygulamaları için orijinal donanım ve değişim lastiklerin üretimini, dağıtımını ve pazarlamasını gerçekleştiriyor. Pirelli hakkında daha detaylı bilgi www.pirelli.com sitesinde yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir

Digiday Avrupa Ödülleri 2019’Un Tek Türk Markası Dimes

10 Aralık 2019


Vodafone 15. İstanbul Yarı Maratonu Kayıtları Başladı

Dünyanın en iyi 8 yarı maratonundan biri olan Vodafone İstanbul Yarı Maratonu 5 Nisan 2020 Pazar günü 15. kez koşulacak. Yaklaşık 75 ülkeden 15 bin sporcunun katılımı beklenen yarışlar için kayıtlar erken kayıt avantajları ile başladı.


İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Qatar Aırways’İn 1 Milyonuncu Yolcusunu Özel Bir Törenle Karşıladı

İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN ULUSLARARASI HAVALİMANI QATAR AIRWAYS’İN 1 MİLYONUNCU YOLCUSUNU ÖZEL BİR TÖRENLE KARŞILADI


Renault Mais Contact Center World Dünya Finallerinde 4 Ödül Aldı

Renault MAİS, çağrı merkezi sektörünün en prestijli organizasyonu olan Contact Center World yarışması dünya finallerinde 4 ödüle layık görüldü.


Yeni Yıl Sofralarına Porland Işıltısı

Porland, yeni bir yıla girmenin heyecanını sofralarımızda rengarenk yansıtıyor, Hep Birlikte Olacağımız Renkli Sofralara…


Etiketler: Pirelli, Ford, Dünya, olarak, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.