15 Mart 2019 Cuma 14:59

GÜNDEM

Ford İle Muhteşem Manzaralar, Çam Kokuları, Su Sesleri Ve Yalın Tatlara Yolculuk “Açık Ateş”!

Şef Yılmaz Öztürk, Ford SUV Dünyası ile doğanın huzurunu ve lezzetlerini keşfe çıkıyor, tadına doyulmaz lezzet hikayeleri anlatıyor.

Ford İle Muhteşem Manzaralar, Çam Kokuları, Su Sesleri Ve Yalın Tatlara Yolculuk  “Açık Ateş”!
Ford İle Muhteşem Manzaralar, Çam Kokuları, Su Sesleri Ve Yalın Tatlara Yolculuk  “Açık Ateş”!
Ford İle Muhteşem Manzaralar, Çam Kokuları, Su Sesleri Ve Yalın Tatlara Yolculuk  “Açık Ateş”!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bu dünyada sesler bir başka, manzara bir başka, hava bir başka… Hatta lezzetler bile bambaşka! Çünkü çıkılan bu yolculukta deneyimli şef Yılmaz Öztürk, bizlere “Açık Ateş”te ve alışılmışın çok dışında sofralar hazırlıyor.

Açık Ateş” ile Lezzetin Ötesine Yolculuk

Ford, şehrin karmaşasına inat sıra dışı bir sadeliğin hakim olduğu bu dünyada, “Açık Ateş” dizisiyle buram buram doğallık kokan lezzetler hazırlıyor. Direksiyona geçen Yılmaz Şef, “Açık Ateş”i yakmak için kimi zaman masmavi deniz kenarını, kimi zamansa yemyeşil manzaraları mesken tutuyor. Sadece doğanın sunduklarıyla olabildiğince sade sofralar hazırlamak için hünerli ellerini, doğanın sessizliğine teslim ediyor ve bize de sadece dinlemek kalıyor.

Açık Ateş” ile Doğaya Kulak Verin

Ford SUV Dünyası, “Açık Ateş” projesinde; Yılmaz Şef’in doğal yöntemler ve birkaç malzemeyle hazırladığı lezzetlerle bize orada olma hissini yaşatıyor. Özlediğimiz ve ihtiyacımız olana daha iyi kulak veriyoruz ve her bölümde doğanın derinden gelen seslerini en ince detaylarına kadar dinliyoruz. Bir yanda yaprakların rüzgarla dans eden sesi, diğer yanda kıyıya vuran dalgalar… Hepsi gerçek, hepsi yakın…

Doğa özlemiyle yola çıkan Ford, “Açık Ateş” bölümlerini izlemeden önce bizlere bir uyarıda da bulunuyor: Bu sesleri dinlerken sanki ordaymışsınız gibi hissetmek için kulaklığınızı takmayı unutmayın.

Künye:

Reklamveren: Ford Otosan

Reklamveren Yetkilileri: Gonca Sofuoğlu Temiz, Önder Olcay, Ece Barak

Kreatif Direktör: Gürkan Gürel

Marka Direktörü: Halil İbrahim Özay

Prodüktör: Bensu Şengül

Sosyal Medya Ekibi: Ali Eren Bilgin, Salim Çobanoğlu

Şef: Yılmaz Öztürk

Yönetmen: Ahmet Üzgün

Editör: Merve Arkunlar

Yapım Evi: Pre Prodüksiyon

İlginizi Çekebilir

Grand Hyatt İstanbul’Da Havuz Ve Yeşillik Keyfi Bir Arada

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, yeşillikler içinde gizli kalmış bahçesinde yer alan havuzunda bu yazın tadını çıkarın.


Basın Bülten Ramazanda Kilo Vermenize Yardımcı Öneriler

Son yıllarda Ramazan Ayında oruçlu geçirilen süre 16 saat civarında. Ancak kilo aldığından şikâyet edenler de var. Türkiye’de hem Uzman Klinik Psikolog hem de Uzman Diyetisyen ünvanlı tek isim olan Merve Öz, bu durumun fiziksel açlığın ötesinde, aç kalma korkusuyla insanları fazla yemek yemeğe ittiğini söylüyor. Bununla birlikte hızlı yemek yeme, tercihlerin kalorili besinlerden yana olması gibi yanlış seçimlerin kilo almada etkili olduğunun da altını çiziyor.


Şişecam Yöneticilerine Insead’Dan Liderlik Eğitimi

DÜNYANIN ÖNDE GELEN İŞLETME OKULLARINDAN INSEAD İŞBİRLİĞİ İLE ŞİŞECAM YÖNETİCİLERİNE ÖZEL EĞİTİM PROGRAMI


Guess Eco Denım Moda Ve Sürdürülebilirlik, Hepsi Bir Arada

Sirküler modaya yönelik bu GUESS sürdürülebilirliği, 2017'de yayınlanan şirketin sürdürülebilirlik raporunda daha ayrıntılı olarak yer verilen daha büyük “GUESS Sürdürülebilirlik Planının” bir parçasıdır. 2017 yılından bu yana GUESS ayrıca küresel pamuk endüstirisinin sürdürülebilirliğini geliştirmeye odaklı daha iyi pamuk insiyatifine katılarak, (Daha iyi pamuk Girişimi’yle (BCI); ormanları ve yerel toplulukları korumayı amaçladı ve yapay ipek ve diğer selilozik maddelerle ilgili sorumlu bir politika hayata geçirdi.


İmamoğlu Bizim İstediğimiz Şey De Bu!

İftar sahibi Sadri Sarar: Bize CHP'ye oy vermeye sizin pozitif yaklaşımınız yönlendirdi!İmamoğlu: Bizim istediğimiz şey de bu!


Etiketler: Açık, Ateş, Yılmaz, Ford, için

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.