22 Şubat 2019 Cuma 18:15

GÜNDEM

Fortnite Dünya Kupası Ve 100 Milyon Dolar Ödüllü 2019 Etkinlikleri Duyuruldu

22.02.2019 – Epic Games tarafından geliştirilen ve dünya çapında 200 milyondan fazla oyuncuya ulaşarak bir fenomen haline gelen Fortnite, bir kez daha oyun dünyasında çok büyük etkileri olacak bir haberle oyuncuların karşısında. Epic, 26-28 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek Fortnite Dünya Kupası ve 2019 yılı boyunca çeşitli rekabetçi turnuvalarda dağıtılacak 100 milyon dolarlık ödül havuzu hakkındaki ilk detayları paylaştı.

Fortnite Dünya Kupası Ve 100 Milyon Dolar Ödüllü 2019 Etkinlikleri Duyuruldu
Fortnite Dünya Kupası Ve 100 Milyon Dolar Ödüllü 2019 Etkinlikleri Duyuruldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Fortnite Dünya Kupası

İlk duyurusu geçtiğimiz yıl yapılan Fortnite Dünya Kupası, 13 Nisan’dan 16 Haziran’a kadar sürecek 10 haftalık Çevrimiçi Açık elemeler ile başlayacak. Elemelerin her haftasında gerekli koşulları* sağlayan oyuncular 1.000.000 dolarlık ödül havuzu için yarışacaklar.

Dünyanın her yerindeki Fortnite oyuncularına açık olan elemeler sonucunda en iyi 100 Tekli oyuncusu ve en iyi 50 İkili takımı 26-28 Temmuz’da New York’ta düzenlenecek 30 milyon dolar ödül havuzlu Fortnite Dünya Kupası’na katılmaya hak kazanacak. Dünya Kupası’na katılan her bir oyuncu en az 50.000 dolar kazanmayı garantilerken, Fortnite Dünya Kupası Tekli Şampiyonu olmayı başaran oyuncu 3 milyon dolarlık büyük ödülün sahibi olacak.

Epic Games, battle royale dışında bir şeyler arayan oyuncuları da unutmamış. Fortnite Dünya Kupası Finalleri boyunca pek çok değişik ve eğlenceli etkinlik farklı mod ve formatlarla oyuncuların karşısında olacak. Ayrıca hem bizzat Dünya Kupası’na katılan hem de eğlenceye evlerinden ortak olan oyuncular için daha pek çok sürpriz bulunuyor.

Kazanmanın Pek Çok Yolu Var

1.000.000 dolar nakit ödüllü haftalık turnuvalar yıl sonuna kadar devam edecek. Rekabet ortamını çeşitlendirmek için bu turnuvalarda farklı tür mod ve formatlar kullanılacak. Ayrıca Epic Games, dünyanın farklı yerlerindeki partnerleriyle işbirliği yaparak onlara turnuva araçları ve ödül konusunda yardım edecek. Böylelikle hem Fortnite’ın dünya çapındaki rekabetçi etkinlikleri gelişmiş ve 2019 için ayrılan 100 milyon dolarlık ödül havuzu daha iyi bir şekilde dağıtılmış olacak.

Fortnite Dünya Kupası ve diğer oyun içi etkinliklerle ilgili tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için fortnite.com adresini ve oyunun resmi Twitter ve Facebook sayfalarını takip etmeyi unutmayın.

###

Not:

*Herhangi bir Fortnite yarışmasına katılmaya uygun olmak için oyuncunun en az 13 yaşında (veya oyuncunun ikamet ettiği ülkede zorunlu tutulan yaşta, gerekirse daha büyük bir yaşta) olması gerekmektedir. 13 ila 17 yaş (veya oyuncunun ikamet ettiği ülkede zorunlu tutulan yaşta, gerekirse daha büyük bir yaşta) arasındaki oyuncuların ebeveynlerinden veya yasal velisinden izin alması zorunludur. Oyuncuların kendileri tarafından yarışmaya kaydedilen tüm Epic hesapları konusunda iyi itibar sahibi olmaları, ortaya çıkmamış bir ihlal içerisinde olmamaları gerekmektedir. Ayrıca oyuncuların Epic kurallarını çiğnedikleri için cezalı durumda olmamaları veya daha önce bu tarz bir ceza almış olmaları halinde tüm ceza süresini bitirmiş olmaları gerekmektedir. Etkinlik, kanunla sınırlanmış veya yasaklanmış olan yerlerde geçersizdir. Oyuncuların katılımı konusunda ilave şartlar ve hükümler mevcuttur.

###

Fortnite Hakkında

Fortnite açık dünyada geçen bir co-op hayatta kalma oyunudur. Günümüz dünyasında geçen oyunda aniden ortaya çıkan fırtınalar sonucu dünya nüfusunun %98'i ortadan kaybolmuş ve yerlerine zombiye benzer yaratıklar ortaya çıkmıştır. Oyuncular bu dünyada diğer oyuncularla işbirliği içerisinde kaynak toplayıp üsler yapmakta ve kendilerini yaratıklara ve fırtınaya karşı koruyarak hayatta kalmaya çalışmaktadır. Oyunun ayrı bir modu olan Fortnite Battle Royale ise, 100 oyuncunun bir haritada birbirlerine karşı mücadele ederek hayatta kalan son oyuncu olmaya çalıştıkları ücretsiz bir versiyondur.

Resmi Web Sitesi:

Epic Games Hakkında

1991 yılında kurulan Epic Games, Unreal, Gears of War, Shadow Complex ve Infinity Blade gibi oyunlarının yaratıcısıdır. PC, konsol, mobil, Web ve VR platformlarında sayısız oyunun geliştirilmesine olanak sağlayan Unreal Engine oyun motorunun da sahibi olan Epic Games hâlihazırda Battle Breakers, Spyjinx ve yeni Unreal Tournament oyunları üzerinde çalışmaktadır. Ücretsiz olarak kullanılabilen Unreal Engine'e unrealengine.com adresinden ulaşmak mümkündür. Stüdyo hakkında daha fazla bilgi edinmek için epicgames.com adresini ve Twitter'da @EpicGames sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Resmi Web Sitesi:

İlginizi Çekebilir

Pangaltı semti adını nereden almış?

Pangaltı semti adını Bologna kökenli bir hancı olan Jean-Baptiste Pancaldi’den almıştır. Bu sakin bölgeye yerleşmiş olan İtalyan o zaman dutlu olan Pangaltı’da ve hanına uğrayan avcılar ile doğa meraklıları sayesinde para kazanmaktaymış.


Profilo E Doz İle Yılda 372 Damacana Su Ve Yüzde 30 Deterjan Tasarrufu Sağlayın

Deterjanı bir kere doldurun, gerisini ona bırakın


Tim İhracat Meşalesini Bu Kez 'Doğu Anadolu Meclisi' İle Erzurum’Da Yaktı

TİM, Türkiye Turnesi İstişare Buluşmalarının İkincisini, Erzurum’da Gerçekleştirdi


P&G, Geleceğin E Ticaret Trendlerini İş Ortaklarıyla Paylaştı

Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük temizlik ve kişisel bakım ürünleri şirketlerinden Ariel, Fairy, Prima, Pantene gibi markaların üreticisi P&G, hem fiziksel hem de dijital mağazası bulunan müşterilerine yönelik “Gelecek E-Ticaret’te” paneli düzenledi. Panelde e-ticaretin son trendleri, iş ortaklarıyla paylaşıldı.


Ruh Halinden Anlayan Robot Lg Cloi

LG Electronics Hakkında:


Etiketler: Fortnite, Dünya, Kupası, için, Epic

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.