27 Eylül 2019 Cuma 11:11

GÜNDEM

Forum Avm’Ler Sektörün Oscar’Larına Damga Vurdu

Multi Türkiye portföyünde bulunan Marmara Forum, Forum Gaziantep, Forum Trabzon, Forum Kayseri, Forum Erzurum, Forum Magnesia, Forum Mersin, Forum Bornova ve Gordion alışveriş merkezleri, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC’nin düzenlediği Solal Pazarlama Ödülleri’ne 7 ödülle damgasını vurdu. Sektörün Oscarları olarak anılan törende Gümüş Kategori’de 3 ödül alan Multi Türkiye AVM’leri, 4 Onur Ödülü’nün de sahibi olarak iz bırakan bir performansa imza attı.

Forum Avm’Ler Sektörün Oscar’Larına Damga Vurdu
Forum Avm’Ler Sektörün Oscar’Larına Damga Vurdu
Forum Avm’Ler Sektörün Oscar’Larına Damga Vurdu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC’nin düzenlediği Solal Pazarlama Ödülleri’nde, Avrupa’nın en büyük gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketlerinden Multi’nin Türkiye portföyündeki AVM’lerine ödül yağdı. İşte 25 Eylül gecesi İngiltere’nin başkenti Londra’da yapılan törende, Multi Türkiye çatısı altındaki AVM’lerin kazandıkları ödüller ve kategorileri:

Kategori: Satış ve Ziyaretçi Trafiğini Yükseltme Aktivasyonu (Gümüş Ödül)

“Paylaşmayı Seviyorum” - Marmara Forum: Üst üste üç yıldır ICSC’den ödüllerle dönen Marmara Forum, “Askıda Ne Var” platformu ile yaptığı işbirliği çerçevesinde tüm üniversite öğrencileri için askıya Marmara Forum’da kullanılabilecek yüzlerce hediye bıraktı. Ziyaretçiler de “paylaşmayı seviyorum” sloganıyla bu akımın parçası oldu.

Kategori: Satış ve Ziyaretçi Trafiğini Yükseltme Aktivasyonu (Gümüş Ödül)

Forum Süper Lig” – Forum Trabzon, Forum Kayseri: Türk Futbol Liginin resmi yayın haklarına sahip Bein Medya ile işbirliği yapan Multi Türkiye, Forum Trabzon ve Forum Kayseri’deki müşterilerine belirli bir alışveriş karşılığı haftalık maç paketleri hediye ederek bir ilke imza attı.

Kategori: Stratejik Pazarlama (Gümüş Ödül)

“İndirim Treni” – Forum Gaziantep: Forum Gaziantep restore ederek satış istasyonuna dönüştürdüğü 1987 model vagonun içerisinde indirimli ve outlet ürünlerin satışını yaparak nostaljik motiflerle modern alışveriş kültürünü bir araya getirdi.

Kategori: Halkla İlişkiler (Onur Ödülü)

“AVM’leri Anneler Yönetirse” – Forum Erzurum, Forum Kayseri, Forum Magnesia, Forum Mersin, Forum Trabzon: Multi Türkiye, Anneler Günü’nde portföyündeki 5 AVM’nin yönetimini annelere bıraktı. AVM’nin çeşitli alanlarında karşılarında görevli anneleri bulan ziyaretçiler şaşkınlık dolu, unutulmaz anlar yaşadı.

Kategori: Halkla İlişkiler (Onur Ödülü)

“Zamanda Aşk Yolculuğu” – Marmara Forum: Marmara Forum AVM içine kurulan stüdyoda makyaj artistleri, kostüm ve aksesuarların yardımı ile çocukluğuna döndürülen veya yaşlandırılan ziyatetçiler, zamanda aşk yolculuğuna çıkarak sıradışı bir deneyim yaşadı.

Kategori: Kurumsal Sosyal Sorumluluk (Onur Ödülü)

“Bana Kitap Oku” – Forum Bornova: Altı Nokta Körler Derneği Manisa Şubesi ile işbirliği ile Forum Bornova’da kurulan Sesli Kitaplar Odası’na gelen ziyaretçiler, görme engelliler için kitap okuyarak unutulmaz bir projenin parçası oldu.

Kategori: Satış ve Ziyaretçi Trafiğini Yükseltme Aktivasyonu (Onur Ödülü)

“Harcadıkça Kazan” – Gordion: Ziyaretçilerine inovatif yöntemlerle farklı fırsatlar sunan Gordion AVM, oluşturduğu web platformu ve mobil aplikasyon sayesinde tüketicilere harcadıkça puan kazandıran sanal hediye kartı geliştirdi.

Multi Hakkında

Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.778 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir

Yeni Renault Captur Euro Ncap’Ten Beş Yıldız Elde Etti

Yeni Renault Captur, Euro NCAP güvenlik testlerinde en yüksek not olan beş yıldız aldı. B-SUV lideri Captur, en üst seviyede aktif ve pasif güvenlik sunuyor.


Youtube'da 2019’Un En Popüler Videoları Belli Oldu

Yılın sonuna yaklaşırken Türkiye’de ve Dünyada 2019’da YouTube'a damgasını vuran videolar, kanallar ve anlar 'YouTube Rewind' başlığı altında toplandı.


Kibar Ve Nazik Görünümlerine Aldanmayın!

Kibar ve nazik görünümlerine aldanmayın!


Zubizu Yılbaşı Alışveriş Günlerine Yoğun İlgi

Türkiye’nin en iyi markalarının katıldığı ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl 4 - 5 Aralık’ta Yapı Kredi Crystal ana sponsorluğunda Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Her yıl on binlerce ziyaretçinin katıldığı ve yılın en önemli alışveriş etkinliği haline gelen ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl da yoğun ilgi gördü.


Samsung İnovasyon Merkezi’Nde Belediyelerin Dijital Dönüşümü Masaya Yatırıldı

Samsung İnovasyon Merkezi’nde


Etiketler: Forum, Multi, Türkiye, Kategori,, Marmara

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.