7 Ekim 2016 Cuma 22:25

YURTTAN

Frig Vadisi'de Balon Uçuşları Yapılacak

Eskişehir'deki Frig Vadisi'nde yapılması planlanan bolan uçuşlarının tanıtımı, kent merkezinde şapıldı. Yere bağlı Türk Hava Kurumu'na (THK) ait balona binen Vali Azmi Çelik, "Yakında Frig Vadisi'nde balon uçuşları olacak" dedi.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

DHA


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Eskişehir'deki Frig Vadisi'nde yapılması planlanan bolan uçuşlarının tanıtımı, kent merkezinde şapıldı. Yere bağlı Türk Hava Kurumu'na (THK) ait balona binen Vali Azmi Çelik, "Yakında Frig Vadisi'nde balon uçuşları olacak" dedi.

Eskişehir, Afyonkarahisar ve Kütahya illeri sınırları içerisinde kalan Frig Vadisi'nde balon uçuşlarının gerçekleştirilmesi için çalışma başlatıldı. Eskişehir Valiliği tarafından başlatılan çalışma kapsamında Yenibağlar Mahallesi'ndeki eski bir fabrika bahçesinde balon uçuşunun tanıtımı yapıldı. Tanıtıma Eskişehir Valisi Azmi Çelik ile THK Gökçen Havacılık Genel Müdürü Erdoğan Aslantaş da katıldı.

Yere bağlı THK'ya ait balona binenen Eskişehir Valisi Azmi Çelik, yakın zamanda Frig Vadisi'nde balon uçuşlarının gerçekleşeceğini söyledi. Kendisinin de ilk kez balona bindiğini belirten Vali Çelik şöyle konuştu:

"Tabii ki yukarıdan görmenin heyecanı başkadır. Frig Vadisi bizim açımızdan güzel bir bölge. İlimize gelen misafirlerimizi balonla Frig Vadimizin güzelliklerini gösterebilir miyiz dedik. Türk Hava Kurumu Gökçen Havacılık yetkilileri sağ olsunlar geldiler, gerekli incelemeleri yaptılar. Uçuşun uygun olabileceği kanaatine vardılar. Genel müdürümüze teşekkür ediyoruz. İnşallah yakın zamanda Frig Vadisi'nde uçuş olacak.

İlginizi Çekebilir

Gelecek Nesiller Taider Kuzey Yıldızı Projesi’Ni Konuştu

Gelecek Nesiller TAİDER Kuzey Yıldızı Projesi’ni Konuştu


Basın Bülteni: Westworld’Ün Yeni Sezonu, Amerika İle Aynı Anda Digiturk’Te Başlıyor

Diziyi izlemeye ilk kez başlayacaklar ya da bir kez daha izlemek isteyenler için, birinci sezonun tüm bölümlerine ise beIN CONNECT’ten ulaşmak mümkün.


Dijital Müzik Platformu Muud, Sahne Projesi İle Geleceğin Müzisyenlerini Keşfediyor

Türk Telekom’un ‘Muud’una göre özgürce müzik’ deneyimi sunan dijital müzik platformu Muud, genç müzisyenleri “Muud Sahne”ye davet ediyor. Muud Sahne ile oyunlaştırma kurgulu ilk online müzik yarışmasını hayata geçiren Türk Telekom amatör müzisyenlerin seslerini geniş kitlelere duyurmasına olanak sağlıyor. Muud kullanıcılarının, Muud mobil uygulaması üzerinden verecekleri oylar sonrası yarışmayı kazanan müzisyen, albüm ve klip ile ödüllendirilecek.


Yılın Seçilmiş Ürünleri 3'Üncü Kez Sahiplerini Buluyor

Yılın Seçilmiş Ürünleri 3'üncü kez


İlhan Şeşen Tüm Dinleyicilerini “Ciddi Eğlence”Ye Davet Ediyor!

İLHAN ŞEŞEN TÜM DİNLEYİCİLERİNİ “CİDDİ EĞLENCE”YE DAVET EDİYOR!


Etiketler: Frig Vadisi, Eskişehir, Azmi Çelik,

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.