25 Ekim 2019 Cuma 10:45

GÜNDEM

Fuzulev,1453 Engelliler Spor Kulübü’Nün İsim Sponsoru Oldu

Türkiye’de tasarrufa dayalı faizsiz ev alma sisteminin öncü firması olan FuzulEv, Türk sporuna olan desteğini sürdürüyor. Bu kapsamda çalışmalarına hız kesmeden devam eden FuzulEv, Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligi ekiplerinden 1453 Engelliler Spor Kulübü ile 2019-2020 sezonu için sponsorluk anlaşması imzaladı.

Fuzulev,1453 Engelliler Spor Kulübü’Nün İsim Sponsoru Oldu
Fuzulev,1453 Engelliler Spor Kulübü’Nün İsim Sponsoru Oldu
Fuzulev,1453 Engelliler Spor Kulübü’Nün İsim Sponsoru Oldu
Fuzulev,1453 Engelliler Spor Kulübü’Nün İsim Sponsoru Oldu
Fuzulev,1453 Engelliler Spor Kulübü’Nün İsim Sponsoru Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Anlaşmaya göre mavi beyazlı takım bir yıl boyunca Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligi’nde ‘’FuzulEv 1453 Engelliler Spor Kulübü’’ adıyla mücadele edecek. FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal ile 1453 Engelliler Spor Kulübü Başkanı Sayın Cemal Özçelik’in ve Fuzul Grup yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde açılış konuşması yapan FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, ’Kurulduğumuz günden bu yana Fuzul Grup olarak toplumsal yaşamın gelişimine katkı sağlama sorumluluğuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çerçevede, başta basketbol olmak üzere, hepimizi aynı coşku ve heyecan çemberine alan sporun çeşitli dallarına ve sporculara destek oluyoruz. 2017 yılından bu yana 1453 Engelliler Spor Kulübü’nü destekliyoruz. Kulübün sponsorluğunu ilk kez üstlendiğimizde kamuoyunun engelli sporlarını daha fazla desteklemesini ve ‘’Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligi’’nden daha fazla haberdar olmasını hedefledik.1453 Engelliler Spor Kulübü ile olan iş birliğimiz bizim için çok değerli ve anlamlı. Umut ediyorum ki önümüzdeki dönemde bu branş dalına kamuoyunun daha fazla ilgisini çekip bir farkındalık yaratmayı başaracağız’ ’dedi.

Türk sporunu desteklemekten gurur ve mutluluk duyduklarını ifade eden Akbal, ‘’FuzulEv 1453 Engelliler Spor Kulübü’nün çok başarılı bir sezon geçireceğine inanıyorum. Yönetimimize ve sporcularımıza başarılar diliyorum. Burada herkesin huzurunda her zaman yanlarında olacağımızın sözünü veriyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan anlaşmadan duyduğu memnuniyeti dile getiren 1453 Engelliler Spor Kulübü Başkanı Sayın Cemal Özçelik ise,’’ Bugün bizim için de çok anlamlı bir gün. Kurulduğumuz günden bu yana kulübümüzü destekleyen FuzulEv’e ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Eyüp Akbal’a teşekkürlerimi sunuyorum. Geçen yıl yalnızca tek bir mağlubiyetle ligi bitirmeyi başardık, bu sezonu ise FuzulEv’in de değerli desteğiyle namağlup kapatarak şampiyon olmayı ve 1. lige çıkmayı hedefliyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

Video görüntüleri için;

KIMIZ and KIMIZ

Yasemin Sayın

0545 538 32 35

İlginizi Çekebilir

Youtube'da 2019’Un En Popüler Videoları Belli Oldu

Yılın sonuna yaklaşırken Türkiye’de ve Dünyada 2019’da YouTube'a damgasını vuran videolar, kanallar ve anlar 'YouTube Rewind' başlığı altında toplandı.


Video 250 Bin Tl'lik Taşla Kaplı Otomobil Fespa'da

Yapımı 3 ay sürdü, 1 milyon taş kullanıldı


Zubizu Yılbaşı Alışveriş Günlerine Yoğun İlgi

Türkiye’nin en iyi markalarının katıldığı ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl 4 - 5 Aralık’ta Yapı Kredi Crystal ana sponsorluğunda Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Her yıl on binlerce ziyaretçinin katıldığı ve yılın en önemli alışveriş etkinliği haline gelen ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl da yoğun ilgi gördü.


Akbank’Tan İhracatçılara A’Dan Z’Ye Destek!

Funda Dilek


Gazdaş’Tan Tüketicilere Kışa Hazırlık İçin İpuçları

GAZDAŞ, kış ayları ile birlikte artan doğal gaz tüketiminin alınacak etkili önlemler ve doğru kullanım alışkanlıkları ile makul düzeylerde tutulabileceğini belirtirken üzücü olaylarla karşılaşmamak için doğal gaz kullanıcılarının tedbir almalarını ve doğal gaz kullanımına geçmeden önce baca ve kombi bakımlarını mutlaka yaptırmaları gerektiğini söyledi.


Etiketler: FuzulEv, Engelliler, Spor, Kulübü, 1453

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.