24 Ocak 2020 Cuma 11:01

GÜNDEM

G Tops’Tan Etkileyici Tekli “Dıal”

G-TOPS’TAN ETKİLEYİCİ TEKLİ: “DIAL”

G Tops’Tan Etkileyici Tekli  “Dıal”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Epic Istanbul sanatçısı G-tops, 2020 yılına söz ve bestesi kendisine ait olan yeni teklisi “Dial” ile hızlı bir başlangıç yapıyor!

Rap dünyasında ses getirecek genç sanatçı Bora Gündoğan namı değer G-tops, kendi hayatından esinlenerek yazdığı başarılı sözleri ve alışılmışın dışındaki müzikal kimliği ile bu sene adından çokça söz ettirecek. Daha önce yayınladığı “Da Win G” albümüyle de dikkatleri üzerine çeken sanatçı, 2020 yılında yayınlayacağı şarkıların başlangıç noktası olan “Dial” ile müziğe sıradışı bakış açısını ortaya koyuyor.

Klip yönetmenliğinin Mustafa Özen’in üstlendiği “Dial” klibi, dikkat çeken sahneleriyle şarkıyla aynı gün dinleyicilerin beğenisine sunuldu.

G-tops, Wiz Khalifa gibi ana akım sanatçıların hayat tarzlarını benimseyerek The Notorious B.I.G, Eminem, N.W.A ve Wu-Tang Clan benzeri isimlerin de söz yazma tekniklerinden etkilenip şiirsellik ve şarkı yazma konularında kendini geliştirmeye devam ediyor.

Henüz 15 yaşında yaşadığı “çarpıcı” olaylar G-tops’ı gerçek tutkusu rap’e yöneltti. Hayalini sanatsal düşünce biçimiyle rap müziğini kullanarak gerçeğe dönüştürmeye karar verdi. G-tops kelimelerle oynama tutkusundan aldığı keyfi hayranlarıyla paylaşmaya devam edecek.

Rap müziğe farklı vizyonu ve yaratıcılığıyla özgün bir katkı sunan G-tops’ın yeni teklisi “Dial” Epic Istanbul etiketiyle şimdi tüm dijital platformlarda!

İlginizi Çekebilir

Bebeklik Dönemi Dikkat Süresi Yetişkinlikteki Konsantrasyon Becerilerini Etkiliyor!

Bebeklik dönemi dikkat süresi


Vodafone Busıness Ve İş Bankası’Nın Dijital Tarım Projesi Uluslararası Platformda Tanıtıldı

Vodafone Grubu’nun her yıl düzenlediği Vodafone Business Industry Analyst Summit 2020’ye davet edilen Vodafone Business ve İş Bankası, Londra’daki etkinlikte, üretimde verimliliği artıran, maliyetleri düşüren, çevreyi koruyan ve sürdürülebilir tarımı destekleyen “Dijital Tarım Projesi”ni tanıttı. Uluslararası platformda örnek gösterilen proje büyük beğeni topladı.


Türkiye’Deki Suriyeli Nüfusu Artışa Geçti

BASIN BİLDİRİSİ


Yataş’Ta Yılın İlk Kampanyası Başladı

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş, 02 Ocak – 29 Şubat tarihleri arasında hem indirimli hem hediyeli bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında tüm yatak, baza ve başlıklarda yüzde 60’a varan indirim fırsatının yanı sıra her 3.490 TL’lik set alışverişlerinde tüm tekstil ürünlerinde geçerli 400 TL’lik hediye çeki tüm Yataş mağazalarında sizleri bekliyor.


Küçükçiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar! Küçükçiftlik Bahçe Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

Çimlerin üstünde yıldızların altında!


Etiketler: G-tops, Dial, Epic, Istanbul, 2020

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.