25 Ocak 2019 Cuma 11:30

GÜNDEM

Galatasaray'ın Forma Sırt Sponsoru Moov By Garenta Oldu Ve Görseller

“Kullandığın kadar araç” mottosuyla araç kiralamaya özgürlük getiren MOOV by Garenta, Galatasaray Futbol Takımı’nın forma sırt sponsoru oldu. MOOV by Garenta, araç kiralamanın talepten araç teslimine kadar tüm aşamalarında yepyeni bir deneyim sunuyor.

Galatasaray'ın Forma Sırt Sponsoru Moov By Garenta Oldu   Ve Görseller
Galatasaray'ın Forma Sırt Sponsoru Moov By Garenta Oldu   Ve Görseller
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Garenta, “kullandığın kadar araç” mottosuyla hizmete sunduğu MOOV by Garenta markasıyla Galatasaray’ın forma sırt sponsoru oldu. MOOV by Garenta sponsorluk kapsamında, Galatasaray’ın Süper Lig ve Türkiye Kupası’nda yapacağı maçlarda forma sırt sponsoru olarak yer alacak.

“Türk sporunun destekçisiyiz”

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız “Garenta markamızla uzun ve kısa dönem kiralamanın yanı sıra yenilikçi hizmetler geliştirmeye devam ediyoruz. Bu alanda en yeni markamız MOOV by Garenta ile tüketicilere kullandıkları süre kadar araç kiralama imkanı sağlayarak sektöre farklı bir dinamik getirdik” dedi.

Daha önce Garenta ve ikinciyeni.com markalarıyla Galatasaray’ın forma sırt sponsoru olduklarını anımsatan Ayyıldız, “Anadolu Grubu ve Garenta olarak Türk sporunun gelişimi için desteğimizi sürdürüyoruz. Daha önce Garenta ve ikinciyeni.com markalarımızla Galatasaray’ın forma sırt sponsoru olmuştuk. Şimdi yeni nesil ve dinamik markamız MOOV by Garenta ile Galatasaray formasında yer alacağız. Türk sporuna desteğimizi önümüzdeki yıllarda da sürdürmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

“İstediğin an, istediğin yerde”

Google Play Store ve App Store üzerinden indirilebilen MOOV by Garenta uygulaması, araç kiralamada özgürlük sunan yeni bir hizmet. “Kullandığın kadar öde” prensibiyle çalışan, aracın istenilen yere getirildiği ve istenilen yerde teslim edilebildiği bu uygulama yepyeni bir deneyim sunuyor. Kullanıcılar araçlarını ister valeyle bulundukları konuma çağırabiliyor ister valesiz olarak kendilerine en yakın aracı alarak, sadece ihtiyaçları kadar araç kiralamanın keyfini yaşıyor.

“Büyüyen bir paylaşım ekonomisi”

MOOV by Garenta uygulamasının hızla büyüyen bir paylaşım ekonomisi olduğunun altını çizen Ayyıldız : “ MOOV by Garenta ile şu an dakikada 1 araç kiralanıyor ve uygulamamız haftada %10’luk bir büyüme gösteriyor.

Mevcut durumda İstanbul ve İzmir’de 1.000’e yakın araç filomuzla hizmet veriyoruz. Amacımız kısa vadede 2.000 araçlık filo oluşturmak. Orta vadede en az 10 ilde hizmet vermeyi, daha uzun vadede ise paylaşım ekonomisi felsefemizi genişleterek, kullanıcıların araçlarını da sisteme dahil etmeyi hedefliyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Guess’İn Birbirinden Renkli Ve Şık Tasarımları Atasun Optik’Te

Atasun Optik, sade ve feminen bir görünüm yakalamak isteyenleri Guess’in klasik ve modern tarzdaki güneş gözlükleriyle buluşturuyor!


Cildinizin Güzelliğini Yedikleriniz Belirliyor

Ketojenik ya da glutensiz besleniyor, düzenli olarak kombuça içiyor, yemekleri Hindistan cevizi yağıyla hazırlıyorsunuz. Peki ama yediklerinizin cildinize etkisini biliyor musunuz? İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, bu kez yeme içme trendlerinin cildimizle ilişkisini tartışmaya açıyor.


Peerbie, Üniversite Adaylarına Hayallerindeki Üniversiteyi Seçmeden Deneyimleme Şansı Sunuyor

Türkiye’de inovasyonu herkese ulaştırmak üzere yola çıkan PeerBie, milyonlarca öğrenciyi yakından ilgilendiren Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) puanlarına göre tercih dönemindeki aday öğrencilere yol göstermek üzere dijital mentörlerini arıyor.


Mesa Bodrum Demirbükü Projesinde İş Dünyasının Liderleri Sahnedeydi

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık ödünsüz kalite anlayışı ve nitelikli yaşam alanlarıyla yaşam markası haline gelen Mesa'nın; Bodrum’un en özel koylarından birinde hayata geçirdiği MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesinde iş dünyasının liderleri sahne aldı.


Franchise Sadece ‘Gıda’Değildir!

Türkiye’de ve dünyada franchise, gıdadan gayrimenkule, otomotivden, eğitime kozmetikten, mobilyaya, hazır giyimden, aksesuara kadar ve daha birçok sektörü içinde barındıran günden güne büyüyen bir ekosistem. Günümüz rekabet koşulları içinde kurumsal ve güçlü bir marka yaratmak için sıfırdan başlamak yerine bilinen ve büyük bir zincirin parçası olma avantajı da birçok girişimcinin franchise sistemini tercih etmesinde etkili oluyor.


Etiketler: Garenta, MOOV, araç, Galatasaray, kadar

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.