28 Mart 2019 Perşembe 11:02

GÜNDEM

Garanti Bankası Bu Yıl Da Cdp Türkiye İklim Liderleri Arasında Yer Aldı

Dünyanın en büyük çevresel raporlama platformu olan CDP’nin İklim Değişikliği ve Su programlarının 2018 yılı Türkiye sonuçları, 27 Mart Çarşamba günü yapılan CDP İklim Değişikliği Konferansı ile açıklandı. Garanti Bankası’nın ana sponsorluğunda gerçekleşen konferansta aynı zamanda ‘CDP Türkiye Liderleri’ ödülleri de sahiplerini buldu. Garanti Bankası önceki senelerde olduğu gibi bu yıl da yine CDP Türkiye İklim Liderleri arasında yer aldı.

Garanti Bankası Bu Yıl Da Cdp Türkiye İklim Liderleri Arasında Yer Aldı
Garanti Bankası Bu Yıl Da Cdp Türkiye İklim Liderleri Arasında Yer Aldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu’nun Türkiye ayağını yürüttüğü, dünyanın en büyük çevresel raporlama platformu olan CDP’nin, 2018 yılı Türkiye sonuçları, Zorlu PSM’de gerçekleşen CDP İklim Değişikliği Konferansı’nda paylaşıldı. Konferans, TÜSİAD Başkanı Simone Kaslowski ve CDP Avrupa Direktörü Steven Tebbe konuşmalarıyla başladı.

İklim değişikliği ile mücadele konusunda öne çıkan çalışmalarıyla dikkat çeken Garanti Bankası, ana sponsor olarak destek verdiği konferansın ‘Liderler Paneli’nde de konuşmacı olarak yer aldı. AFD Türkiye İklim ve Orman Politikaları Kıdemli Yöneticisi, Zeren Erik’in moderatörlüğünde gerçekleşen panele; Garanti Bankası Kurumsal Krediler ve Proje Finansmanı Yapılandırma Direktörü Emre Hatem, Arçelik Sürdürülebilirlik ve Kurumsal İşler Müdürü Fatih Özkadı ile Aselsan Kurumsal Yönetim Genel Müdür Yardımcısı Hakan Karataş katıldı. Konferansta aynı zamanda ‘CDP Türkiye Liderleri’ ödülleri de sahiplerini buldu. Garanti Bankası’nın ödülünü Emre Hatem teslim aldı.

Konuya ilişkin bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin, “İklim değişikliği kaynaklı risk ve fırsatların Türk iş dünyasının gündeminde her geçen gün daha fazla yer bulması hepimiz için gurur verici. Değişen tüketici algısını ve özellikle yeni neslin yüksek beklentilerini göz önüne aldığımızda, artık hiçbir kurumun iklim değişikliği konusunda aksiyon almama gibi bir lüksü bulunmuyor. Garanti Bankası olarak biz de bu konuyu kendi faaliyetlerimiz kapsamında dikkate aldığımız kadar, müşterilerimiz tarafından da benimsenmesi ve tüm sektörlerde yaygınlaşması için çalışıyoruz. Sürekli gelişim ilkesi çerçevesinde programın metodolojisi her yıl daha da zorlaşıyor. Buna rağmen ülkemizden yüksek puanlar çıkmaya devam ediyor. Bu da, Türkiye’deki pek çok şirketin iklim değişikliği ile mücadele konusunda dünya standartlarını yakaladığını gösteriyor. Biz de geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu yıl da CDP Türkiye İklim Liderleri arasında yer aldığımız için çok mutluyuz. Önümüzdeki yıllarda programa yanıt veren şirket sayısının daha da artmasını diliyoruz.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Honor Emuı 10 Güncelleme Takvimi Açıklandı

HONOR hakkında


Rota, Courchevel

Rota, Courchevel


Canavar 20. Yılında Yeni Evinde!

Monster Notebook İstanbul’da Yeni Genel Merkezine Taşındı


Mutfaklarda Karaca 3Trı Ply Teknolojisi!

Karaca, tasarımdaki gücü ve yaşamlara değer katan inovatif ve pratik ürünlerine, 3TRI-PLY teknolojisi ile ürettiği Nish Copper serisi de katıldı. Seride bulunan sahan, tencere, tava ve karnıyarık tenceresi pişirme deneyimini başarılı bir performansa dönüştürüyor.


Bülten Garanti Bbva Mortgage’Dan Kamu Lojmanlarından Ev Almak İsteyenlere Özel Kredi…

Ticaret Sicil No: 521008


Etiketler: Türkiye, İklim, Garanti, Bankası, Kurumsal

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.