17 Haziran 2019 Pazartesi 11:49

GÜNDEM

Gebkim Mtal Öğrencilerin De Sanayicilerin De Gözdesi Olacak

Kimya sektöründen mesleki eğitime

Gebkim Mtal Öğrencilerin De Sanayicilerin De Gözdesi Olacak
Gebkim Mtal Öğrencilerin De Sanayicilerin De Gözdesi Olacak
Gebkim Mtal Öğrencilerin De Sanayicilerin De Gözdesi Olacak
Gebkim Mtal Öğrencilerin De Sanayicilerin De Gözdesi Olacak
Gebkim Mtal Öğrencilerin De Sanayicilerin De Gözdesi Olacak
Gebkim Mtal Öğrencilerin De Sanayicilerin De Gözdesi Olacak
Gebkim Mtal Öğrencilerin De Sanayicilerin De Gözdesi Olacak
Gebkim Mtal Öğrencilerin De Sanayicilerin De Gözdesi Olacak
Gebkim Mtal Öğrencilerin De Sanayicilerin De Gözdesi Olacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

hem burs hem iş garantisi desteği

Merkezi Liselere Giriş Sınavı (LGS) heyecanı bitti ama öğrenci ve velileri bu kez de okul tercihi telaşı sardı. Hedefini nitelikli bir mesleki eğitim alıp hızlıca hayata atılmak olarak belirleyen öğrenciler için Kocaeli’nde yer alan GEBKİM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi doğru bir tercih olarak dikkat çekiyor. LGS puanı ile öğrenci alacak proje okullar arasında yer alan GEBKİM MTAL deneyimli eğitim kadrosu, öğrencilerin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan altyapısı ve laboratuvarları ile kimya sektöründe iş garantili mesleki eğitim vaat ediyor. GEBKİM Kimya İhtisas OSB’de yer alan sektörlerinin dev firmaları da işe alımlarında GEBKİM MTAL mezunlarına öncelik verecek. Kimya ekosisteminde önemli bir yeri bulunan Kocaeli’nde yer alan diğer OSB’ler de GEBKİM MTAL mezunu öğrencilere iş fırsatları sunacak.

GEBKİM Eğitim ve Sağlık Vakfı tarafından yaptırılan ve desteklenen GEBKİM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi; ilaç, kozmetik, temizlik ürünleri, plastik, ambalaj gibi birçok farklı alt sektöre sahip olan kimya sektöründe çalışmak isteyen gençlere kapılarını açıyor. Kocaeli Dilovası İlçesi’nde yer alan okul 2019 LGS puanıyla 120 öğrenci alacak. Okulda 20 derslik, 8’i kimya ve 4’ü ise endüstriyel olmak üzere 12 laboratuvar bulunuyor. Okul bünyesindeki spor komplekslerine yönelik okul takımlarına ek olarak bu yıl E-Spor takımı da kurulacak. Ayrıca sporun yanı sıra sosyal yaşamlarında başarılı bireyler olarak yetişmeleri için ülkemizin itibarlı eğitim kurumları ile işbirliği halinde eğitimler düzenlenecek. GEBKİM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yemek ve servis yanında uzaktan gelecek öğrenciler için yurt imkanı da sunulacak. Başarılı öğrenciler GEBKİM Özel Bursu ile desteklenecek.

GEBKİM MTAL Türkiye’nin en iyi mesleki eğitim veren okulu olmayı hedefliyor…

GEBKİM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni tercih edecek başarılı öğrenciler hem pratik hem de uygulamalı atölye çalışmaları ile nitelikli bir eğitim alarak geleceğe hazırlanacaklar. GEBKİM Vakfı’nın hedefi nitelikli eğitime gönül veren üyelerinin desteği ile GEBKİM MTAL’yi sadece Kocaeli’nin değil Türkiye’nin en iyi mesleki eğitimini veren okulu yapmak. Deneyimli eğitim kadrosu, laboratuvarları ve atölyelerinin yanı sıra sanayi ile iç içe eğitim vizyonu ile bu konuda iddialı. Son sınıf öğrencileri haftanın üç günü GEBKİM Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmaların tesislerinde uygulamalı eğitim alacaklar. GEBKİM Vakfı’nın Yönetimi de öğrencilerin yanında olacak ve sanayideki deneyimleri ile öğrencilere mentorluk yapacaklar.

GEBKİM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, katma değeri yüksek ve geleceği parlak kimya sektöründe iş garantili eğitim imkanı sunması ile farklılaşıyor. GEBKİM Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren sektörlerinin dev şirketleri genç mezunlara işe alımlarında öncelik verecek. Böylece daha mezun olmadan işleri hazır olacak. Ayrıca Kocaeli’nde yer alan ve kimya sanayine ev sahipliği yapan çok sayıdaki diğer OSB’ler de GEBKİM MTAL mezunu öğrenciler için önemli iş fırsatları barındırıyor.

İlginizi Çekebilir

Ptt Aş’Den Hayatın İçinde Atatürk Konulu Sürekli Posta Pulları

PTT AŞ, Mustafa Kemal Atatürk’ün askerî ve siyasi hayatının dışında, günlük yaşamındaki en doğal hallerine ait görsellere yer verilerek hazırlanan 7 değerli “Hayatın İçinde Atatürk Konulu Sürekli Posta Pulları” ve ilk gün zarfını 16.07.2019 tarihinde tedavüle sundu.


Aylık 850 Teslimat, 4250 Satış İle Sektöre İvme Katıyor.

Aylık 850 teslimat, 4250 satış ile sektöre ivme katıyor.


Signify'ın Yeni Akıllı Aydınlatma Direği Brightsites İle Şehirler Artık Daha Akıllı

Signify'ın Yeni Akıllı Aydınlatma Direği BrightSites ile Şehirler Artık Daha Akıllı


Versace İle Gücü Ve İhtişamı Hissedin

Ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, Versace’nin kendine özgü felsefesini yansıtan ihtişamlı tasarımlarını lüks tutkunlarıyla buluşturuyor. Zarafetiyle ve iddiasıyla öne çıkan en yeni modellerde de Versace’nin ikonik Medusa sembolü yerini koruyor.


Dünyanın İlk Mobil Uygulama Fuarı İstanbul'da Yapılacak

Dünyanın ilk mobil uygulama fuarı olan Mobilefest, mobil platformlarda kullanılan son teknolojileri yatırımcılarla, sektör profesyonelleriyle ve son kullanıcılarla buluşturmak amacıyla, 21-24 Kasım 2019 tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde, H.I.S., MMA (Mobile Marketing Association) ve Atölye Grup iş birliği ile gerçekleşecek.


Etiketler: GEBKİM, eğitim, alan, MTAL, öğrenciler

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.