20 Kasım 2018 Salı 13:59

GÜNDEM

Geleceğin Mobil Sigortacılık Projeleri Anadolu Sigorta Hackathon’Da Yarıştı

Bu yıl ikincisi yapılan ve “Mobil Sigortacılık” temasıyla düzenlenen Anadolu Sigorta Hackathon, 17-18 Kasım tarihlerinde gerçekleşti. Sigortacılıkta hayatı kolaylaştıracak mobil sigortacılık projelerine ev sahipliği yapan Hackathon’da ‘The Expert’projesiyle TheVertex takımı birinci oldu.

Geleceğin Mobil Sigortacılık Projeleri Anadolu Sigorta Hackathon’Da Yarıştı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Anadolu Sigorta Hackathon, bu yıl “Mobil Sigortacılık” temasıyla gerçekleşti. 17–18 Kasım tarihlerinde Anadolu Sigorta Genel Müdürlüğü’nde yapılan etkinlikte, katılımcılar 24 saat boyunca projeleri üstünde çalıştı. ‘TheVertex’ takımı, kasko sigortalarında işlem başlangıcından bitimine kadar olan süreci kolaylaştırmaya yönelik geliştirdiği The Expert projesiyle birinci oldu. İkinciliği ‘24 Saatte Devr-i Alem’ takımı eğlenceli mobil sigortacılık deneyimi sunmayı amaçlayan ‘Konsta’ projesiyle alırken, ‘OmniOrigin’ takımı ise ‘AnadoluMan’ mobil sigortacılık oyunlaştırma projesiyle üçüncü oldu.

“Sektöre katkı sağlayacak projelere zemin oluşturuyoruz”

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Anadolu Sigorta Hackathon’a gençlerin, üniversite öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiğini söyleyen Anadolu Sigorta Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Abacı, “Anadolu Sigorta olarak bu tür etkinliklerle paydaşlarımızın yanı sıra sektöre katkı sağlayacak projelere zemin oluşturmayı hedefliyoruz. Son iki yıldır gelen başvurular, ortaya çıkan birbirinden yaratıcı projeler doğru bir yatırım yaptığımızın en önemli göstergesi” dedi.

Anadolu Sigorta Hackathon’a 13 ekip halinde 49 yarışmacı katıldı. İlk üçe giren ekibin ödüllendirildiği Hackathon’da, birinciye 20 bin, ikinciye 10 bin, üçüncüye ise 5 bin TL değerinde para ödülü verildi.

Gece boyunca yarışmacılara sürpriz hediyelerin verildiği çekilişler yapılırken, tüm katılımcılara bir yıllık Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası hediye edildi.

İlginizi Çekebilir

Çocuklarda Yüzme, Obeziteyi Engelliyor

Sports International Çankaya Vadi Şubesi Yüzme Eğitmeni Neşe Kısal, çocuklarda yüzmenin önemine dikkat çekti. Çocuklarda yaygın olarak görülen obeziteden yüzme ile uzak durulabileceğini anlatan Kısal, doğru ve uygun program vurgusu yaptı.


Oppo İle Fc Barcelona’Nın Başarılı İş Ortaklığı Yenilendi

OPPO İLE FC BARCELONA’NIN BAŞARILI İŞ ORTAKLIĞI YENİLENDİ


Orta Yaş Üzeri Facebook, Genç Kuşak Instagram Kullanıyor

Orta yaş üzeri Facebook, genç kuşak Instagram kullanıyor


Dünyanın İlk Mobil Uygulama Fuarı İstanbul'da Yapılacak

Dünyanın ilk mobil uygulama fuarı olan Mobilefest, mobil platformlarda kullanılan son teknolojileri yatırımcılarla, sektör profesyonelleriyle ve son kullanıcılarla buluşturmak amacıyla, 21-24 Kasım 2019 tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde, H.I.S., MMA (Mobile Marketing Association) ve Atölye Grup iş birliği ile gerçekleşecek.


Türkiye Finans’Tan ‘Masraflara Değil, Hayata Katılın’ Kampanyası

Türkiye Finans, “Masraflara değil Hayata Katılın” kampanyası ile müşterilerini Banka’nın avantajlı dünyasına katılmaya davet ediyor. Bu kampanya ile Türkiye Finans müşterileri temel bireysel bankacılık işlemlerinde masraf ödemiyor. ATM, mobil ve internet şubesinden gerçekleştirdikleri EFT işlemleri için de masraf ödemeyen Banka müşterileri, 8500 anlaşmalı ATM’den indirimli veya komisyonsuz olarak para çekebiliyor. Müşteriler, Bankanın aidatsız kredi kartı olan Happy Bonus Zero Kart'ın bonus ve taksit olanaklarından da ücretsiz olarak yararlanabiliyor.


Etiketler: Anadolu, Sigorta, Hackathon, takımı, projesiyle

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.