21 Mayıs 2019 Salı 10:51

GÜNDEM

Genç İş Adamı Mehmet Dinçerler, New York’Ta Düzenlenen Gençlik Zirvesi’Nde Yerini Aldı

Türkiye'nin New York Başkonsolosluğu ile Genç MÜSİAD USA tarafından düzenlenen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı resepsiyonu kapsamında davet edilen Gloria Jean's Coffees Türkiye CEO'su Mehmet Dinçerler, New York Midtown Hilton Hotel’de, ilham veren konuşması ile gençlerin gönlünü fethetti.

Genç İş Adamı Mehmet Dinçerler, New York’Ta Düzenlenen Gençlik Zirvesi’Nde Yerini Aldı
Genç İş Adamı Mehmet Dinçerler, New York’Ta Düzenlenen Gençlik Zirvesi’Nde Yerini Aldı
Genç İş Adamı Mehmet Dinçerler, New York’Ta Düzenlenen Gençlik Zirvesi’Nde Yerini Aldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında New York Başkonsolosluğu ile Genç MÜSİAD USA tarafından düzenlenen “Gençlik Zirvesi”ne, Türkiye’nin en genç iş adamları arasında yer alan Gloria Jean's Coffees Türkiye CEO'su Mehmet Dinçerler başta olmak üzere çok sayıda genç yaştaki sporcu, sanatçı ve iş insanı katılım gösterdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan zirvede, konuşmacılar arasında yer alan Dinçerler, “Atatürk’ün tüm gençlere armağan ettiği bu özel gün, aslında bizlere verilen değerin yanı sıra, milletimizin gençlere olan ihtiyacı ve inancını da ortaya koymaktadır.

Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basarak, Kurtuluş Savaşı’nın fitilinin ateşlediği 19 Mayıs gününü gençlere armağan etmesi tesadüf değildir. Burada çok ince bir mesaj bulunuyor. Kurtuluşun ve yükselişin sadece biz gençlerin elinde olduğunu ve genç nesilleri yarına hazırlayan toplumların geleceğe güvenle bakabileceği vurgulanıyor. “Gençlik” sadece yaş ile olan bir kavram değildir, aynı zamanda fikirlerin yeniliği de demektir. Genç fikirli demek; toplumsal fayda için gördükleri sorunlara veya ihtiyaçlara yönelik fikirler üretebilen, çalışan ve toplumun inavosyon sürecine katkı sağlayabilen demektir. Bu sebeple atalarımızın büyük mücadele ile kazandığı bu toprakları bizlerde gelecek nesillere bırakmak için çok çalışmaya devam etmeliyiz” dedi.

Çok genç yaşta başladığı ticari hayatından bahseden Dinçerler, Türkiye’de 800 kişiye kadar istihdam sağladığını aktardı. Konuşmasına devam eden Dinçerler, Türk gençlerinin ne kadar ahlaklı, çalışkan ve özverili bir şekilde çalışarak, ülkemize katkı sağlamaya devam edeceğinden emin olduğunu dile getirerek, şirketin kuruluş aşamasından bugüne kadar geldiği noktayı gençlerle paylaştı.

Gençlik zirvesinde konuşma yapan Dinçerler’e, Türkiye Başkonsolosluğu tarafından plaket takdim edildi.

İlginizi Çekebilir

Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Kobi’Lerin İlk Tercihi Sodexo

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, 26 ilde faaliyet gösteren KOBİ’ler üzerinde gerçekleştirdiği Türkiye Yemek Kartı Pazar Araştırması’nı tamamladı. Araştırma sonuçlarına göre Sodexo; KOBİ’ler arasında en fazla tercih edilen ve yüzde 81,4 ile bilinirliği en yüksek yemek kartı oldu.


Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Büyük Bir Devrim

Kaynakların verimli kullanılması ve doğaya duyarlı üretim eksenli “Sürdürülebilirlik” kurumların kamuoyunun dikkati çekmek için üzerinde yoğun mesai harcadığı bir kavram haline geldi.


Galatasaray Espor'un Vodafone Freezone Şampiyonluk Lig'inden İhracı Hakkında

Galatasaray Espor’un 2020 Kış Mevsimi’ne katılım hakkının askıya alınması kararı, tarafların ortak mutabakatıyla devam edecektir. Yeni yönetimle gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde, Galatasaray Espor’un lige katılım devamlılığı konusunda mutabakata varılmış ve Galatasaray Espor’a 2020 Yaz Mevsimi’ne katılma hakkı verilmiştir. Galatasaray Espor’un taahhüt ettiği yükümlülükleri yerine getirmemesi durumunda, 2020 Yaz Mevsimi ile ilgili alınmış karar tekrar tarafımızdan gözden geçirilecektir.


Deri'n Fikirler Deri Üretim Ve Tasarım Yarışmasında Final Heyecanı

Deri sektöründe çifte ödül töreni heyecanı yaşanıyor. Deri sektörüne yenilikçi ve vizyoner tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen Deri’n Fikirler Deri Üretim ve Tasarım Yarışması Final Defilesi ile deri sektöründe ihracatın yıldızı 36 firmanın ödül alacağı ödül töreni heyecanı 22 Ocak 2020 Çarşamba akşamı yaşanacak.


Etiketler: Dinçerler, Gençlik, Türkiye, genç, Atatürk

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.