21 Mayıs 2019 Salı 10:51

GÜNDEM

Genç İş Adamı Mehmet Dinçerler, New York’Ta Düzenlenen Gençlik Zirvesi’Nde Yerini Aldı

Türkiye'nin New York Başkonsolosluğu ile Genç MÜSİAD USA tarafından düzenlenen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı resepsiyonu kapsamında davet edilen Gloria Jean's Coffees Türkiye CEO'su Mehmet Dinçerler, New York Midtown Hilton Hotel’de, ilham veren konuşması ile gençlerin gönlünü fethetti.

Genç İş Adamı Mehmet Dinçerler, New York’Ta Düzenlenen Gençlik Zirvesi’Nde Yerini Aldı
Genç İş Adamı Mehmet Dinçerler, New York’Ta Düzenlenen Gençlik Zirvesi’Nde Yerini Aldı
Genç İş Adamı Mehmet Dinçerler, New York’Ta Düzenlenen Gençlik Zirvesi’Nde Yerini Aldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında New York Başkonsolosluğu ile Genç MÜSİAD USA tarafından düzenlenen “Gençlik Zirvesi”ne, Türkiye’nin en genç iş adamları arasında yer alan Gloria Jean's Coffees Türkiye CEO'su Mehmet Dinçerler başta olmak üzere çok sayıda genç yaştaki sporcu, sanatçı ve iş insanı katılım gösterdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan zirvede, konuşmacılar arasında yer alan Dinçerler, “Atatürk’ün tüm gençlere armağan ettiği bu özel gün, aslında bizlere verilen değerin yanı sıra, milletimizin gençlere olan ihtiyacı ve inancını da ortaya koymaktadır.

Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basarak, Kurtuluş Savaşı’nın fitilinin ateşlediği 19 Mayıs gününü gençlere armağan etmesi tesadüf değildir. Burada çok ince bir mesaj bulunuyor. Kurtuluşun ve yükselişin sadece biz gençlerin elinde olduğunu ve genç nesilleri yarına hazırlayan toplumların geleceğe güvenle bakabileceği vurgulanıyor. “Gençlik” sadece yaş ile olan bir kavram değildir, aynı zamanda fikirlerin yeniliği de demektir. Genç fikirli demek; toplumsal fayda için gördükleri sorunlara veya ihtiyaçlara yönelik fikirler üretebilen, çalışan ve toplumun inavosyon sürecine katkı sağlayabilen demektir. Bu sebeple atalarımızın büyük mücadele ile kazandığı bu toprakları bizlerde gelecek nesillere bırakmak için çok çalışmaya devam etmeliyiz” dedi.

Çok genç yaşta başladığı ticari hayatından bahseden Dinçerler, Türkiye’de 800 kişiye kadar istihdam sağladığını aktardı. Konuşmasına devam eden Dinçerler, Türk gençlerinin ne kadar ahlaklı, çalışkan ve özverili bir şekilde çalışarak, ülkemize katkı sağlamaya devam edeceğinden emin olduğunu dile getirerek, şirketin kuruluş aşamasından bugüne kadar geldiği noktayı gençlerle paylaştı.

Gençlik zirvesinde konuşma yapan Dinçerler’e, Türkiye Başkonsolosluğu tarafından plaket takdim edildi.

İlginizi Çekebilir

Bıtdefender Browser Isolatıon En Sofistike Siber Tehditleri Engelliyor

BITDEFENDER BROWSER ISOLATION


Şirinler Özel Şovuyla Trump Avm’Ye Geliyor! 30 Ağustos 8 Eylül

Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek Şirinler Live Show, çocuklara eğlence ve neşe dolu bir gün yaşatacak. Gösteri 30 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında her gün Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de sahnelenecek, tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak. Ayrıca gösteri sonunda her çocuğa Şirinler posteri hediye edilecek.


Teknolojiyle Gelen Sağlık

EasyVit’in Concordix teknolojisi ile daha çok DHA


The Bodrum Edıtıon Sahilinde Mubı İle Sinema Keyfi Eylül Programı

Geçtiğimiz sene Ian Schrager ve Marriott International ortaklığında açılan The Bodrum EDITION, lüks otel deneyimini yeniden yorumluyor ve Türkiye’deki otellere yeni bir enerji getiriyor.


Melike Şahin’İn Teklisine Levni Yorumu “Kimin Izdırabı”

MELİKE ŞAHİN’İN TEKLİSİNE LEVNİ YORUMU: “KİMİN IZDIRABI”


Etiketler: Dinçerler, Gençlik, Türkiye, genç, Atatürk

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.