19 Kasım 2018 Pazartesi 11:46

GÜNDEM

Generali Sigorta Acenteleri Kıbrıs'ta Buluştu

Generali Sigorta acenteleri

  Generali Sigorta Acenteleri Kıbrıs'ta Buluştu
  Generali Sigorta Acenteleri Kıbrıs'ta Buluştu
  Generali Sigorta Acenteleri Kıbrıs'ta Buluştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kıbrıs’ta buluştu

Mart-Ağustos 2018 dönemini kapsayan 6 aylık zaman diliminde gerçekleştiren kampanya sonucunda hedefe ulaşan 30 Generali Sigorta acentesi Kıbrıs’ta buluştu.

Türkiye’de 150 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve dünyanın önde gelen sigorta kuruluşlarından olan Generali Sigorta, acenteleri için düzenlediği seyahat kampanyalarına devam ediyor. Mart-Ağustos 2018 dönemini kapsayan kampanya sonucunda hedefe ulaşan ve Kıbrıs seyahat kampanyasını kazanan Generali Acenteleri, Kıbrıs’ta bir araya geldi. Generali Sigorta'nın CEO’su Maurizio Pescarini ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir’in ev sahipliğinde gerçekleşen ve 2 gece 3 gün süren buluşmaya 30 acente katıldı.

Buluşmanın ilk gününde, gezi rehberinin bilgilendirmesi eşliğinde gerçekleştirilen Girne şehir turunun ardından acenteler hoş geldin kokteyli ve akşam yemeğinde bir araya geldi. İkinci gün, Magosa turunun ardından Lefkoşa’ya hareket eden acenteler, gala yemeğinde bir araya gelerek keyifli vakit geçirdi.

Gezi hakkında bilgi veren Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir: “Generali Sigorta olarak her zaman olduğu gibi dağıtım kanallarının merkezine acentelerimizi almaya devam ediyoruz. Bu anlayışla acentelerimize hem motivasyon sağlayacak hem de gelirlerini artıracak fırsatlar sunuyoruz. Kampanyalarımızı acentelerimize katkı sağlayacak ve eğlenceli seyahatlerle motive edecek şekilde tasarlamayı sürdüreceğiz. Seyahatlerimizde acentelerimizin bizlerle olan paylaşımlarını önemsiyor, bu birlikteliği her zaman bir değer olarak görüyor ve acentelerimizin Generali Sigorta’ya olan katkılarına büyük önem veriyoruz. Düzenlediğimiz seyahat organizasyonları ile acentelerimizi yoğun iş hayatından kısa bir süre için de olsa uzaklaştırmaya ve beraber keyifli zamanlar geçirmeyi amaçlıyoruz. Bu bağlamda Kıbrıs seyahatimiz hem acentelerimiz hem de Generali katılımcıları için çok keyifli ve güzel birçok anıyı geride bıraktığımız bir seyahat oldu.” dedi.

Generali Hakkında:

Generali, uluslararası arenada güçlü varlığa sahip, bağımsız bir İtalyan Gruptur. 1831'de kurulan Generali, dünyanın lider sigortacılarından biri olup, 2017 yılındaki 68 milyar Euro toplam prim geliriyle 60'tan fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup, dünya genelindeki 71.000 çalışanı ve 57 milyon müşterisiyle, Batı Avrupa'da lider konumda yer alırken, Orta ve Doğu Avrupa'nın yanı sıra Asya'da da giderek artan bir değerde varlığa sahiptir. Generali Grubu Corporate Knights 2017 yılı sıralamasında dünyanın en sürdürülebilir şirketleri arasında yer almıştır. Generali Sigorta A.Ş. ise 150 yılı aşkın süredir Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

İlginizi Çekebilir

Ahmet Üstüner Ve Yiğit Seferoğlu’Nun ‘’Rüya’’Sı Gerçek Oluyor!

Eskişehir merkezli müzisyenler Ahmet Üstüner ve Yiğit Seferoğlu'nun ortak projesi "Rüya", video klibiyle eş zamanlı olarak, SMM etiketiyle 23 Ağustos'ta, tüm dijital platformlarda yerini aldı.


Baneva Müzik Dolu Yoluna “Peşindeyim”Le Devam Ediyor!

Genç yaşına rağmen, yaptığı müzikle büyük bir dinleyici kitlesi edinip, rap müziğin usta isimlerinden tam not alan Baneva, uzun süredir üzerinde çalıştığı albüm öncesi Basemode Records & Sony Music Türkiye etiketli yepyeni teklisiyle karşınızda.


Yılsonu Konutta 1 Milyonu Aşarız!İlk 7 Ayda 608 Bine Çıktı!

Yılsonu konutta


Son Dakika! Doğum Sonrası Depresyonunun İlacı Onaylandı

Son Dakika!


Dünya Çapında Ödüllü Firma Porland, Maıson&Objet Paris Fuarı'nda Yine Göz Kamaştırıyor...

DÜNYA ÇAPINDA ÖDÜLLÜ FİRMA PORLAND,MAISON&OBJET PARİS FUARI’NDA YİNE GÖZ KAMAŞTIRIYOR…


Etiketler: Generali, Sigorta, Kıbrıs, seyahat, zaman

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.