19 Kasım 2018 Pazartesi 11:46

GÜNDEM

Generali Sigorta Acenteleri Kıbrıs'ta Buluştu

Generali Sigorta acenteleri

  Generali Sigorta Acenteleri Kıbrıs'ta Buluştu
  Generali Sigorta Acenteleri Kıbrıs'ta Buluştu
  Generali Sigorta Acenteleri Kıbrıs'ta Buluştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kıbrıs’ta buluştu

Mart-Ağustos 2018 dönemini kapsayan 6 aylık zaman diliminde gerçekleştiren kampanya sonucunda hedefe ulaşan 30 Generali Sigorta acentesi Kıbrıs’ta buluştu.

Türkiye’de 150 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve dünyanın önde gelen sigorta kuruluşlarından olan Generali Sigorta, acenteleri için düzenlediği seyahat kampanyalarına devam ediyor. Mart-Ağustos 2018 dönemini kapsayan kampanya sonucunda hedefe ulaşan ve Kıbrıs seyahat kampanyasını kazanan Generali Acenteleri, Kıbrıs’ta bir araya geldi. Generali Sigorta'nın CEO’su Maurizio Pescarini ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir’in ev sahipliğinde gerçekleşen ve 2 gece 3 gün süren buluşmaya 30 acente katıldı.

Buluşmanın ilk gününde, gezi rehberinin bilgilendirmesi eşliğinde gerçekleştirilen Girne şehir turunun ardından acenteler hoş geldin kokteyli ve akşam yemeğinde bir araya geldi. İkinci gün, Magosa turunun ardından Lefkoşa’ya hareket eden acenteler, gala yemeğinde bir araya gelerek keyifli vakit geçirdi.

Gezi hakkında bilgi veren Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir: “Generali Sigorta olarak her zaman olduğu gibi dağıtım kanallarının merkezine acentelerimizi almaya devam ediyoruz. Bu anlayışla acentelerimize hem motivasyon sağlayacak hem de gelirlerini artıracak fırsatlar sunuyoruz. Kampanyalarımızı acentelerimize katkı sağlayacak ve eğlenceli seyahatlerle motive edecek şekilde tasarlamayı sürdüreceğiz. Seyahatlerimizde acentelerimizin bizlerle olan paylaşımlarını önemsiyor, bu birlikteliği her zaman bir değer olarak görüyor ve acentelerimizin Generali Sigorta’ya olan katkılarına büyük önem veriyoruz. Düzenlediğimiz seyahat organizasyonları ile acentelerimizi yoğun iş hayatından kısa bir süre için de olsa uzaklaştırmaya ve beraber keyifli zamanlar geçirmeyi amaçlıyoruz. Bu bağlamda Kıbrıs seyahatimiz hem acentelerimiz hem de Generali katılımcıları için çok keyifli ve güzel birçok anıyı geride bıraktığımız bir seyahat oldu.” dedi.

Generali Hakkında:

Generali, uluslararası arenada güçlü varlığa sahip, bağımsız bir İtalyan Gruptur. 1831'de kurulan Generali, dünyanın lider sigortacılarından biri olup, 2017 yılındaki 68 milyar Euro toplam prim geliriyle 60'tan fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup, dünya genelindeki 71.000 çalışanı ve 57 milyon müşterisiyle, Batı Avrupa'da lider konumda yer alırken, Orta ve Doğu Avrupa'nın yanı sıra Asya'da da giderek artan bir değerde varlığa sahiptir. Generali Grubu Corporate Knights 2017 yılı sıralamasında dünyanın en sürdürülebilir şirketleri arasında yer almıştır. Generali Sigorta A.Ş. ise 150 yılı aşkın süredir Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

İlginizi Çekebilir

Lösev Et Dağıtımları İle Ailelerinin Yüzlerini Güldürüyor

LÖSEV BAYRAM ÖNCESİNDE LÖSEMİLİ AİLELERİN YÜZLERİNİ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR


Bmw İ8'in Plug İn Hybrid Motoru 5. Kez Yılın Motoru Seçildi

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin plug-in-hybrid otomobili BMW i8'in ödül avcısı motoru, Yılın Motoru Ödülleri’nde ‘’En İyi Hibrit Motor’’ kategorisinde birinciliği elde ederek üst üste 5. kez Yılın Motoru seçildi. 2014 yılında pazara sunulan BMW i8’in plug-in-hybrid motor sistemi, ‘’Best Hybrid Powertrain’’ kategorisinde birinci oldu.


“Tarladan Fabrikaya Tütünün Serüveni Cibali Sohbetleri’Nde Ele Alınacak”

“Rezan Has Müzesi Cibali Sohbetleri Devam Ediyor”


Abdi İbrahim Medikal Direktörlüğü Bildiriyor; “Tiroid Hastalıkları Her Hastada Farklı Belirtilerle Ortaya Çıkıyor”

Tüm dünyada tiroid hastalıklarına dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla her yıl 25 Mayıs günü Dünya Tiroid Günü olarak kutlanıyor. Tiroid hastalıklarının başta kadınlar olmak üzere tüm yaş gruplarında görülebildiğini belirten Abdi İbrahim Medikal Direktörü Dr. Recep Erşahin, tiroid hastalıklarıyla ilgili bilinmesi gerekenleri anlatıyor.


Ysk Yoruma Açık Kapıları Kapatmadı, Belirsizlik Devam Ediyor

İyi Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Av. Osman Erusta, Yüksek Seçim Kurulu (YSK)’nun, seçim hukukundaki yoruma açık kapıları kapatmadığını, bu yüzden 23 Haziran seçimlerinde de 31 Mart seçimlerinde karşılaşılan benzer sıkıntıların yaşanabileceği uyarısında bulundu.


Etiketler: Generali, Sigorta, Kıbrıs, seyahat, zaman

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.