29 Nisan 2019 Pazartesi 09:03

GÜNDEM

Gerçek Zamanlı Konum Belirleme Ve Durum İzleme Çözümleriyle Verimlilik Artışı Sağlıyor.

Sensormatic tarafından sunulan yenilikçi izleme teknolojileri, başta üretim tesisleri ve perakende mağazaları olmak üzere tüm işletmelere güvenlik ve verimlilik sağlıyor

Gerçek Zamanlı Konum Belirleme Ve Durum İzleme Çözümleriyle Verimlilik Artışı Sağlıyor.
Gerçek Zamanlı Konum Belirleme Ve Durum İzleme Çözümleriyle Verimlilik Artışı Sağlıyor.
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Endüstri 4.0 ile birlikte işletmeler tesislerini daha teknolojik çözümlerle güçlendiriyor. Bununla birlikte, üretimde de kullanılan çeşitli makinelerin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için yenilikçi teknolojilere ihtiyaç duyuluyor. Fabrikada veya mağazada olan personelin anlık olarak nerede olduğunu bilinmek isteniyor.

Türkiye’nin lider güvenlik teknolojileri entegratörü Sensormatic tarafından sunulan gerçek zamanlı konum belirleme ve durum izleme çözümü, firmaların izleme, güvenlik ve verimlilik ihtiyaçlarını karşılıyor. Sistem, anlık durum izleme yeteneğiyle kişi veya ekipmanların önceden belirlenmiş sınırların dışına çıkması durumunda otomatik olarak uyarı veriyor ve önlem alınabilmesini sağlıyor. Dünyanın önde gelen gıda ve içecek şirketleri tarafından da tercih edilen bu çözüm, üretim tesisleri için son derece önemli bir konu olan, makinelerin arıza nedeniyle devre dışı kalması olasılığını da azaltıyor.

Kesintisiz üretim için sürekli sağlık kontrolü

Sensormatic’in tesislerde kullanılan üretim makinelerine özel olarak projelendirdiği çözümler, kesintisiz üretime yardımcı oluyor. Elektrik motorları ve konveyörler gibi sistemlere takılan kablosuz akıllı sensörler sayesinde makinelerin nominal ısı ve titreşimleri öğreniliyor ve sürekli takip ediliyor. Bu değerlerin dışına çıkılırsa otomatik olarak uyarı mekanizmalarının devreye girmesi sağlanıyor. Böylece hem makineler hem de diğer ekipmanlar için henüz bir arıza gerçekleşmeden koruyucu ve önleyici bakım çalışmaları yapılabiliyor. Cihazlarla ilgili hareketlerin düzenli olarak takip edilmesi sayesinde çalışma saati üzerinden gerçekleşen bakım periyodları üzerinde de tam kontrol sağlanabiliyor. Bu özellik yalnızca sabit cihazlar için değil, forklift gibi tesis içinde sürekli hareket halinde bulunan araçların yönetimini de kolaylaştırıyor.

Personelin verimliliğinde artış

Personeli maliyetinin, yönetim giderlerinizin çok önemli bir yerini tutuyor. Anlık durum takip çözümü, fabrikanızda ya da mağazanızdaki personelin görev alanında olup olmadığını anlık olarak takip edebilmenizi sağlıyor.

Tak çalıştır sistemi ile düşük ilk yatırım maliyeti

Beacon tabanlı sensörler, tak-çalıştır alıcılar ve bulut tabanlı yönetim platformu sayesinde kurulum ve devreye alma aşamaları son derece kolay ve hızlı tamamlanıyor. Topladığı sensör verilerini kablosuz ağ üzerinden bulut sistemine ileten alıcıların, saha keşif çalışması sonrası belirlenen noktalardaki prize takılması yeterli oluyor. Sistemin bu denli basit bir altyapıyla ve bulut bilişim tabanlı bir platform üzerinde çalışması sayesinde yerel sunucu alımı ya da ek kablolama gibi ihtiyaçlara gerek olmuyor.Çözümler, kurulum kolaylığının yanı sıra düşük ilk yatırım maliyetiyle de öne çıkıyor.

Sensormatic Güvenlik Hizmetleri;

25 yıldır sektör lideri olarak hizmet veren Sensormatic, sektöre ve ihtiyaca özel tasarladığı marka bağımsız çözümlerle öne çıkan bir teknolojik çözüm entegratörüdür. 300’e yakın uzman çalışanımızla ve Türkiye’deki 14 ofisi ile Perakende, Havacılık, Kamu ve Adalet, Bankacılık ve Finans, Ticari ve Endüstriyel, Enerji, Sağlık, Eğitim, Lojistik, Spor, Turizm ve Otelcilik alanlarına güvenlik ve operasyonel verimliliğe doğrudan etki eden teknolojik çözümler sunar. Sensormatic’in sunduğu çözümler; video izleme ve geçiş kontrol çözümleri, biyometrik sistemler, çevre güvenlik sistemleri, yangın algılama ve alarm çözümleri, elektronik ürün takip çözümleri, RFID ve mağaza içi analiz çözümleri, kişi sayma sistemleri, kablolu ve kablosuz ağ çözümleri gibi yenilikçi ve entegre teknolojilerden oluşur.

*Sensormatic bir Securitas Grup şirketidir.

İlginizi Çekebilir

“Geleceğin Karakartalı” Elif Can, Vodafone Park’Ta Sahaya Çıktı

Dünyanın ilk dijital scouting projesi “Geleceğin KaraKartalı”nı kazanan 14 yaşındaki Aksaraylı Elif Can, Vodafone Park’ta oynanan Beşiktaş JK – D.G. Sivasspor maçının devre arasında sahaya çıktı. Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’nın altyapısına seçilen Elif Can, taraftardan büyük alkış aldı.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


İbb, Açık Veri Portalını Hizmete Sundu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun “Zirve 2020”de açılacağını duyurduğu “İBB Açık Veri Portalı” hizmete sunuldu. https://data.ibb.gov.tr internet adresinden ulaşılabilen portal, bilgiye kolay ulaşım ve analiz imkanı ile kamuda şeffaflık vaat ediyor.


Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Büyük Bir Devrim

Kaynakların verimli kullanılması ve doğaya duyarlı üretim eksenli “Sürdürülebilirlik” kurumların kamuoyunun dikkati çekmek için üzerinde yoğun mesai harcadığı bir kavram haline geldi.


Deri'n Fikirler Deri Üretim Ve Tasarım Yarışmasında Final Heyecanı

Deri sektöründe çifte ödül töreni heyecanı yaşanıyor. Deri sektörüne yenilikçi ve vizyoner tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen Deri’n Fikirler Deri Üretim ve Tasarım Yarışması Final Defilesi ile deri sektöründe ihracatın yıldızı 36 firmanın ödül alacağı ödül töreni heyecanı 22 Ocak 2020 Çarşamba akşamı yaşanacak.


Etiketler: olarak, Sensormatic, için, takip, çözümleri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.