13 Aralık 2019 Cuma 10:13

GÜNDEM

Global Menkul Değerler, Denizli’De İhracatçılarla Buluştu

Global Menkul Derğerler, TİM ve TSPB işbirliği ile düzenlenen ve son durağı Denizli olan panellerde, kurdaki oynaklıkların yaratabileceği risklere karşı şirketleri bilgilendirdi.

Global Menkul Değerler, Denizli’De İhracatçılarla Buluştu
Global Menkul Değerler, Denizli’De İhracatçılarla Buluştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği iş birliği ile düzenlenen “İhracat Yapan Şirketler İçin Kur Riski Yönetimi" konulu panellerin yedinci ve son durağı Denizli oldu. Global Menkul Değerler, son panel ile birlikte yüzlerce ihracatçıyı kur riskine karşı bilgilendirdi.

İhracatçı birlikleri, sanayi ve ticaret odaları, iş insanları dernekleri üyelerin katıldığı panelde Global Menkul Değerler de yer aldı. Yüksek hizmet standartlarıyla 30 yıldır sermaye piyasalarının gelişimine katkıda bulunan Global Menkul Değerler (GMD) panel katılımcılarına döviz paritelerindeki oynaklığın yarattığı riskleri minimuma indirmek için ihracatçılara kur riski yönetimini anlatarak, kullanılabilecek alternatif araçlar ile ilgili bilgiler verdi.

B2B görüşmeler işbirliklerine kapı araladı

12 Aralık 2019 tarihinde Denizli İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği Raşit Güntaş Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen panelde GMD Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası (VİOP) Müdürü Engin Küçük, GMD’nin sektördeki 30 yıllık tecrübesini ihracatçılara aktardı. Katılımcılara kur riski yönetiminde dikkat edilmesi gerekenleri anlatan Küçük, riski ortadan kaldırmak için kullanılabilecek alternatif araçlar hakkında bilgiler verdi.

Bölgenin önde gelen şirketlerinin temsilcileri panel öncesinde düzenlenen B2B görüşmelerde yeni iş fırsatları yarattılar. Yoğun katılımla gerçekleştirilen B2B görüşmeler, şirketlere yeni iş fırsatları yaratmanın yanında risklere karşı korunmanın da yolunu açtı. GMD, Araştırma ve Kurumsal Finansman Grup Direkötürü Sertan Kargın’ın yönetiminde bölgenin önemli ihracatçıları ile B2B görüşmeler gerçekleştirdi. GMD İzmir Şube Müdürü Hülya Eroğlu da görüşmelere katıldı.

İlginizi Çekebilir

İbb’Nin İlk Ekipleri Elazığ’A Ulaştı, Arama Kurtarma Çalışmalarına Başladı

İBB’NİN İLK EKİPLERİ ELAZIĞ’A ULAŞTI, ARAMA KURTARMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADI


İş Bankası Grubu’Ndan Türk Kızılay’In Başlattığı Yardım Kampanyasına 5 Milyon Tl Katkı

İş Bankası Grubu’ndan Türk Kızılay’ın Başlattığı Yardım Kampanyasına 5 milyon TL Katkı


Başkan İmamoğlu, Deprem Felaketini Yaşayan Elazığ’Da “Deprem Bölgesinde Bulunan Şehirlerimizin Başka Hiçbir Önceliği Yok”

BAŞKAN İMAMOĞLU, DEPREM FELAKETİNİ YAŞAYAN ELAZIĞ’DA:“DEPREM BÖLGESİNDE BULUNAN ŞEHİRLERİMİZİN BAŞKA HİÇBİR ÖNCELİĞİ YOK”


Kadıköy Depremin Ardından Yaraları Birlikte Sarıyor

Kadıköylüler, Elazığ ve Malatya’yı vuran 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Kadıköy Belediyesi’nin başlattığı “Kadıköy Paylaşıyor” yardım kampanyasına katkıda bulunmak için Kadıköy Belediyesi’nin Hasanpaşa’da bulunan binasına akın etti.


Gyoder “Depreme Karşı Güvenli Yapılara Hızla Kavuşmamız Kentsel Dönüşümle Mümkün”

GYODER’DEN DEPREM AÇIKLAMASI:


Etiketler: Global, Menkul, Değerler, panel, riski

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.