27 Şubat 2020 Perşembe 10:39

GÜNDEM

Global Menkul Değerler, Finansal Okuryazarlığı Artırmaya Odaklandı

Finans piyasalarının öncü kuruluşlarından Global Menkul Değerler, 30 yıllık tecrübe birikimini aktarmaya devam ediyor. Her 15 günde bir şirket merkezinde düzenlenecek, ayrıca sosyal medya aracılığı ile canlı yayınlanacak ‘Vadeli İşlemler Eğitimi’ serisi ile Global Menkul Değerler, finansal okuryazarlığı artırıyor.

Global Menkul Değerler, Finansal Okuryazarlığı Artırmaya Odaklandı
Global Menkul Değerler, Finansal Okuryazarlığı Artırmaya Odaklandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sektörde birçok konuda öncü olduklarını ifade eden Global Menkul Değerler Genel Müdürü Gülşeyma Doğançay, şirket olarak eğitimi bir sosyal sorumluluk olarak gördüklerini ve ulaşabildikleri her platformda özellikle uzmanlık alanlarındaki bilgi birikimlerini paylaşmak konusunda çalıştıklarını ifade etti. Ayrıca Doğançay, sosyal medya hesapları üstünden gerçekleştirdikleri canlı yayınlar ile geniş kitlelere bilgi aktarımı fırsatı yakaladıklarını kaydetti. VİOP Direktörü Engin Küçük ise, “Bu eğitimlerimize katılanlar, Vadeli İşlemler Piyasası’nı tanıyıp, işlem esaslarını, fırsatları daha net görürken, riskler konusunda da daha detaylı bilgi sahibi olacaklar” dedi.

Yüksek hizmet standartlarıyla sermaye piyasalarının gelişimine katkıda bulunan Global Menkul Değerler (GMD), finansal okuryazarlığı artırmaya odaklandı. Sektördeki birçok ‘ilk’e imza atan Global Menkul Değerler, her 15 günde bir şirket merkezinde düzenlenecek ve online kanallardan da canlı yayınlanacak eğitimler ile Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası (VİOP) konusunda bir okul görevi görecek.

Sektördeki 30 yıllık tecrübesini sosyal sorumluluk bilinci ile VİOP konusunda bilgi sahibi olmak isteyenlere aktaracak olan GMD, ‘Vadeli İşlemler Eğitimi’ serisinin ilk eğitimini 26 Şubat’ta İstanbul’daki Genel Müdürlük binasında verdi. Duyuru anından itibaren yoğun katılımcı talebiyle karşılaşılan ilk eğitim için ayrılan kontenjan kısa sürede doldu. Eğitimi yerinde izleyemeyenler için ise online kanallardan canlı yayın gerçekleştirildi.

30 yıllık tecrübe aktarılıyor

GMD VİOP Direktörü Engin Küçük’ün sunumuyla, genel katılıma açık olan eğitim serisinin bir sonraki toplantısı Mart ayının ikinci haftası gerçekleşecek.

Sektörde birçok konuda öncü olduklarını ifade eden Global Menkul Değerler Genel Müdürü Gülşeyma Doğançay, şirket olarak eğitimi bir sosyal sorumluluk olarak gördüklerini ve ulaşabildikleri her platformda özellikle uzmanlık alanlarındaki bilgi birikimlerini paylaşmak konusunda çalıştıklarını ifade etti. Ayrıca Doğançay, sosyal medya hesapları üstünden gerçekleştirdikleri canlı yayınlar ile geniş kitlelere bilgi aktarımı fırsatı yakaladıklarını kaydetti.

Eğitimlerin duyurusunun yapılması ile birlikte ilk toplantı için ayrılan kontenjanın çok üstünde bir talep ile karşılaştıklarını söyleyen Engin Küçük de “Bu eğitimlerimize katılanlar, Vadeli İşlemler Piyasası’nı tanıyıp, işlem esaslarını, fırsatları daha net görürken, riskler konusunda da daha detaylı bilgi sahibi olacaklar” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Aston Martın Yeni Bir V6 Dönemine Hayat Veriyor

ASTON MARTIN YENİ BİR V6 DÖNEMİNE HAYAT VERİYOR


65 Yaş Üstü Kişilere Evde Sosyalleşme İmkânı Sağlanmalı

65 yaş üstü kişilere evde sosyalleşme imkânı sağlanmalı


Perakendede Başarının Rotası Tepe Home

Perakendede Başarının Rotası Tepe Home


Moov By Garenta İstanbul’Daki Hizmet Bölgesini Genişletti

Paylaşımlı araç sektöründe Türkiye’de ilkleri gerçekleştiren MOOV by Garenta, COVID-19 salgını sebebiyle İstanbul’daki hizmet bölgesini genişletti.


Airbus, Avrupa’Nın Covıd 19 Mücadelesine Destek Veriyor

Getafe, 28 Mart 2020 – Airbus, COVID-19 salgını ile mücadele çabalarını desteklemek amacıyla Fransa, Almanya, İspanya ve İngiltere’ye ilave maske teslimatı için Avrupa ile Çin arasında yeni bir hava köprüsü kurdu.


Etiketler: bilgi, konusunda, sosyal, ifade, Global

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.