2 Eylül 2019 Pazartesi 10:36

GÜNDEM

Glovo’Dan 30 Ağustos’A Özel Kutlama

Türkiye’deki birinci yılını geride bırakan Glovo, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı özel bir programla kutladı. Uygulamaya girenleri anlamlı bir kutlama mesajı ile karşılayan Glovo, 100’e yakın kuryesiyle Zafer Bayramı konvoyuna katıldı, görüntüleri bir film ile ölümsüzleştirdi.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yemek siparişinden market alışverişine, ihtiyaç duyulan her şeyi dakikalar içinde kullanıcılarına ulaştıran Glovo, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı özel bir program ile kutladı. Türkiye’deki birinci yılını geride bırakan Glovo’nun 100’e yakın kuryesi, İstanbul’da Türkiye Motosiklet Platformu’nun düzenlediği konvoya Türk bayraklarıyla katıldı. Bunun yanında uygulamaya giren kullanıcıları da Glovo özel bir bayram kutlamasıyla karşıladı. “Bugüne kadar çok şey taşıdık ama hiç bu kadar gurur duymadık” diyen Glovo, kutlamalarını bir filmle de ölümsüzleştirdi.

“Gurur duyuyoruz”

Glovo’nun Türkiye’de bir yılı aşkın süredir hizmet verdiğini belirten Glovo Türkiye CEO’su Austin Kim, “30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kuryelerimizle çok özel bir şekilde kutladık. Motosikletlerimizde Türk Bayrağı’nı taşımak bize gurur verdi. Kullanıcılarımıza siparişlerini ulaştırdığımız bir yıllık süreçte, en çok Türk Bayrağı'nı taşımaktan gurur duyduk” ifadesini kullandı.

Glovo Hakkında:

İspanya merkezli yeni nesil teslimat uygulaması Glovo, 26 ülkede hizmet veriyor. Yemek siparişinden, market alışverişine ve kurye hizmetine kadar farklı alanlarda kullanıcılarına hizmet veren Glovo, “Ne İstersin” özelliği ile farklı ihtiyaçlara dakikalar içinde çözüm sunuyor. “Şehrin en iyilerini kullanıcılarına ulaştırma” mottosu ile çalışmalarını sürdüren ve şu anda İstanbul, Ankara ile İzmir’de hizmet veren Glovo, Türkiye’de hızla büyüyor.

İlginizi Çekebilir

Adidas Ayakkabılarını Uzayda Test Ediyor

Geleceğin tasarımları için adidas ve Uluslararası Uzay İstasyonu’ndan iş birliği


Machka Zarafeti İle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile buluşturan Machka Sonbahar Kış 2019-2020 Koleksiyonu, yılbaşı davetlerine yüksek dozda ışıltısını yansıtarak göz kamaştırıcı siluetler sunuyor.


Publicis Groupe Türkiye’De Atama

Publicis Groupe Türkiye bünyesindeki Publicis İstanbul’da üst düzey bir atama gerçekleşti. 2013 yılından bu yana Müşteri Grup Direktörü olarak çokuluslu ve yerel müşterilere hizmet veren Ezgi Ataseven, Publicis İstanbul Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam edecek.


Fibabanka, 186 Milyon Tl Vergi Öncesi Kâr Elde Etti

Fibabanka, 2019 üçüncü çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı


Önerilere Uyun, Kabızlıktan Kurtulun

ÖNERİLERE UYUN, KABIZLIKTAN KURTULUN


Etiketler: Glovo, Türkiye, hizmet, kullanıcılarına, özel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.