2 Eylül 2019 Pazartesi 10:36

GÜNDEM

Glovo’Dan 30 Ağustos’A Özel Kutlama

Türkiye’deki birinci yılını geride bırakan Glovo, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı özel bir programla kutladı. Uygulamaya girenleri anlamlı bir kutlama mesajı ile karşılayan Glovo, 100’e yakın kuryesiyle Zafer Bayramı konvoyuna katıldı, görüntüleri bir film ile ölümsüzleştirdi.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yemek siparişinden market alışverişine, ihtiyaç duyulan her şeyi dakikalar içinde kullanıcılarına ulaştıran Glovo, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı özel bir program ile kutladı. Türkiye’deki birinci yılını geride bırakan Glovo’nun 100’e yakın kuryesi, İstanbul’da Türkiye Motosiklet Platformu’nun düzenlediği konvoya Türk bayraklarıyla katıldı. Bunun yanında uygulamaya giren kullanıcıları da Glovo özel bir bayram kutlamasıyla karşıladı. “Bugüne kadar çok şey taşıdık ama hiç bu kadar gurur duymadık” diyen Glovo, kutlamalarını bir filmle de ölümsüzleştirdi.

“Gurur duyuyoruz”

Glovo’nun Türkiye’de bir yılı aşkın süredir hizmet verdiğini belirten Glovo Türkiye CEO’su Austin Kim, “30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kuryelerimizle çok özel bir şekilde kutladık. Motosikletlerimizde Türk Bayrağı’nı taşımak bize gurur verdi. Kullanıcılarımıza siparişlerini ulaştırdığımız bir yıllık süreçte, en çok Türk Bayrağı'nı taşımaktan gurur duyduk” ifadesini kullandı.

Glovo Hakkında:

İspanya merkezli yeni nesil teslimat uygulaması Glovo, 26 ülkede hizmet veriyor. Yemek siparişinden, market alışverişine ve kurye hizmetine kadar farklı alanlarda kullanıcılarına hizmet veren Glovo, “Ne İstersin” özelliği ile farklı ihtiyaçlara dakikalar içinde çözüm sunuyor. “Şehrin en iyilerini kullanıcılarına ulaştırma” mottosu ile çalışmalarını sürdüren ve şu anda İstanbul, Ankara ile İzmir’de hizmet veren Glovo, Türkiye’de hızla büyüyor.

İlginizi Çekebilir

Monster Notebook Mağazaları Açılıyor

Monster Notebook Mağazaları ve Teknik Servisleri Açılıyor;


Doğtaş, Alen Baba Koltuğunun Yanı Sıra Ödeme Kolaylıklarıyla Da Müşterisinin Yanında!

Evde rahatlık arayanların ilk tercihi Doğtaş imzalı “Alen” Baba Koltuğu, konforu bir üst seviyeye taşıyan hareketli mekanizmasıyla tarz ve uyumun beraberliğini rahatlığa dönüştürüyor. Şimdi Al 2 Ay Sonra Öde kampanyası ise müşterisinin yüzünü güldürüyor.


Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 9 15 Haziran Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Akkuyu Nükleer Şirketi Çalışanları Dünya Çevre Günü'nde Etkinlik Gerçekleştirdi

Tel : 0312 438 48 45


Paramı Yönetebiliyorum Eğitimleri, Nesilden Nesile İnternet Projesiyle 65 Yaş Ve Üzeri Bireylerle Buluşuyor

Pandemi kısıtlamalarından en çok etkilenen kitlelerden biri olan 65 yaş üstü nüfusa, finansal ve dijital okuryazarlık kazandırmak için hayata geçen proje sayesinde, gençler birlikte yaşadıkları 65 yaş üzeri aile büyüklerini “online” hayata hazırlıyor.


Etiketler: Glovo, Türkiye, hizmet, kullanıcılarına, özel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.