9 Eylül 2019 Pazartesi 14:13

GÜNDEM

Glovo’Dan Down Cafe’Ye Destek Down Cafe Teslimat Özelliğine Kavuştu

Glovo, Alternatif Yaşamı Destekleme Derneği bünyesinde kurulan Down Cafe Şişli ile yeni bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda, bugüne dek paket servis hizmeti veremeyen Down Cafe Şişli’nin paket servis teslimatlarını Glovo üstlenecek. Sağlanan destek ile Down Cafe’de “anne elinden çıkan” yemekler daha fazla kişiye ulaşacak. Bu sayede Down Cafe’de çalışan down sendromlu gençlere daha fazla maddi kaynak sağlanabilecek.

Glovo’Dan Down Cafe’Ye Destek  Down Cafe Teslimat Özelliğine Kavuştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yemek siparişinden market alışverişine, ihtiyaç duyulan her şeyi dakikalar içinde kullanıcılarına ulaştıran Glovo, Down Cafe Şişli’yi uygulamanın içerisine ekledi. İstanbul Şişli’de down sendromlu çocuklar ve ebeveynlerinin çalıştığı ve tüm geliri yine Down sendromlu çocuklara aktarılan Down Cafe Şişli, Glovo’nun desteğiyle artık evlere ve iş yerlerine de ulaşabilecek. İş birliği kapsamında, Down Cafe’den verilecek siparişlerde Glovo herhangi bir teslimat ücreti almayarak Down Cafe’de çalışan çocukların kazancına destek olacak.

Çantamızda iyilik taşıyoruz

“Glovo çantamızda iyilik taşıyoruz” diyen Glovo Türkiye CEO’su Austin Kim, “Down Cafe ile yaptığımız iş birliği için çok heyecanlıyız. Down Cafe Şişli zaman zaman yemek yediğimiz bir nokta. Buraya yaptığımız ziyaretlerde Down Cafe’nin teslimat özelliği olmadığını fark ettik ve hemen harekete geçtik, çocukların ve ailelerinin maddi kazançlarına katkı sağlamak en büyük amacımız. İsteyen herkes Down Cafe menüsünden seçtiği ürünleri Glovo ile sipariş edebilecek ve böylece down sendrolmu çocuklara desteğimizi paylaşarak büyütebileceğiz” diye konuştu.

Çocuklarımıza daha fazla kaynak ayırabileceğiz

Glovo’nun desteği ile Down Sendromlu çalışanlarına daha fazla kaynak aktarabilecekleri için çok mutlu olduklarını söyleyen Alternatif Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Selma Singen ise “Glovo, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bizi ziyarete geldi. Biz küçük bir işletmeyiz ve dışarıya çok fazla kendimizi duyuramıyoruz. Müşteri sayımız az, burayı işletmekte güçlük çekiyoruz bu yüzden. Bize çok güzel destek oldular. Umarız onlarla yolumuz uzun olur” dedi.

Down Cafe’nin amacının toplumu bilinçlendirmek ve down sendromlu çocukları topluma kazandırmak olduğunu vurgulayan Singen, “Burada çalışan çocuklarda çok gelişim gördük, inanılmaz bir şekilde özgüvenleri arttı. Dolayısıyla buraya yapılacak en ufak bir katkı büyük değer taşıyor. Glovo’ya destekleri için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

E Bisiklette Türkiye İçin Büyük Fırsat!

Türkiye bisiklet sanayisinde büyük bir fırsatla karşı karşıya: E-bisiklet. Dünyada “pedal destekli elektrikli bisiklet” olarak da bilinen e-bisiklete yönelik talep çok hızlı artıyor. Türkiye neden e-bisiklette Avrupa ülkelerinin ana tedarikçilerinden biri olmasın? Turkishtime-Bisiklet Endüstrisi Derneği (BİSED) Ortak Akıl Toplantısında bu hedefe ulaşmak için yapılması gerekenler masaya yatırıldı, öncelikli görevler belirlendi…


Kıl Dönmesinin Tedavisini Geciktirmeyin

Genellikle kuyruk sokumunda ortaya çıkan kronik bir enfeksiyon olan kıl dönmesinde hastalar utandığı için doktora başvurmakta gecikebiliyor. Tedavide geç kalınması ise hastalık alanının genişlemesine, apse, ağrı gibi komplikasyonlara yol açarak yaşam kalitesini önemli oranda düşürüyor. Memorial Ataşehir Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü’nden Op. Dr. Cenk Ersavaş, kıl dönmesi ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi verdi.


Ekrem İmamoğlu’Na Tügiad’Dan Ziyaret

EKREM İMAMOĞLU’NA TÜGİAD’DAN ZİYARET


Çocuğunuzun Sağlıklı Büyümesi İçin Süt İçirin!

Sütün içerdiği protein, kalsiyum, fosfor gibi besin ögeleri ile B2, B6, B12 ve A vitaminlerinin büyüme ve gelişim için çok önemli olduğunu vurgulayan uzmanlar çocukların günde en az iki bardak süt içmesi gerektiğini belirtiyor.


İbb Şehir Tiyatroları’Nda Salonlar Dolu

İBB ŞEHİR TİYATROLARI’NDA SALONLAR DOLU


Etiketler: Down, Glovo, Cafe, Şişli, down

Yorumlar 0 adet



Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.