28 Kasım 2019 Perşembe 13:37

GÜNDEM

Go, ‘5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik’ Sertifikasını İkinci Kez Aldı

Türkiye’nin köklü enerji şirketi İpragaz’ın akaryakıt sektöründeki dinamik ve yenilikçi markası GO, Türkiye Kalite Derneği tarafından kurumsal çalışmaların Avrupa Kalite Yönetim Vakfı EFQM Mükemmellik Modeli kriterlerine uyumu üzerinde yapılan değerlendirmede, ‘5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik’e layık görüldü. GO, iş dünyasının en prestijli ödüllerinden olan ‘5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik’ sertifikasını 6’ncı yılında ikinci kez alarak, önemli bir başarıya daha imza attı.

Go, ‘5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik’  Sertifikasını İkinci Kez Aldı
Go, ‘5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik’  Sertifikasını İkinci Kez Aldı
Go, ‘5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik’  Sertifikasını İkinci Kez Aldı
Go, ‘5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik’  Sertifikasını İkinci Kez Aldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından Türkiye’nin en mükemmelerinin belirlendiği 2019 Türkiye Mükemmelik Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl 'Çözüm Özünde' temasıyla gerçekleştirilen 28. Kalite Kongresi’nin ödül gecesinde, İpragaz’ın akaryakıt markası GO da mükemmellik başarısıyla yer aldı. Türkiye’nin yeni nesil yakıt istasyonu GO, çağdaş, yenilikçi yapısı, hizmet kalitesi ve yeni nesil yakıt istasyonları fark yaratarak, 6’ncı yılında ikinci kez ‘5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik’ sertifikası aldı. GO, 2017’deki organizasyonda alanında aynı sertifikayı alan en genç firma olmuştu.

Mükemmelliyete yolculuk 2017’de başladı

Türkiye’de kurulduğu 1961 yılından bu yana birçok başarılı ilke imza atan İpragaz’ın, akaryakıt sektöründeki markası GO, ilk istasyonunu 2013’de açtı. Mükemmeliyetçi bir yaklaşım ve küresel standartlarda hizmet anlayışıyla piyasada dikkatleri üzerine çeken GO, 2017 yılında EFQM Mükemmellik Modeli’ni yönetim modeli olarak benimsedi. Öz değerlendirme ve yetkinlik değerlendirmesinde özellikle strateji ve süreç yönetiminde fark yaratan GO, çalışanların katılımı ve inovasyon odaklı organizasyon yaklaşımlarıyla başarılı sonuçlar aldı.

Vizyonu; ‘yolların en saygın yakıt istasyonu olmak’

Sağlık, emniyet, çevre, güvenlik ve kalite politikasından taviz vermeden, müşterilerine kesintisiz ürün ve hizmetler sunmayı hedefleyen GO, iyileştirme ve yenilikçi politikasıyla mükemmeliyet çıtasını sürekli yükseğe taşıyor. Tüm faaliyetlerinde, insan odaklı, doğal kaynakları verimli kullanmayı öncelik olarak gören GO, ‘yolların en saygın yakıt istasyonu olmak’ vizyonuyla insana, geleceğe, araca, yasalara saygılı ve BADO (Bayi Dostu) felsefesini ilke ediniyor.

GO Hakkında:

İpragaz, gerçekleştirdiği birçok ‘ilk’ ve ‘en’ lerin yanı sıra önemli bir adım daha atarak, GO markası ile 2013 yılında akaryakıt sektöründe de yerini aldı. GO aynı zamanda, İpragaz’ı, öncülük ettiği LPG’nin yanı sıra LNG dağıtımı ve ‘elektrik toptan satışı’nın ardından akaryakıt sektörüne de taşıyarak, enerji sektöründe “tek çatı altında komple çözümler sunan” yegane marka oluşumunun da tamamlayıcı halkası oldu. İpragaz’ın 1996 yılından bu yana otogaz segmentinde otomotiv müşterisi ile yaratmış olduğu özel sinerjiyi de yansıtarak, küresel standartlarda sıfırdan yarattığı bir marka olan GO, üstün ve özgün birçok niteliği ile akaryakıt sektöründe yeni bir dönem de başlattı. GO’nun, Yeni Nesli Yakıt İstasyonlarında sunduğu hizmet kalitesi, henüz 5’nci yılına girerken Kalite Derneği – KalDer’in EFQM Mükemmelikte Yetkinlik Tanıma Programı değerlendirmesinde “Hizmette Mükemmellik 5 Yıldız Sertifikası” ile tescillendi. Akaryakıt sektörünün dinamik ve yenilikçi markası GO, başarıları ile 5’inci yılında da küresel prestije sahip “Stevie Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri”nde de 3 farklı kategoride ödüle uzandı. Şubat 2018’de Las Vegas’da düzenlenen törenle GO, alanında önemli bir dinamizm yaratan müşteri sadakat programı GO CARD ile ‘En İyi Pazarlama Çözümleri’ ve ‘En İyi Teşvik Yönetim Çözümü’ kategorilerinde altın, ‘Müşteri Etkileşimini Artırma” kategorisinde ise bronz ödüle layık bulundu. GO son olarak 28. Kalite Kongresi’nde de “5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik” sertifikasını 6’ncı yılında yineleyerek, önemli bir başarıya daha imza attı.

Türkiye Kalite Derneği EFQM Mükemmellik Modeli Hakkında

Türkiye Kalite Derneği (KalDer), 1990 yılında mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek, ülkemizin rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. En iyi performans gösteren ve stratejiyi eyleme dönüştürerek üstün başarı gösteren kurum ve kuruluşları ödüllendiren KalDer, bunu da EFQM (Model Avrupa Kalite Derneği) ile iş birliği içinde ve onun EFQM Mükemmellik Modeli çerçevesinde yürütmektedir. EFQM Mükemmellik Modeli, mükemmel kuruluşların sahip oldukları ortak temel değerleri, bu değerleri hayata geçirmek için neler yaptığını ve elde ettiği sonuçların nasıl olduğuna ilişkin geniş bir bakış açısı oluşturmak üzere EFQM tarafından geliştirilen bir yönetim çerçevesidir.

İlginizi Çekebilir

Rahşan Ecevit, Son Yolculuğuna Uğurlandı

RAHŞAN ECEVİT, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI


Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Büyük Bir Devrim

Kaynakların verimli kullanılması ve doğaya duyarlı üretim eksenli “Sürdürülebilirlik” kurumların kamuoyunun dikkati çekmek için üzerinde yoğun mesai harcadığı bir kavram haline geldi.


Deri'n Fikirler Deri Üretim Ve Tasarım Yarışmasında Final Heyecanı

Deri sektöründe çifte ödül töreni heyecanı yaşanıyor. Deri sektörüne yenilikçi ve vizyoner tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen Deri’n Fikirler Deri Üretim ve Tasarım Yarışması Final Defilesi ile deri sektöründe ihracatın yıldızı 36 firmanın ödül alacağı ödül töreni heyecanı 22 Ocak 2020 Çarşamba akşamı yaşanacak.


İbb, Açık Veri Portalını Hizmete Sundu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun “Zirve 2020”de açılacağını duyurduğu “İBB Açık Veri Portalı” hizmete sunuldu. https://data.ibb.gov.tr internet adresinden ulaşılabilen portal, bilgiye kolay ulaşım ve analiz imkanı ile kamuda şeffaflık vaat ediyor.


Lider Vakıfbank, İkinci Devreye Galibiyetle Başladı

VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, Vestel Venus Sultanlar Ligi'nin ikinci devresinin ilk haftasında Aydın Büyükşehir Belediyespor'u 25-23, 19-25, 14-25 ve 20-25'lik setlerle 3-1 mağlup ederek, ligdeki liderliğini sürdürdü. İkinci devreye galibiyetle başlayan sarı-siyahlılar, Sultanlar Ligi'nin 13'üncü haftasında 27 Ocak Pazartesi günü PTT Spor'la VakıfBank Spor Sarayı'nda karşılaşacak.


Etiketler: Türkiye, Kalite, EFQM, yılında, Derneği

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.