16 Haziran 2019 Pazar 13:11

KÜLTÜR SANAT

Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak

Göçebe Tuvaller Bodrum'da

Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

 Göçebe Tuvaller projesinin buluşturduğu Türk ressamları 28 Haziran - 2 Temmuz tarihleri arasında Gümüşlük'te Mavi Göç Çalıştayı'nı gerçekleştirecek. Sanat danışmanlığını Muhip Süeltürk, Sanat Koordinatörlüğünü Nergis Orhon Soydaner'in üstlendiği Mavi Göç çalıştayı,  Lvzz Hotel'de 29 Haziran 2019 günü Saat: 18.00'de gerçekleşecek sergi açılışı ile başlayacak.

Serginin Sanat danışmanı Ressam, Şair ve Yazar Muhip Süeltürk, "Göçebe Tuvaller projesi zamanın ruhunu yansıtan önemli bir proje. Göçebelik kavramının yansıtan ressam arkadaşlarımın eserleri ile proje çerçevesinde yurdun pek çok yerinde sergi ve çalıştaylar gerçekleştirdik. Gümüşlük Çalıştayı ve Sergimize Ege ve Akdeniz'deki tüm sanatseverleri davet ediyoruz" dedi. 

Sergide eserleri yer alacak ressamlar; Ani Pekküçük, Arzu Taşan, Aydın Özay, Aysun Yılmaz Şahin, Ayşe Saray, Ayşın Özen, Berrin Kurt, Beyhan Süeltürk, Bilgi Çolak, Bülent Kılıç, Cengiz Çeliker, Çetin Işıkyıldız, Emine Yavuzyılmaz, Emre Dağ, Eser Buğur, Ferda Meltem Uludağ, Feza Madenli Aktan, Figen Kayaoğlu, Gülnur Efendioğlu, Hayrettin Sönmez, Hüseyin Ünlü, Irmak özcan Birlik, İlker Kayalı, Mine Araşan, Monad Balkan, Mualla Arkan, Muhip Süeltürk, Mümin Candaş, Namık Birlik, Nergis Orhon Soydaner, Orhan Ataç, Nigar Deniz Damlı, Nilüfer Adam, Nuran Hazan, Nurdan Uğur Aydın, Nurgül Ulu, Rezan Ergün Sezgin, Sabiha Çeri, Şebnem Hacıalihafız, Şeyma Moliaoglu, Tayfun Önel, Tülay Yaman Ekiner, Vuray Kılınç ve Zehra Tin, olacak.

Sergi Yokuşbaşı mah. Akdeniz cad. No: 4 Bodrum adresindeki Lvzz Hotel'de gezilebilir. Sergi süresince süren atölye çalışmalarında ressamlarla da sohbet edilebilecek.

İlginizi Çekebilir

Menopoz Döneminde Light Süt İçerek Kalsiyum İhtiyacınızı Karşılayın

Uzmanlar, kadınların kalsiyum ihtiyacının arttığı ve vücudun kilo almaya en yatkın olduğu menopoz döneminde gerekli tüm mineral ihtiyacını light sütün giderdiğini belirtiyor, light sütün sağlıklı bir menopoz dönemi geçirmek için etkili olduğunu söylüyor.


En Yaygın Beyin Hastalığı Migren

22 TEMMUZ BEYİN GÜNÜ’NE ÖZEL


Ayedaş 2019’Un İkinci Çeyreğinde Bakım, Onarım Ve Yatırım Hedeflerini Başarıyla Gerçekleştirdi

Sektöre getirdiği yenilikler ve müşteri odaklı çalışma anlayışını benimseyen AYEDAŞ, kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik dağıtımı kapsamında 2019 yılının ikinci çeyreğinde bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.


İstanbul Boğazı Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı Coşkusunu 31. Kez Yaşayacak

Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nda Pazar günü, 1200’ü yabancı 2 bin 400 yüzücü Asya’dan Avrupa’ya yüzecek.


Emir “Aynen Devam” Diyor!..

Bugüne kadar birçok hit şarkıya imza atan pop müziğin başarılı isimlerinden Emir, “Aynen Devam” isimli yepyeni single çalışmasını Sony Music etiketiyle dinleyicilerin beğenisine sunuyor.


Etiketler: Göçebe Tuvaller, Bodrum, Sergi, resim, ressam, çalıştay, mavi göç,

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.