16 Haziran 2019 Pazar 13:11

KÜLTÜR SANAT

Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak

Göçebe Tuvaller Bodrum'da

Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

 Göçebe Tuvaller projesinin buluşturduğu Türk ressamları 28 Haziran - 2 Temmuz tarihleri arasında Gümüşlük'te Mavi Göç Çalıştayı'nı gerçekleştirecek. Sanat danışmanlığını Muhip Süeltürk, Sanat Koordinatörlüğünü Nergis Orhon Soydaner'in üstlendiği Mavi Göç çalıştayı,  Lvzz Hotel'de 29 Haziran 2019 günü Saat: 18.00'de gerçekleşecek sergi açılışı ile başlayacak.

Serginin Sanat danışmanı Ressam, Şair ve Yazar Muhip Süeltürk, "Göçebe Tuvaller projesi zamanın ruhunu yansıtan önemli bir proje. Göçebelik kavramının yansıtan ressam arkadaşlarımın eserleri ile proje çerçevesinde yurdun pek çok yerinde sergi ve çalıştaylar gerçekleştirdik. Gümüşlük Çalıştayı ve Sergimize Ege ve Akdeniz'deki tüm sanatseverleri davet ediyoruz" dedi. 

Sergide eserleri yer alacak ressamlar; Ani Pekküçük, Arzu Taşan, Aydın Özay, Aysun Yılmaz Şahin, Ayşe Saray, Ayşın Özen, Berrin Kurt, Beyhan Süeltürk, Bilgi Çolak, Bülent Kılıç, Cengiz Çeliker, Çetin Işıkyıldız, Emine Yavuzyılmaz, Emre Dağ, Eser Buğur, Ferda Meltem Uludağ, Feza Madenli Aktan, Figen Kayaoğlu, Gülnur Efendioğlu, Hayrettin Sönmez, Hüseyin Ünlü, Irmak özcan Birlik, İlker Kayalı, Mine Araşan, Monad Balkan, Mualla Arkan, Muhip Süeltürk, Mümin Candaş, Namık Birlik, Nergis Orhon Soydaner, Orhan Ataç, Nigar Deniz Damlı, Nilüfer Adam, Nuran Hazan, Nurdan Uğur Aydın, Nurgül Ulu, Rezan Ergün Sezgin, Sabiha Çeri, Şebnem Hacıalihafız, Şeyma Moliaoglu, Tayfun Önel, Tülay Yaman Ekiner, Vuray Kılınç ve Zehra Tin, olacak.

Sergi Yokuşbaşı mah. Akdeniz cad. No: 4 Bodrum adresindeki Lvzz Hotel'de gezilebilir. Sergi süresince süren atölye çalışmalarında ressamlarla da sohbet edilebilecek.

İlginizi Çekebilir

Castrol Ford Team Türkiye Kocaeli'de Pilotlar Ve Markalarda Şampiyonluğu Matematiksel Olarak Garantiledi

Son 18 yıldır aralıksız Ford Otosan’ın sponsorluğunda gerçekleşen ve bu yıl 37.si yapılan Ford Otosan Kocaeli Rallisi kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Castrol Ford Team Türkiye, “markalar”, “pilotlar”, “2 çeker” ve “gençler” kategorilerinde yarışı 1. sırada tamamlamayı başararak, zorlu ralliyi tüm kategorilerde domine etti ve Türkiye Ralli Şampiyonası 2019 sezonu “pilotlar” ve “markalar” şampiyonluğunu bu yarış ile birlikte matematiksel olarak garantiledi.


Aston Martın 2 Yeni Efsane Modelini Tanıttı

Aston Martin ve Zagato'nun 60 yıldır aralıksız süren işbirliği ile ortaya çıkan, gerçek ve modern bir klasik haline gelen DBS GT Zagato, yeni kurulan Audrain’deki ABD’deki Newport Concours’ta DBZ Zagato’nun tamamlayıcısı olarak tanıtıldı.


Bursa Tarım Ve Hayvancılık Fuarlarını 5 Günde 54 Ülkeden 221 Bin 889 Kişi Ziyaret Etti

Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarlarını


Yeni Bmw 1 Serisi Türkiye'de Satışa Sunuldu

BMW’nin kompakt sınıftaki temsilcisi Yeni BMW 1 Serisi 233 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuldu


Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Başarılarını “Mükemmeliyet Mühürü” İle Taçlandırdı

WYNDHAM GRAND İSTANBUL KALAMIŞ MARİNA HOTEL


Etiketler: Göçebe Tuvaller, Bodrum, Sergi, resim, ressam, çalıştay, mavi göç,

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.