16 Haziran 2019 Pazar 13:11

KÜLTÜR SANAT

Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak

Göçebe Tuvaller Bodrum'da

Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

 Göçebe Tuvaller projesinin buluşturduğu Türk ressamları 28 Haziran - 2 Temmuz tarihleri arasında Gümüşlük'te Mavi Göç Çalıştayı'nı gerçekleştirecek. Sanat danışmanlığını Muhip Süeltürk, Sanat Koordinatörlüğünü Nergis Orhon Soydaner'in üstlendiği Mavi Göç çalıştayı,  Lvzz Hotel'de 29 Haziran 2019 günü Saat: 18.00'de gerçekleşecek sergi açılışı ile başlayacak.

Serginin Sanat danışmanı Ressam, Şair ve Yazar Muhip Süeltürk, "Göçebe Tuvaller projesi zamanın ruhunu yansıtan önemli bir proje. Göçebelik kavramının yansıtan ressam arkadaşlarımın eserleri ile proje çerçevesinde yurdun pek çok yerinde sergi ve çalıştaylar gerçekleştirdik. Gümüşlük Çalıştayı ve Sergimize Ege ve Akdeniz'deki tüm sanatseverleri davet ediyoruz" dedi. 

Sergide eserleri yer alacak ressamlar; Ani Pekküçük, Arzu Taşan, Aydın Özay, Aysun Yılmaz Şahin, Ayşe Saray, Ayşın Özen, Berrin Kurt, Beyhan Süeltürk, Bilgi Çolak, Bülent Kılıç, Cengiz Çeliker, Çetin Işıkyıldız, Emine Yavuzyılmaz, Emre Dağ, Eser Buğur, Ferda Meltem Uludağ, Feza Madenli Aktan, Figen Kayaoğlu, Gülnur Efendioğlu, Hayrettin Sönmez, Hüseyin Ünlü, Irmak özcan Birlik, İlker Kayalı, Mine Araşan, Monad Balkan, Mualla Arkan, Muhip Süeltürk, Mümin Candaş, Namık Birlik, Nergis Orhon Soydaner, Orhan Ataç, Nigar Deniz Damlı, Nilüfer Adam, Nuran Hazan, Nurdan Uğur Aydın, Nurgül Ulu, Rezan Ergün Sezgin, Sabiha Çeri, Şebnem Hacıalihafız, Şeyma Moliaoglu, Tayfun Önel, Tülay Yaman Ekiner, Vuray Kılınç ve Zehra Tin, olacak.

Sergi Yokuşbaşı mah. Akdeniz cad. No: 4 Bodrum adresindeki Lvzz Hotel'de gezilebilir. Sergi süresince süren atölye çalışmalarında ressamlarla da sohbet edilebilecek.

İlginizi Çekebilir

Yeni Yıl Sofralarına Porland Işıltısı

Porland, yeni bir yıla girmenin heyecanını sofralarımızda rengarenk yansıtıyor, Hep Birlikte Olacağımız Renkli Sofralara…


2020’Nin İlk Modeli Uzay’Dan Geldi Adıdas Ultraboost 20

adidas, Uluslararası Uzay İstasyonu (ISS) U.S. National Lab ile ortaklığının ilk ürünü olarak, devrim yaratan taban teknolojisine sahip Ultraboost 20’yi tanıttı.İşbirliğinin devamında adidas yeni ürünlerin geliştirilmesi için Boost teknolojisini uzaya göndereceğini duyurdu. Astronotların dayanıklılığından ilham alan adidas, koşucuların en yüksek performansa ulaşmalarına yardımcı olacak “Train Like An Astronaut (Astronot Gibi Antrenman Yap)” isimli özel bir eğitim programı oluşturdu.


İbb Deniz Çalıştayı Düzenliyor

10/12/2019


Fakir Hausgeräte Perakende Günleri 2019'Da Yerini Aldı

FAKİR HAUSGERÄTE


Tommy Hilfiger'dan Kar Tatiline Öze...

Tommy Hilfiger kış tatilinizi renklendireceğiniz, karlı günlerde sıcacık ve şık kalabileceğiniz özel tasarımlar sunuyor. Stilinizi tamamlayabileceğiniz eldiven, şapka, atkı vb. gibi parçalar da tarzından ödün vermek istemeyenlerin duruşuna farklı bir görünüm kazandırıyor.


Etiketler: Göçebe Tuvaller, Bodrum, Sergi, resim, ressam, çalıştay, mavi göç,

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.