12 Kasım 2019 Salı 09:54

GÜNDEM

Godaddy Insight™, Web Sitesi Performansını İyileştirmelerine Yardımcı Olmak İçin Küçük İşletmelere Özel Aksiyon Planları Sunuyor

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, Web Siteleri + Pazarlama Araçları ürününün bir parçası olarak müşterilerinin web sitelerinin gerektiği gibi performans gösterip göstermediğini ölçümleyebilmelerine yardımcı olmak için tasarlanan GoDaddy InSight™ özelliğini kullanıma sunduğunu açıkladı. Web Siteleri + Pazarlama Araçları, GoDaddy InSight™ özelliği ile bir işletmenin web sitesi performansını benzerleriyle karşılaştırarak sürekli yönlendirme sağlayan, sektördeki tek ürün olmasıyla dikkat çekiyor.

Godaddy Insight™, Web Sitesi Performansını İyileştirmelerine Yardımcı Olmak İçin Küçük İşletmelere Özel Aksiyon Planları Sunuyor
Godaddy Insight™, Web Sitesi Performansını İyileştirmelerine Yardımcı Olmak İçin Küçük İşletmelere Özel Aksiyon Planları Sunuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Simay Yıldız

GoDaddy’nin yeni Web Siteleri + Pazarlama Araçları ürünü GoDaddy InSight™ özelliğini de barındırıyor. GoDaddy InSight™, kullanıcıların web sitesi performansını ölçümlemelerini ve bu doğrultuda hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak düzenlemeler yapmalarını sağlayacak veri ve yönlendirmeleri sunuyor.

12 Kasım 2019 – Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, Web Siteleri + Pazarlama Araçları ürününün bir parçası olarak müşterilerinin web sitelerinin gerektiği gibi performans gösterip göstermediğini ölçümleyebilmelerine yardımcı olmak için tasarlanan GoDaddy InSight™ özelliğini kullanıma sunduğunu açıkladı. Web Siteleri + Pazarlama Araçları, GoDaddy InSight™ özelliği ile bir işletmenin web sitesi performansını benzerleriyle karşılaştırarak sürekli yönlendirme sağlayan, sektördeki tek ürün olmasıyla dikkat çekiyor.

GoDaddy Türkiye ve MENA Bölge Direktörü Selina Bieber, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Girişimcilerin ve küçük işletme sahiplerinin güçlenmesine yardımcı olma odağımıza paralel olarak online varlıklarını oluşturmalarını ve yönetmelerini sağlayacak ürün ve hizmetler sunuyoruz. Her işletmenin kendine özel hedefleri olduğunun farkındalığıyla hareket ediyoruz. Bir restoran masalarını doldurmayı hedeflerken, bir muhasebeci daha fazla yerel müşteri çekmeye, spor malzemeleri satan bir dükkân ise online satışlarını artırmaya odaklanıyor olabilir. Web Siteleri + Pazarlama Araçları ürünümüze bir işletmenin sektörünü ve hedeflerini temel alarak veri ve yönlendirmeler sunan bir akıllı öğrenme sistemi olan GoDaddy InSight™ özelliğini ekledik. İşletmelerin hedeflerine ulaşabilmek için performanslarını ölçümleyebilmeleri ve bu ölçümler doğrultusunda gerekli düzenlemeleri yapmaları gerektiğini biliyoruz. Online kimliklerinin oluşturulması ve yönetilmesi alanında da GoDaddy InSight™ tam da bunu yapmalarını sağlıyor.”

Ölçümleme yapın, içgörüleri iyileştirme çalışmaları için kullanın

Veri analitiği, web sitesi sahiplerinin içgörüleri ziyaretçiye çevirmesine yardımcı oluyor. GoDaddy InSight™ da işletmelerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla spesifik aksiyon planları sunuyor. Web sitesi sahipleri, sosyal medyadan online yorumlara kadar performanslarını kendilerininkine benzer işletmeler karşısında ölçümleme fırsatını yakalayarak web sitelerine özel aksiyon planı önerileri alabiliyor. GoDaddy InSight™, web sitesi trafiği, sosyal medya faaliyetleri gibi verileri kullanarak bir InSight Skoru sunduğu gibi söz konusu işletmenin performansını benzer sektörde, bölgede faaliyet gösteren diğer işletmelere göre de değerlendiriyor. InSight skoru, web sitesi sahipleri aksiyon planlarında yer alan maddeleri tamamladıkça yenileniyor ve bu sayede benzer işletmelere göre nasıl performans gösterdiklerine dair sürekli bilgi akışı sağlıyor.

Bieber, sözlerini şöyle sürdürdü: “Yararlı verilere erişebilmek önemli ancak işletmenizi büyütmenin yolu, web sitenizi nasıl iyileştirebileceğinizi bulmaktan geçiyor. GoDaddy InSight™, işletmenize özel aksiyon planları sunuyor. Bu sayede küçük işletme sahipleri ve girişimcilerin asıl işlerine odaklanmasına, zamanlarını önemli faaliyetlere adamasına yardımcı olan bir rehber işlevi görüyor.”

GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletmeler için online varlıklarını oluşturmalarını sağlayacak, kolay kullanılabilir ve uygun maliyetli dijital araçlar sunuyor. Ürün ve hizmetleri arasında alan adı kaydı ve Hazır Web Sitesi’nin (eski adıyla Web Sitesi Mimarı) yanı sıra hosting, Yönetilebilir WordPress, online güvenlik, online pazarlama ile e-posta ve Office üretkenlik araçları yer alıyor. Daha fazla bilgi için https://tr.godaddy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Basın Açıklaması Gurme Gıda Bifet

Gurme Gıda, 1998’den beri kendi sektöründe birçok yeniliğe imza atmış, ödüller almış, helal gıda sertifikasına sahip, Türk Gıda Kodeksi ve gıda güvenliği standartlarına uygun üretim yapan, 350 çalışanıyla, Türkiye’nin en büyük et üreticileri arasında yer almaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana geçen 22 yıl içinde geçtiğimiz sayısız denetimin hiçbirinde karşılaşmadığımız bir olayla geçen yıl karşılaştık.


Armis Yatak İmob 2020 Fuarı Değerlendirmesi Bb

16’ıncı Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı (İMOB) yoğun bir katılım ile Yeşilköy’de gerçekleşti. Bu yıl ziyaretçi rekoru kıran İMOB’ta, yüzde 100 yerli marka olan Armis Yatak; son teknolojik makine parkurunda üretim yaptığı yatak, baza, başlık yorgan, yastık, alez ve uyku setlerini tanıttı. Binin üzerinde ziyaretçiyi standında ağırlayan Armis Yatak, tüketici ile ilk kez buluşturduğu smart ped teknolojili hybrid serisi yatak setleri, genç yatak grubuna ait “Lady” ve “Prince” adlı yatak seti koleksiyonları ile fuarın parlayan yıldızı oldu.


Izıpızı İle Kayak Pistlerinin En Renkli Yıldızı Olun

IZIPIZI, kış sezonda sadece yetişkinler için değil, çocuklar içinde birbirinden renkli kayak gözlüğü modelleri ile hem şık hem de fonksiyonel seçenekler sunmaya devam ediyor.


Bülten Sevginizi Nuxe İle Yansıtın

Kadınların içgüdülerinden gelen güzelliği, doğadan aldığı ilhamla buluşturan dermokozmetik markası NUXE, Sevgililer Günü için sizi benzersiz hediye seçeneklerini keşfetmeye çağırıyor.


Avrupa’Daki Dizel Yasakları Türkiye’Ye Zorunlu Emisyon Testini Getirdi

AVRUPA’DAKİ DİZEL YASAKLARI


Etiketler: GoDaddy, InSight™, online, sitesi, yardımcı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.