12 Kasım 2019 Salı 09:54

GÜNDEM

Godaddy Insight™, Web Sitesi Performansını İyileştirmelerine Yardımcı Olmak İçin Küçük İşletmelere Özel Aksiyon Planları Sunuyor

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, Web Siteleri + Pazarlama Araçları ürününün bir parçası olarak müşterilerinin web sitelerinin gerektiği gibi performans gösterip göstermediğini ölçümleyebilmelerine yardımcı olmak için tasarlanan GoDaddy InSight™ özelliğini kullanıma sunduğunu açıkladı. Web Siteleri + Pazarlama Araçları, GoDaddy InSight™ özelliği ile bir işletmenin web sitesi performansını benzerleriyle karşılaştırarak sürekli yönlendirme sağlayan, sektördeki tek ürün olmasıyla dikkat çekiyor.

Godaddy Insight™, Web Sitesi Performansını İyileştirmelerine Yardımcı Olmak İçin Küçük İşletmelere Özel Aksiyon Planları Sunuyor
Godaddy Insight™, Web Sitesi Performansını İyileştirmelerine Yardımcı Olmak İçin Küçük İşletmelere Özel Aksiyon Planları Sunuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Simay Yıldız

GoDaddy’nin yeni Web Siteleri + Pazarlama Araçları ürünü GoDaddy InSight™ özelliğini de barındırıyor. GoDaddy InSight™, kullanıcıların web sitesi performansını ölçümlemelerini ve bu doğrultuda hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak düzenlemeler yapmalarını sağlayacak veri ve yönlendirmeleri sunuyor.

12 Kasım 2019 – Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, Web Siteleri + Pazarlama Araçları ürününün bir parçası olarak müşterilerinin web sitelerinin gerektiği gibi performans gösterip göstermediğini ölçümleyebilmelerine yardımcı olmak için tasarlanan GoDaddy InSight™ özelliğini kullanıma sunduğunu açıkladı. Web Siteleri + Pazarlama Araçları, GoDaddy InSight™ özelliği ile bir işletmenin web sitesi performansını benzerleriyle karşılaştırarak sürekli yönlendirme sağlayan, sektördeki tek ürün olmasıyla dikkat çekiyor.

GoDaddy Türkiye ve MENA Bölge Direktörü Selina Bieber, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Girişimcilerin ve küçük işletme sahiplerinin güçlenmesine yardımcı olma odağımıza paralel olarak online varlıklarını oluşturmalarını ve yönetmelerini sağlayacak ürün ve hizmetler sunuyoruz. Her işletmenin kendine özel hedefleri olduğunun farkındalığıyla hareket ediyoruz. Bir restoran masalarını doldurmayı hedeflerken, bir muhasebeci daha fazla yerel müşteri çekmeye, spor malzemeleri satan bir dükkân ise online satışlarını artırmaya odaklanıyor olabilir. Web Siteleri + Pazarlama Araçları ürünümüze bir işletmenin sektörünü ve hedeflerini temel alarak veri ve yönlendirmeler sunan bir akıllı öğrenme sistemi olan GoDaddy InSight™ özelliğini ekledik. İşletmelerin hedeflerine ulaşabilmek için performanslarını ölçümleyebilmeleri ve bu ölçümler doğrultusunda gerekli düzenlemeleri yapmaları gerektiğini biliyoruz. Online kimliklerinin oluşturulması ve yönetilmesi alanında da GoDaddy InSight™ tam da bunu yapmalarını sağlıyor.”

Ölçümleme yapın, içgörüleri iyileştirme çalışmaları için kullanın

Veri analitiği, web sitesi sahiplerinin içgörüleri ziyaretçiye çevirmesine yardımcı oluyor. GoDaddy InSight™ da işletmelerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla spesifik aksiyon planları sunuyor. Web sitesi sahipleri, sosyal medyadan online yorumlara kadar performanslarını kendilerininkine benzer işletmeler karşısında ölçümleme fırsatını yakalayarak web sitelerine özel aksiyon planı önerileri alabiliyor. GoDaddy InSight™, web sitesi trafiği, sosyal medya faaliyetleri gibi verileri kullanarak bir InSight Skoru sunduğu gibi söz konusu işletmenin performansını benzer sektörde, bölgede faaliyet gösteren diğer işletmelere göre de değerlendiriyor. InSight skoru, web sitesi sahipleri aksiyon planlarında yer alan maddeleri tamamladıkça yenileniyor ve bu sayede benzer işletmelere göre nasıl performans gösterdiklerine dair sürekli bilgi akışı sağlıyor.

Bieber, sözlerini şöyle sürdürdü: “Yararlı verilere erişebilmek önemli ancak işletmenizi büyütmenin yolu, web sitenizi nasıl iyileştirebileceğinizi bulmaktan geçiyor. GoDaddy InSight™, işletmenize özel aksiyon planları sunuyor. Bu sayede küçük işletme sahipleri ve girişimcilerin asıl işlerine odaklanmasına, zamanlarını önemli faaliyetlere adamasına yardımcı olan bir rehber işlevi görüyor.”

GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletmeler için online varlıklarını oluşturmalarını sağlayacak, kolay kullanılabilir ve uygun maliyetli dijital araçlar sunuyor. Ürün ve hizmetleri arasında alan adı kaydı ve Hazır Web Sitesi’nin (eski adıyla Web Sitesi Mimarı) yanı sıra hosting, Yönetilebilir WordPress, online güvenlik, online pazarlama ile e-posta ve Office üretkenlik araçları yer alıyor. Daha fazla bilgi için https://tr.godaddy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

‘Büyük Gözaltı’ 10 Aralık’Ta!

Taner Barlas’ın kurguladığı, Rutkay Aziz’in yönettiği ve iki usta tiyatrocunun aynı zamanda rol da aldıkları ‘Büyük Gözaltı’ (1984) oyunu, 10 Aralık Salı saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde tiyatroseverlerle buluşuyor.


Ankara Zülfü Livaneli’Ye Koştu

ANKARA ZÜLFÜ LİVANELİ’YE KOŞTU


Pegasus’Un İkinci “A321 Neo”Su Filoya Katıldı

Pegasus Hava Yolları’nın 100 uçaklık Airbus siparişinin ikinci A321 Neo tipi uçağı filoya katıldı. Pegasus’un yeni A321 Neo’suna “Özden Ece” adı verildi.


“İstanbul’U Koşuyorum” 2019 Sezonunu Vodafone İle Bebek’Te Kapatacak

“İstanbul’u Koşuyorum” etkinliklerinin bu yılki son yarışı olan Bebek Etabı, Vodafone’un ana sponsorluğunda 8 Aralık Pazar günü koşulacak. Yarış alanında Vodafone’un kuracağı standa gelen sporseverlere, Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nun tanıtım ve markalama çalışmaları için kullanılan malzemelerin geri dönüşümünden elde edilen çantalar hediye edilecek.


Fibrobeton, Yga İşbirliği İle Düzce’De Mucit Çocuklar Yetiştirecek...

Fibrobeton “Çocuklarımız bilimle büyüsün” dedi,


Etiketler: GoDaddy, InSight™, online, sitesi, yardımcı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.