30 Ekim 2018 Salı 11:20

GÜNDEM

Godaddy, Küçük İşletmelere Yönelik Dijital Eğitim Programını Lüleburgaz’Da Başlattı

Dünyanın en büyük küçük işletme odaklı teknoloji sağlayıcısı GoDaddy, KOBİ Eğitim Programı’nı Türkiye’de başlattığını duyurdu. İlk eğitim, Lüleburgaz Belediyesi’nin “İnovasyon ve Tasarım Yılı” etkinlikleri kapsamında, 27 Ekim’de Lüleburgaz’da verildi. KOBİ Eğitim Programı, GoDaddy’nin Türkiye’deki küçük işletmelere online varlıklarını oluşturma ve büyütmeye destek olma misyonunu destekliyor. GoDaddy, ilk eğitimde Türkiye’nin dört bir yanından gelen kadın kooperatifleri üyeleri ile bir araya gelerek onlara küçük işletmelerin online varlıklarını nasıl oluşturabileceklerini anlattı.

Godaddy, Küçük İşletmelere Yönelik Dijital Eğitim Programını Lüleburgaz’Da Başlattı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Simay Yıldız

GoDaddy, KOBİ’lere yönelik dijital eğitim programını Lüleburgaz Belediyesi iş birliği ile başlattı. GoDaddy, Lüleburgaz’da Türkiye’nin dört bir yanından kadın kooperatifleri üyelerine kendi web sitelerini nasıl kuracakları ve işletmelerini online dünyaya taşıyacakları konularında eğitim verdi.

30 EKİM 2018 – Dünyanın en büyük küçük işletme odaklı teknoloji sağlayıcısı GoDaddy, KOBİ Eğitim Programı’nı Türkiye’de başlattığını duyurdu. İlk eğitim, Lüleburgaz Belediyesi’nin “İnovasyon ve Tasarım Yılı” etkinlikleri kapsamında, 27 Ekim’de Lüleburgaz’da verildi. KOBİ Eğitim Programı, GoDaddy’nin Türkiye’deki küçük işletmelere online varlıklarını oluşturma ve büyütmeye destek olma misyonunu destekliyor. GoDaddy, ilk eğitimde Türkiye’nin dört bir yanından gelen kadın kooperatifleri üyeleri ile bir araya gelerek onlara küçük işletmelerin online varlıklarını nasıl oluşturabileceklerini anlattı.

GoDaddy, KOBİ Eğitim Programı kapsamında işletmelerin güçlü, profesyonel dijital varlıklara sahip olmasının önemini vurguladı. Tek günlük programda online varlığın ne olduğu, neden gerekli olduğu, küçük işletmelere sunduğu avantaj ve fırsatlar ile küçük işletmelerin nasıl güçlü web siteleri oluşturabileceği konuları ele alındı. Eğitimde tüm katılımcılar Web Sitesi Mimarı’nı kullanarak web sitelerini kurdular.

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, konuyla ilgili olarak, “2018 yılını İnovasyon ve Tasarım yılı olarak duyururken teknolojinin, yenilikçiliğin ve girişimciliğin bu coğrafyada her zamankinden daha güçlü yeşerebileceğine inanarak yola çıktık. Bu kapsamda çok sayıda etkinlik gerçekleştirdik ve aralarında GoDaddy’nin de bulunduğu birbirinden değerli isimleri misafir ettik. GoDaddy’nin Web Sitesi Mimarı eğitimi bölgedeki küçük işletmelerin dijitalleşmesi yolunda yardımcı ve önemli bir adım oldu” dedi.

GoDaddy MENA ve Türkiye Bölge Direktörü Selina Bieber ise, “Lüleburgaz Belediyesi’nin İnovasyon ve Tasarım Yılı etkinliklerinin bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Amacımız, işletmelerin dijital varlıklarının olmasının avantajlarını anlatmak ve küçük işletmelere işlerini online dünyada var etmek ve yönetmek için ihtiyaçları olacak bilgi ve araçları sunmaktı. Bunun temelinde, pratiğe de dökülebilen eğitimlere olan inancımız ve bağlılığımız yer alıyor. İlk eğitimimize katılanlar artık neden ve nasıl web sitesi kurulacağını, online olmanın avantajlarını ve işletmelerini verimli bir şekilde büyütmek için sunduğumuz araçları nasıl kullanabileceklerini biliyor,” dedi.

GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletmeler için online varlıklarını oluşturmalarını sağlayacak, kolay kullanılabilir ve uygun maliyetli dijital araçlar sunuyor. Ürün ve hizmetleri arasında alan adı kaydı ve Web Sitesi Mimarı’nın yanı sıra hosting, Yönetilebilir WordPress, online güvenlik, online pazarlama ile e-posta ve Office üretkenlik araçları yer alıyor. Daha fazla bilgi için https://tr.godaddy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Smart Energy Pandemi İle Birlikte Enerjide Dönüşüm Aciliyet Kazandı!

SMART ENERGY DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ’NDE GÜNEŞ ENERJİSİNİN ARTAN ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKTİ


Getir Artık Huawei Appgallery’De!

Kullanıcılarına dakikalar içinde mutluluk taşıyan Getir, Huawei AppGallery’deki yerini aldı. Dünyanın en büyük 3. uygulama mağazası olan AppGallery’de Huawei kullanıcıları ile buluşan Getir, altyapı olarak Huawei Mobil Servisleri’ni de kullanmaya başladı.


Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Yaklaşık 800 Kişilik İstihdam Sağlayacak

Koronavirüs pandemisine yönelik gerekli tüm tedbirleri alarak üretime tekrar başlayan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, üretim ve ihracat hedeflerini artırmak ile birlikte işgücünü desteklemek için önümüzdeki aylarda İŞKUR üzerinden yaklaşık 800 kişilik istihdam sağlayacak.


İbb Farkındalık Çalışmalarını Sürdürüyor

İBB FARKINDALIK ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR


Mert Demir’Den Yeni Şarkı “Gittiler”

Farklı tarzı ve projeleriyle merak uyandıran Mert Demir, 2020’de yayımlanacak ikinci albümünden ilk teklisi “GİTTİLER”i Epic Istanbul etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu. 2019’da yayımladığı ilk albümünde daha çok elektronik, alternatif pop ve etnik tarzları harmanlayan sanatçı, “GİTTİLER” şarkısı ile yeni albümü hakkında, hem müziğinin hem de hikâyelerinin farklı olacağının sinyallerini veriyor.


Etiketler: GoDaddy, online, küçük, Lüleburgaz, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.