28 Kasım 2019 Perşembe 11:21

GÜNDEM

Godaddy, Küçük İşletmelerin E Posta Mesajlarının Sahte E Posta Olarak Algılanmaması İçin İpuçları Paylaştı

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, küçük işletmelerin mesajlarının “phishing” olarak algılanmaması için e-posta kampanyaları oluştururken dikkatli olmaları gerektiğini vurguladı. Mevcut ve potansiyel müşterilerin güvenini kazanma yolunda profesyonel e-posta’nın önemine değinen GoDaddy, oluşturulan e-posta kampanyalarının profesyonel görünmesinin de bir o kadar önemli olduğuna değindi.

Godaddy, Küçük İşletmelerin E Posta Mesajlarının Sahte E Posta Olarak Algılanmaması İçin İpuçları Paylaştı
Godaddy, Küçük İşletmelerin E Posta Mesajlarının Sahte E Posta Olarak Algılanmaması İçin İpuçları Paylaştı
Godaddy, Küçük İşletmelerin E Posta Mesajlarının Sahte E Posta Olarak Algılanmaması İçin İpuçları Paylaştı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Simay Yıldız

Tüketicilerin ücretsiz e-posta kullananlara oranla profesyonel e-posta kullanan işletmeleri seçmeye dokuz kat daha fazla eğilimli olduğunu belirten GoDaddy, küçük işletme sahipleri ve girişimcilerin profesyonel e-posta kampanyaları oluşturmasına yardımcı olacak ipuçları paylaştı.

28 Kasım 2019 – Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, küçük işletmelerin mesajlarının “phishing” olarak algılanmaması için e-posta kampanyaları oluştururken dikkatli olmaları gerektiğini vurguladı. Mevcut ve potansiyel müşterilerin güvenini kazanma yolunda profesyonel e-posta’nın önemine değinen GoDaddy, oluşturulan e-posta kampanyalarının profesyonel görünmesinin de bir o kadar önemli olduğuna değindi.

2019 yılının Eylül ayında uluslararası bir hacker grubu “phishing” yöntemi ile Türkiye’deki kişilerin online varlığını da etkileyen, 118 milyon dolarlık vurgun yaptı. Türk polisinin de desteklediği bir operasyonla yakalanan 281 hacker’dan 18’i Türk’tü.

GoDaddy, küçük işletmeler ve girişimcilerin alan adlarıyla eşleşen profesyonel e-posta adresleri oluşturmayı değerlendirmelerini önerdi. Profesyonel e-postanın, işletmelerin alan adı uzantısını kullanan bir e-posta adresi olduğunu belirtti. Kullanıcılar bilgi@isletmeadi.com gibi bir e-posta adresi gördüklerinde kimliklerini doğrulayabiliyor ve bu da işletmelerin güvenilirliğinin artmasına yardımcı oluyor.

Küçük işletmeler ve girişimciler, profesyonel e-posta kurulumunun ardından Hazır Web Sitesi, profesyonel e-posta, Arama Motoru Optimizasyonu ve e-posta pazarlamayı bir araya getiren GoDaddy Web Siteleri + Pazarlama Araçları’nı kullanarak web sitelerinin tasarımı ile uyumlu, profesyonel görünümlü e-posta kampanyaları oluşturabilirler.

Profesyonel e-posta ve profesyonel e-posta kampanya mesajlarının müşteri güveni oluşturulmasına yardımcı olduğunu vurgulayan GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletme sahiplerinin gönderdikleri e-postaların sahte e-posta veya “phishing” olarak algılanmaması için aşağıdaki noktalara dikkat etmesi gerektiğini belirtti.

1. Yanlış e-posta adresi

2. Zayıf e-posta içeriği

Ölçekleri her ne olursa olsun, işletmelerin e-posta mesajlarında ne tür içeriklere yer verdiklerine dikkat etmeleri gerekiyor. Bunu ciddiye almaları ve hedef kitlelerine özel mesajlar içeren e-posta kampanyaları oluşturmak konusunda zaman, düşünce ve kaynak harcamaları önem taşıyor. E-posta mesajlarının tuhaf ifadeler, yazım hataları, gramer hataları ve akışı problemli hikâyeler barındırmaması gerekiyor. Renk, logo ve font kullanımıyla da e-posta mesajlarının tutarlı bir şekilde şirket markalamasını barındırması da önemli. GoDaddy E-posta Pazarlama gibi ürünler bu doğrultuda küçük işletme sahipleri ve girişimcilerin profesyonel görünümlü e-posta kampanyalarını oluşturmalarına ve yönetmelerine yardımcı oluyor.

3. Kişisel bilgi talebinde bulunmak

İşletmelerin e-posta üzerinden gönderilecek şekilde kişisel bilgi veya banka bilgileri gibi taleplerde bulunmaması gerekiyor. Resmi ve güvenilir işletmeler kişisel bilgileri (örn. TC kimlik numarası, kredi kartı numarası, kredi kartı şifresi) e-posta üzerinden talep etmiyor; bunun yerine müşterileriyle web sitelerine yönlendirme yapan bir bağlantı paylaşarak bilgilerin web sitesi üzerinden, güvenli bir şekilde girilmesini sağlıyor. Küçük işletmeler için profesyonel e-posta adresine sahip olmalarının yanı sıra web sitelerini bir SSL Sertifikası ile korumaları da müşteri güveni oluşturmalarına yardımcı olacaktır.

GoDaddy, müşteri tabanlarının güvenini kazanmalarının işlerini büyütmek yolunda küçük işletme sahipleri ve girişimciler için anahtar olduğu belirtti. GoDaddy’nin sunduğu Web Siteleri + Pazarlama Araçları, Profesyonel E-posta, E-posta Pazarlama ve SSL Sertifikaları gibi ürünler de online ortamda güven kazanmalarına yardımcı oluyor.

Profesyonel E-posta ve E-posta Pazarlama ürünlerini barındıran Web Siteleri + Pazarlama Araçları hakkında daha fazla bilgi almak için https://tr.godaddy.com/websites adresini ziyaret edebilirsiniz.

GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletmeler için online varlıklarını oluşturmalarını sağlayacak, kolay kullanılabilir ve uygun maliyetli dijital araçlar sunuyor. Ürün ve hizmetleri arasında alan adı kaydı ve Hazır Web Sitesi’nin (eski adıyla Web Sitesi Mimarı) yanı sıra hosting, Yönetilebilir WordPress, online güvenlik, online pazarlama ile e-posta ve Office üretkenlik araçları yer alıyor. Daha fazla bilgi için https://tr.godaddy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Queen Bomonti’De Ev Teslimleri Tüm Hızıyla Sürüyor

Yenilikçi, sıra dışı özellikleriyle rezidans yaşamını konforla sunan Queen Bomonti projesinde ev teslimleri tüm hızıyla devam ediyor. 38. katta bile balkon keyfi sağlayan özel bir teknikle inşa edilen ve ihtişamıyla göz dolduran proje Avrupa yakasının en çok değerlenen semti Bomonti'de yer alıyor.


Uzman Diyetisyenden Kış Ayı Tavsiyeleri

Kış aylarının gelmesiyle yeryüzüne vuran güneş ışınları azaldığı için virüs ve bakteri kaynaklı hastalıklar artmaya başlıyor. DoktorTakvimi.com uzmanlarından Diyetisyen Müzda Irmak, kışı hasta olarak geçirmememiz için ve konserve yaparken dikkat etmemiz gereken konulara değinirken, beslenme konusunda dikkat edilmesi gerekenler hakkında da önemli tavsiyelerde bulunuyor.


Armut %65 Büyümeyle Avrupa’Da Liderliğe İlerliyor

Türkiye'nin hizmet alanında en büyük online platformu Armut.com, başarılı geçen 2019 yılının özetini paylaştı. Geçen yıl 2.4 milyon talebe ve 472.646 hizmet veren sayısına ulaşan Armut, 2019 yılını %65'lik bir gelir büyümesiyle kapattı. Yurt dışındaki teknoloji ihracatı markası HomeRun ile rekor bir büyüme gerçekleştiren Armut, 2020 yılında gireceği yeni ülkelerle beraber Avrupa liderliği hedefine emin adımlarla ilerliyor.


Kalça Ve Diz Protezi Yaşam Konforu Sağlıyor

Kalça ve diz eklemlerinde oluşan kireçlenme yani eklemlerdeki kıkırdak zedelenmesi, öncelikle genetik nedenlere bağlı olarak ortaya çıkıyor. Aile geçmişinde kireçlenme hastalığı olanlar varsa, sayıca fazla ise ve bu hastalık erken yaşta görülmüşse, kireçlenme riski ciddi oranda artıyor. Bunun yanı sıra eklem zedelenmesinin ön planda olduğu romatizmal hastalıklar da eklem kireçlenmesine neden olabiliyor. Kireçlenmenin tedavisinde, diz ve kalça protez cerrahisi ile hastalar eski konforlu yaşamlarına dönüş sağlayabiliyor. Memorial Antalya Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü’nden Op. Dr. Serdar Alfidan, diz ve kalça protez cerrahisi hakkında bilgi verdi.


İstanbul’Un Kıvırcık Deposu Beykoz

0216 538 8519


Etiketler: e-posta, profesyonel, GoDaddy, için, küçük

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.