26 Ocak 2019 Cumartesi 10:33

GÜNDEM

Godaddy, Turizm Sektöründeki İşletmelerin İnternette Olmaktan Nasıl Yararlanabileceği Üzerine Dört Öneri Paylaştı

Dünyanın en büyük küçük işletme odaklı teknoloji sağlayıcısı GoDaddy, kış turizmi sektöründeki işletmelerin online araçlar ile ziyaretçi çekmelerine yardımcı olmak adına öneriler paylaştı. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) verilerine göre 2018 Ocak ve Şubat aylarında neredeyse 3 milyon yabancı turist Türkiye’yi ziyaret etti ve bu sayı her geçen yıl artıyor. GoDaddy, online araçların kış turizmi sektöründeki işletmelerin ziyaretçi çekmelerine ve işlerini büyütmelerine nasıl yardımcı olabileceğine dair dört dijital pazarlama önerisi paylaştı.

Godaddy, Turizm Sektöründeki İşletmelerin İnternette Olmaktan Nasıl Yararlanabileceği Üzerine Dört Öneri Paylaştı
Godaddy, Turizm Sektöründeki İşletmelerin İnternette Olmaktan Nasıl Yararlanabileceği Üzerine Dört Öneri Paylaştı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Simay Yıldız

Okulların yarılyıl tatilinin Türkiye’deki kış turizmine büyük katkısı olduğunu belirten GoDaddy Türkiye ve MENA Bölge Direktörü Selina Bieber, işletme web sitesine gezi rehberi blogu eklemek gibi online faaliyetlerin kış turizmi sektöründeki işletmelerin ziyaretçi çekmelerine nasıl yardımcı olabileceği konusunda dört ipucu paylaştı.

26 Ocak 2019 – Dünyanın en büyük küçük işletme odaklı teknoloji sağlayıcısı GoDaddy, kış turizmi sektöründeki işletmelerin online araçlar ile ziyaretçi çekmelerine yardımcı olmak adına öneriler paylaştı. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) verilerine göre 2018 Ocak ve Şubat aylarında neredeyse 3 milyon yabancı turist Türkiye’yi ziyaret etti ve bu sayı her geçen yıl artıyor. GoDaddy, online araçların kış turizmi sektöründeki işletmelerin ziyaretçi çekmelerine ve işlerini büyütmelerine nasıl yardımcı olabileceğine dair dört dijital pazarlama önerisi paylaştı.

GoDaddy Türkiye ve MENA Bölge Direktörü Selina Bieber, “Türkiye genelde yaz tatili destinasyonlarıyla bilinse de, aynı zamanda kış turizmi için de önemli bir merkez. Farklı ülkelerden milyonlarca insan kış tatilleri için Türkiye’yi ziyaret ederken, birçok yerli turist de gerek yakın bir bölgede birkaç günlük kaçamak, gerek yarıyıl tatillerinde ailece gezmek için yurtiçinde tatil yapmayı tercih ediyor. Kış turizmi sektöründeki işletmeler kış sezonu ve okulların yarıyıl tatillerinde rezervasyonları artırmaya yardımcı etkili bir yol olarak dijital pazarlama ile tanıtım faaliyetlerini destekleyebilir” dedi.

Müşterilerinizle internette ilgilenme şekliniz, yüz yüze verdiğiniz ilginin bir yansımasıdır

İşte GoDaddy’den daha aktif bir kış turizm sezonu için dijital pazarlamadan nasıl yararlanılabileceğine dair öneriler:

Bieber, “Bu dijital pazarlama önerileri, daha fazla insanın konumunuzla ilgili daha fazla şey okumasını sağlayarak işletmeniz için daha fazla ilgi yaratmanıza yardımcı olabilir. Web sitenizin güncel olduğundan ve mobil cihazlarda da harika göründüğünden emin oldun. Sosyal medya kanallarınız üzerinden insanlarla etkileşim halinde olun ve işletmenizde kalmanın nasıl bir deneyim olduğu konusunda samimi olun” diye ekledi.

GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletmeler için online varlıklarını oluşturmalarını sağlayacak, kolay kullanılabilir ve uygun maliyetli dijital araçlar sunuyor. Ürün ve hizmetleri arasında alan adı kaydı ve Web Sitesi Mimarı’nın yanı sıra hosting, Yönetilebilir WordPress, online güvenlik, online pazarlama ile e-posta ve Office üretkenlik araçları yer alıyor. Daha fazla bilgi için https://tr.godaddy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Kobi Çalışanları Kimlik Avı Dolandırıcılığına Karşı Savunmasız

SİBER SALDIRILARIN HEDEFİNDE KOBİ ÇALIŞANLARI VAR!


"Çatıkatı Merhaba" İle Alternatif Müziğe Yeni Bir Soluk Getiriyor!

Alternatif müziğe yeni bir soluk geliyor!


İbb Deniz Çalıştayı Düzenliyor

10/12/2019


İstanbul Blockchain Okulu'ndan Uzmanlık Eğitimleri Devam Ediyor

İstanbul Blockchain Okulu’ndan Uzmanlık Eğitimleri Devam Ediyor


Bégum Bridal Design House’Dan Çin’De Etkileyici Defile

Sade formların farklı mimari kesimlerle buluştuğu tasarımlarıyla BÉGUM Bridal Design House’un, Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu defilesi için sıradaki durağı Çin oldu. Çin’in Guangzhou şehrinde düzenlenen defile moda severlerden büyük beğeni topladı.


Etiketler: Türkiye, için, GoDaddy, online, turizmi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.