26 Ocak 2019 Cumartesi 10:33

GÜNDEM

Godaddy, Turizm Sektöründeki İşletmelerin İnternette Olmaktan Nasıl Yararlanabileceği Üzerine Dört Öneri Paylaştı

Dünyanın en büyük küçük işletme odaklı teknoloji sağlayıcısı GoDaddy, kış turizmi sektöründeki işletmelerin online araçlar ile ziyaretçi çekmelerine yardımcı olmak adına öneriler paylaştı. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) verilerine göre 2018 Ocak ve Şubat aylarında neredeyse 3 milyon yabancı turist Türkiye’yi ziyaret etti ve bu sayı her geçen yıl artıyor. GoDaddy, online araçların kış turizmi sektöründeki işletmelerin ziyaretçi çekmelerine ve işlerini büyütmelerine nasıl yardımcı olabileceğine dair dört dijital pazarlama önerisi paylaştı.

Godaddy, Turizm Sektöründeki İşletmelerin İnternette Olmaktan Nasıl Yararlanabileceği Üzerine Dört Öneri Paylaştı
Godaddy, Turizm Sektöründeki İşletmelerin İnternette Olmaktan Nasıl Yararlanabileceği Üzerine Dört Öneri Paylaştı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Simay Yıldız

Okulların yarılyıl tatilinin Türkiye’deki kış turizmine büyük katkısı olduğunu belirten GoDaddy Türkiye ve MENA Bölge Direktörü Selina Bieber, işletme web sitesine gezi rehberi blogu eklemek gibi online faaliyetlerin kış turizmi sektöründeki işletmelerin ziyaretçi çekmelerine nasıl yardımcı olabileceği konusunda dört ipucu paylaştı.

26 Ocak 2019 – Dünyanın en büyük küçük işletme odaklı teknoloji sağlayıcısı GoDaddy, kış turizmi sektöründeki işletmelerin online araçlar ile ziyaretçi çekmelerine yardımcı olmak adına öneriler paylaştı. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) verilerine göre 2018 Ocak ve Şubat aylarında neredeyse 3 milyon yabancı turist Türkiye’yi ziyaret etti ve bu sayı her geçen yıl artıyor. GoDaddy, online araçların kış turizmi sektöründeki işletmelerin ziyaretçi çekmelerine ve işlerini büyütmelerine nasıl yardımcı olabileceğine dair dört dijital pazarlama önerisi paylaştı.

GoDaddy Türkiye ve MENA Bölge Direktörü Selina Bieber, “Türkiye genelde yaz tatili destinasyonlarıyla bilinse de, aynı zamanda kış turizmi için de önemli bir merkez. Farklı ülkelerden milyonlarca insan kış tatilleri için Türkiye’yi ziyaret ederken, birçok yerli turist de gerek yakın bir bölgede birkaç günlük kaçamak, gerek yarıyıl tatillerinde ailece gezmek için yurtiçinde tatil yapmayı tercih ediyor. Kış turizmi sektöründeki işletmeler kış sezonu ve okulların yarıyıl tatillerinde rezervasyonları artırmaya yardımcı etkili bir yol olarak dijital pazarlama ile tanıtım faaliyetlerini destekleyebilir” dedi.

Müşterilerinizle internette ilgilenme şekliniz, yüz yüze verdiğiniz ilginin bir yansımasıdır

İşte GoDaddy’den daha aktif bir kış turizm sezonu için dijital pazarlamadan nasıl yararlanılabileceğine dair öneriler:

Bieber, “Bu dijital pazarlama önerileri, daha fazla insanın konumunuzla ilgili daha fazla şey okumasını sağlayarak işletmeniz için daha fazla ilgi yaratmanıza yardımcı olabilir. Web sitenizin güncel olduğundan ve mobil cihazlarda da harika göründüğünden emin oldun. Sosyal medya kanallarınız üzerinden insanlarla etkileşim halinde olun ve işletmenizde kalmanın nasıl bir deneyim olduğu konusunda samimi olun” diye ekledi.

GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletmeler için online varlıklarını oluşturmalarını sağlayacak, kolay kullanılabilir ve uygun maliyetli dijital araçlar sunuyor. Ürün ve hizmetleri arasında alan adı kaydı ve Web Sitesi Mimarı’nın yanı sıra hosting, Yönetilebilir WordPress, online güvenlik, online pazarlama ile e-posta ve Office üretkenlik araçları yer alıyor. Daha fazla bilgi için https://tr.godaddy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bülten M•A•C Extra Dımensıon

Işıltını yeni, cesur, ekstra bir boyuta taşı ve parıltı galaksisini yansıt! Üç yeni ultra yansımalı Extra Dimension Skinfinish Trio paletleriyle gizemli ışıltını paylaş. Olağanüstü metalik Extra Dimension Eye Shadow ve mistik ışıltılı Crystal Glaze Gloss ile parlaklığın sınırı yok!


Ayedaş 2019’Un İkinci Çeyreğinde Bakım, Onarım Ve Yatırım Hedeflerini Başarıyla Gerçekleştirdi

Sektöre getirdiği yenilikler ve müşteri odaklı çalışma anlayışını benimseyen AYEDAŞ, kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik dağıtımı kapsamında 2019 yılının ikinci çeyreğinde bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.


Instagram Kullanımında Dünya Altıncısıyız

BASIN BİLDİRİSİ


5G Çağının Öncüsü Oppo, 6G Vizyonunu Şekillendiriyor

5G ÇAĞININ ÖNCÜSÜ OPPO, 6G VİZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR


Adaylara Rehberlik Hizmeti Başladı

Adaylara rehberlik hizmeti başladı


Etiketler: Türkiye, için, GoDaddy, online, turizmi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.